Podívejte se, jak dokáže ofina změnit pánský účes a co se s ní dá dělat. Čtyři pánské účesy s ofinou vás zasvětí do jejího tajemství.

Kolekce pánských účesů Rokstar Salonz – Pop Couture vám ukáže, jak může jinak pojatá ofina změnil relativně podobné střihy pánského účesu. Čtyři pánské účesy s ofinou jsou nafocené na poněkud excentrických mužích – modelech, ale když si odmyslíme jejich retro výraz, jde o hezké moderní krátké pánské účesy s ofinou.

Pánské účesy s ofinou 4x jinak podle Rokstar Salonz.

Pánské účesy s ofinou 4x jinak podle Rokstar Salonz.

Pánské účesy s ofinou – jiná ofina, jiný účes

Pánský účes s vlnitou a melírovanou ofinou

První pánský účes s ofinou je na stranách nakrátko ostříhaný, ofina však zůstala extra dlouhá. Zjemňuje ji a zároveň zvýrazňuje blond melírování. Na účesu je ostře dohola vyholen hezký postranní proužek.

Pánský účes s vlnitou a melírovanou ofinou.

Pánský účes s vlnitou a melírovanou ofinou.

Pánský účes s pyšně zvednutou ofinou

Druhý z pánských účesů s ofinou má rovněž ofinu ponechanou delší, tentokrát je však ofina zvednutá a zatočená nad hlavu. Melírování je jenom jemné. Po stranách jsou vlasy vyholené do zajímavého obloučku.

Pánský účes s pyšně zvednutou ofinou.

Pánský účes s pyšně zvednutou ofinou.

Pánský účes s asymetricky rozčepýřenou ofinou

Třetí pánský účes s ofinou z kolekce Rokstar Salonz – Pop Couture má ofinu sčesanou do čela. Na první pohled je zřejmé, že jednotlivé prameny nemají stejnou délku, nejde ale ani o typicky asymetricky střiženou ofinu pánského účesu. Styling ofiny je rozčepýřený, kontrastuje s vystříhanými boky a účes dostává silně punkový ráz. Který je ale právě v této podobě módní. Pánské účesy s ofinou fandí punk stylu v poněkud obrozené podobě.

Pánský účes s asymetricky rozčepýřenou ofinou.

Pánský účes s asymetricky rozčepýřenou ofinou.

Pánský účes s cik-cak ofinou

Čtvrtým účesem je pánský účes s cik-cak ofinou. Je sčesaná do čela, ale šlo by ji učesat také na stranu. Cik-cak střih by tak ale nevynikl. Jednotlivé prameny ofiny jsou pravidelně a střídavě sestříhané jako delší a kratší. Boky účesu jsou jako v předchozích případech opět extra krátké až vyholené.

Pánský účes s cik-cak ofinou.

Pánský účes s cik-cak ofinou.

Pánské účesy s ofinou z kolekce Rokstar Salonz – Pop Couture jsou si základním střihem velice podobné. To, čím se liší, je střih a styling ofiny. Pokaždé tak vznikl zcela nový pánský účes.

Zdroj obrázků: Rokstar Salonz – Pop Couture kolekce

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník