Pánská kolekce účesů Libor Šula pro rok 2014: Provokatér

Kadeřník Libor Šula představuje celkem čtyři základní ikony, které by se měly skrývat v každém českém muži – jak jinak, pomocí čtyř pánských účesů.

Nová pánská kolekce účesů Libor Šula pro rok 2014 s názvem Provokatér je plná klasiky, stylu a arogance. Jak tvrdí její autor, Libor Šula: „Aby byl muž charismatický a sexy, měl by provokovat. Ovšem provokovat tou nejrafinovanější formou. Nesmí být prvoplánový ani agresivní.“ Síla a pokora – to jsou dvě hlavní slova této kolekce.

SILNÝ: pánská kolekce účesů Libor Šula 2014

Perfektně propracovaný střih s prvky punku je inspirovaný 80. léty. Jeho hlavním znakem je přesně definovaná vrchní část účesu, která však musí v celkovém vzhledu působit vzdušně. Objem a struktura se do vlasů zapsaly díky termofixačnímu spreji Pli, závěrečná fixace pak prostřednictvím extra silného laku Air Fix (obojí Tecni.ART od L’Oréal Professionnel). Je to první účes patřící do série čtyř modelů, které přináší nová pánská kolekce účesů Libor Šula 2014.

Pánská kolekce účesů Libor Šula 2014: pánský účes inspirovaný prvky punku a 80. léty.
Pánská kolekce účesů Libor Šula 2014: pánský účes inspirovaný prvky punku a 80. léty.

DRZÝ: pánské kolekce účesů Libor Šula 2014

Delší, zdánlivě nedbalý střih je určen pro staromilce a mírně lenivé muže. Velkou výhodou tohoto účesu totiž je, že jeho nositel nemusí navštěvovat kadeřníka každých šest týdnů. Lesk a objem zajistila kombinace pěnového tužidla Full Volume a vyfoukání přes kulatý kartáč. U finálního doladění kralovala lehká tvarující pasta Deviation Paste (obojí Tecni.ART od L’Oréal Professionnel).

Pánská kolekce účesů Libor Šula 2014: pánský účes pro staromilce a lenochy.
Pánská kolekce účesů Libor Šula 2014: pánský účes pro staromilce a lenochy.

KLIDNÝ: pánské kolekce účesů Libor Šula 2014

Klasický a mužný. Tento pevný střih – vytvořený pouze nůžkami, bez zásahu strojku – všem kolemjdoucím oznamuje: „Jsem úspěšný a vyrovnaný a mám na sebe čas.“ Účes je tažený ve směru stylingu, který vyžaduje jako závěrečnou tečku fixaci silně tužícím gelem Fix Max (Tecni.ART od L’Oréal Professionnel).

Pánská kolekce účesů Libor Šula 2014: pánský účes vytvořený pouze nůžkami bez zásahu strojku.
Pánská kolekce účesů Libor Šula 2014: pánský účes vytvořený pouze nůžkami bez zásahu strojku.

HRDÝ: Pánské kolekce účesů Libor Šula 2014

S touto sezónou nepatří pánové, kteří se starají o své vlasy, ke změkčilým nebo nedostatečně mužným. Naopak! Nebojí se experimentovat a jsou hrdí na své vlasy. Dlouhá patka a zkrácené partie po stranách a na krku se v denním režimu sice tváří jako klasika, ale po setmění se s pomocí lehké pěny Volume Lift (Tecni.ART od L’Oréal Professionnel) a fénu mění v Jamese Deana. Nepostradatelným atributem tohoto účesu je silně tužící lak Elnett Satin (L’Oréal Professionnel). Účes pro hrdého muže vám představujeme jako poslední ze série účesů, které přináší pánská kolekce účesů Libor Šula

Pánská kolekce účesů Libor Šula 2014: pánský účes pro muže hrdé na své vlasy.
Pánská kolekce účesů Libor Šula 2014: pánský účes pro muže hrdé na své vlasy.
  • Vlasy: Libor Šula
  • Make-up: Lucie Janků
  • Styling: Libor Šula
  • Foto: Tomáš Lébr

Kontakt: Libor Šula TheSalon, Dušní 6, 110 00 Praha 1 – Staré Město, tel.: 224 81 75 75, 224 811 822, 602 147 702, 602 482 187, www.LiborSula.cz

Zdroj obrázků: pánská kolekce účesů Libor Šula

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník