Ve své kolekci Muse Collection Petra Měchurová umně balancuje na hranici dámského a pánského stylu. Podívejte se na účes z této kolekce.

Prestižní česká kadeřnice Petra Měchurová v Muse Collection ukazuje, jak tenké jsou některé hranice mezi pánským a dámským stylem a jak detaily mohou hrát hlavní roli.  V hlavní roli její kolekce jsou vlasy na základě mikádového střihu, v pokušitelském blond tónu s broskvovými doteky. Vlasové textury názorně předvádí nekonečné metamorfózy, překvapivé a působivé v každé její podobě.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): krátký dámský účes.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): krátký dámský účes.

Petra Měchurová v Muse Collection představuje hladce sčesané vlasy směrem dozadu v pečlivě upraveném a až lehce přísném stylu rázem mění rebelské jakoby pomačkané a nahoru vyčesané vlasy. Ty se však jako mávnutím kouzelného proutku dokážou proměnit ve svůdné glamour vlny v novém pojetí. Jemně splývající vlny totiž nabírají různé směry, a tak se vlasy vlní ve výrazné patce v čele, následované protichůdně zvlněným směrem na stranách i vzadu.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): rozvlněné mikádo.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): rozvlněné mikádo.

Výsledkem je efekt dokonale upraveného účesu s prvky, které ve vás vyvolají neklid svým zdánlivým neuspořádáním. A přesně taková je kolekce Petry Měchurové – Muse Collection. Překvapivá a uchvacující při každém dalším pohledu na ni. Užijte si inspiraci na vlnách účesů, které na první pohled nejsou takové, jaké se zdají být.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): krátký dámský účes ostře hraničící s pánským stylem.

Petra Měchurová – Muse Collection (2014): krátký dámský účes ostře hraničící s pánským stylem.

Tým: Petra Měchurová – Muse Collection

Hair: Petra Měchurová

Photograph: Anna Mrázek-Kovačič

Make-up: Kristýna Georgievská

Styling: Mária Kohútik

Production: Milan Dočkal

 

Zdroj obrázků: Petra Měchurová – Muse Collectin (2014)

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník