Petra Měchurová představila na Designbloku novou kolekci DRIVE, určenou pro jaro a léto 2015. Hosté si užili také představení Ondřeje Brzobohatého.

Salon Petra Měchurová se v rámci prestižního projektu Designblok prezentuje již od svého založení. Každoročně se na svém večírku zaměřuje na vlasové trendy, tento rok Petra Měchurová představila svoji novou kolekci DRIVE v art stylu.

Celý tým Salonu Petra Měchurová s hvězdou slavnostního uvedení kolekce DRIVE – Ondřejem Brzobohatým.

Celý tým Salonu Petra Měchurová s hvězdou slavnostního uvedení kolekce DRIVE – Ondřejem Brzobohatým.

Již tradičně se v rámci akce Desingblok konala v Salonu Petra Měchurová party odhalující novinky z oblasti vlasového designu. Jejím hlavním bodem letos byla hair show u příležitosti představení nové kolekce v art stylu s názvem DRIVE. Kolekce je především o hře s vlasy, rozevláté siluetě do prostoru a výrazné barevnosti. Nepřehlédnutelný pánský styl účesů s důrazem na asymetrii střihu vytváří z kolekce inspiraci pro nadčasové účesy.

Modelky a kadeřníci Salonu Petra Měchurová na akci salonu v rámci podzimního Designbloku.

Modelky a kadeřníci Salonu Petra Měchurová na akci salonu v rámci podzimního Designbloku.

Kromě představení nové kolekce DRIVE si hosté mohli vychutnat exkluzivní vystoupení Ondřeje Brzobohatého, který usedl za klavírem. V průběhu večera bylo možné přispět na nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci, která zajišťuje zlepšení života seniorů. „S nadací Krása pomoci usilujeme především o zlepšení kvality života seniorů. Snažíme se je inspirovat k aktivnímu životu a k péči o sebe tak, aby žili plnohodnotně. Senioři jsou, stejně jako já nebo Vy, prospěšné osoby, jen je potřeba zlepšit jejich vnímání společností a zajistit jim důstojné postavení v ní,” komentuje poslání nadace Taťána Kuchařová.

Petra Měchurová a Ondřej Brzobohatý na představování kolekce DRIVE.

Petra Měchurová a Ondřej Brzobohatý na představování kolekce DRIVE.

Jedním z hlavních bodů večera bylo i nové pojetí péče o vlasy, které Petra Měchurová nyní zavádí. Jak říká: „Jedná se o zcela nový přístup k vlasům, především jde o komplexní péči o ně. Péče znamená v našem novém pojetí cestu, díky které může dojít k absolutní proměně kvality vlasů.” Součástí této nové služby je i diagnostika vlasů, která prověří stav vlasů i pokožky. Po celý týden v rámci Designbloku bylo možné si na přání diagnostiku vlasů vyzkoušet a nechat si poradit od vlasových stylistů Salonu Petra Měchurová, jak s vlasy pracovat a upravovat je k dokonalosti.

Celým večerem provázela Lenny Trčková.

Vystoupení Ondřeje Brzobohaté na akci Salonu Petra Měchurová a slavnostním uvedením kolekce DRIVE v rámci podzimní akce Designblok.

Vystoupení Ondřeje Brzobohaté na akci Salonu Petra Měchurová a slavnostním uvedením kolekce DRIVE v rámci podzimní akce Designblok.

Partneři akce

Auto Podbabská

Auto Podbabská je společnost již se 40 letou tradicí, vyzkoušejte naše zkušenosti v praxi. Jsme autorizovaným dealerem a servisem vozů Volkswagen, Seat, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy na Praze 6. Samozřejmostí pro nás je péče nejen o vás, ale i o vaše čtyřkolé miláčky.

La Fattoria

Dbáme především na nekompromisní kvalitu produktu, která odpovídá těm nejvyšším požadavkům náročného zákazníka. Spolupracujeme s nejlepšími vinaři Itálie, a to jak z tradičních oblastí, jako je například Marchesi di Barolo v Piemontu, Biondi Santi v Toskánsku, Tedeschi ve Venetu, tak i s těmi vinaři, kteří jsou z u nás zatím méně známých regionů. Nejsme jen dovozci a obchodníci s italskými víny a ušlechtilými destiláty, jsme kompetentním partnerem pro střední a vyšší gastronomii.

Krása pomoci

Posláním nadace je usilovat o kontinuální a systematické řešení problematické situace seniorů v České republice a zlepšení kvality jejich života. Nadace svým působením usiluje o rozvoj a uplatňování základních humanitárních a právních principů života společnosti, a tak deklaruje svoji snahu o všestrannou podporu a pomoc vedoucí ke zlepšování a rozvoji kvality života seniorů.

 

Zdroj obrázků: Renáta Jarošová, Salon Petra Měchurová

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník