Odvážné mladistvé účesy 2015 od Rocky Vitelli jsou úžasným spojením módy a účesů. Pastelové barvy na vlasy dokáží vytvořit dokonalé outfity s oblečením.

Odvážné barevné vlasy jsou velkým lákadlem. Vypadají rebelsky a módně, udělají vás nepřehlédnutelnými a originálními. Avšak autor těchto nádherných účesů, Rocky Vitelli, chtěl ukázat, že jde ještě o více. Pastelové barvy na vlasy dokáží nádherně dotvořit také módní outfity. Bez barevných vlasů by jim chyběl kousek duše. Pastelové barvy vlasů Rocky Vitelli nekombinoval s pestrým oblečením, ale oživil s nimi celočerné rockerské módní kousky postavené na kůži, odvážných topech a stylových špercích.

Pastelové barvy na vlasy podle Rocky Vitelli.

Pastelové barvy na vlasy podle Rocky Vitelli.

Pastelové barvy na blond vlasy letos skutečně patří!

Především na blond vlasy letos pastely skutečně patří. Zatímco u tmavých vlasů by šlo o dost radikální odbarvovací proces, blond vlasy lze pastely oživit snadno třeba i pomocí nepermanentních barev. Jeden den můžete být na růžovo, druhý na žluto, v nejodvážnější dny vsadit třeba na modrou nebo na zelenou. A i kdybyste byla fanatickou milovnicí černého oblečení, díky střídání barev účesu můžete vypadat pokaždé jinak. Pastelové barvy na blond vlasy letos rozhodně vyzkoušejte.

FOTOGALERIE: Pastelové barvy na vlasy

O kolekci účesů

Název kolekce: New Wave Collection 2015

Vlasy: Rocky Vitelli

Make-up Artist: Alessia Genova

Styling: Dasha

Foto: Polk Liang

 

Zdroj obrázků: účesy prestižního kanadského kadeřníka Rocky Vitelli

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník