Také pánský střih může mít francouzský šarm. Podívejte se na nejlepší pánské účesy, které francouzští kadeřníci přihlásili na HDA France.
Také pánský střih může mít francouzský šarm. Podívejte se na nejlepší pánské účesy, které francouzští kadeřníci přihlásili na HDA France.

Pánský střih podle nejlepších francouzských kadeřníků!

Také pánský střih může mít francouzský šarm. Podívejte se na nejlepší pánské účesy, které francouzští kadeřníci přihlásili na HDA France.

Kadeřnická soutěž Hairdressing Award France (HDA France) představila pět nejlepších nominovaných francouzských kadeřníků a jejich účesy pro muže. Pánské účesy jednotlivých kadeřníků se výrazně liší. Pánský střih lavíruje od extravagantního, přes klasický, až po pánské vlasy s nádechem retro stylu. Který z těchto účes bude nejbližší vašemu vkusu, to nechám na vás. Teď vám však představím pět skvělých kadeřníků Francie, který umí kouzlit z mužskými vlasy.

Pánský střih jako šarmantní pánsky účes podle nejlepších francouzských kadeřníků.
Pánský střih jako šarmantní pánsky účes podle nejlepších francouzských kadeřníků.

Pánský střih jenom pro odvážné podle Loic Masurel

Loic Masurel a jeho pánské účesy nejsou pro každého. Popravdě 99 % procent z nás si řekne – to se přece nedá nosit. Ale přemýšlejte pánové, nemáte chuť někdy na něco stylovějšího, než na klasický pánský střih? Volba je na vás, ale například na stranu hozené vlny s plnovousem, ale i úhledné krátké vlnky v civilnějším podání nositelné rozhodně budou.

GALERIE: Pánské účesy Loic Masurel

O účesech

 • Kadeřník: Loic Masurel
 • Kadeřnický salon: M Innovation
 • Fotograf: Kay Smith

Francouzské elegantní účesy pro muže podle Nahema Abaroudi

Mnohem civilněji vypadají účesy Nahema Abaroudi. Nedbalá elegance střihu i stylingu je přesně tím, co dává pánskému střihu i celkovému účesu v této kolekci již zmíněný francouzský šarm.Ten není jen pro ženy. Naopak. Právě francouzští muži dokáží kvůli svému šarmu okouzlovat ženy, i když nejsou žádnými prototypy maskulinní nádhery. A přiznejme si, také chceme vypadat dobře!

GALERIE: Pánské střihy Nahema Abaroudi

O účesech

 • Kadeřník: Nahema Abaroudi
 • Kadeřnický salon: Jean Claude Aubry
 • Fotograf: Laurent Darmon

Pánské účesy budoucnosti podle Robin Navarro Harraga

Pánský střih a styling od kadeřníka Toni&Guy v sobě nesou vizi budoucnosti. Robin Navarro Harraga sice také vsadil na odvážný styling, ale s lákavě futuristickým nádechem. Některé kousky nám sice ráno zaberou nějakou tu minutku před zrcadlem a prsty ulepené od stylingu, ale řekněte, to nejsou jenom vlasy, to jsou skutečně zdařilé pánské účesy.

GALERIE: Účesy pro muže od Robin Navarro Harraga

O účesech

 • Kadeřník: Robin Navarro Harraga
 • Kadeřnický salon: Toni&Guy Palais Royal
 • Fotograf: Anthhony Meyer

Retro pánské účesy podle Stephane Scotto di Cesare

Nejvíce jsem se těšil na to, jak vám představím retro účesy od Stephane Scotto di Cesare. Retro nejsou jen proto, že jsou prezentovány na sépiové fotografii. Každý pánský střih jakoby vznikl v jiné době. Prvnímu by dokonce slušel přívlastek vintage. Když si však od těchto účesů pro muže odmyslíme nádech nostalgie, jsou to skvělé účesy pro dnešní moderní svět. I když kosočtvercové maxi kotlety s vousy možná opět nebudou pro každého.

GALERIE: Pánské retro účesy podle Stephane Scotto di Cesare

O účesech

 • Kadeřník: Stephane Scotto di Cesare
 • Kadeřnický salon: Scotto di Cesare Formation
 • Fotograf: Gaetan Lecire

Pánské střihy s etno prvky podle Yoann Fernandez

Posledním kadeřníkem, jehož pánský střih a účesy si představíme, je Yoann Fernandez. Jeho pánské účesy mají lehký etno nádech a díky němu jsou velice rozmanité. Copánky, afrovlnky i velký kontrast délek, nabízí hru s vlasy podle gusta každého konkrétního nositele. Co se líbí nejvíce mne? Jednoznačně afro s plnovousem.

GALERIE: Pánské etno střihy Yoann Fernandez

O účesech

 • Kadeřník: Yoann Fernandez
 • Kadeřnický salon: Coiffeur Studio
 • Fotograf: Patrick Kuchno

Zdroj obrázků: HDA France, účesy nominovaných francouzských kadeřníků

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník