Oslabené vlasy po nešetrné péči, ale také přirozeně slabé vlasy, mají novou šanci na „lepší život“. Je jím Sérum de Force z řady Mythic Oil.

Nové Sérum de Force z řady Mythic Oil od L’Oréal slibuje, že díky němu dostanou oslabené vlasy vše co potřebují. Ať už jsou slabé, bez lesku nebo suché. „Zázračnou“ přísadou má být olej z pupalky dvouleté. Tato již ve středověku známá bylina je ceněná pro své výživné a regenerační účinky, které se ukrývají v pupalkovém oleji. Jak dokáže sérum od Mythic Oil slibuje zregenerovat naše oslabené vlasy? Sérum de Force dokáže proniknout hluboko do struktury našich vlasů a nejen do nich. Vyživuje také vlasovou pokožku. Poškozené vlákno sérum posilní a obnoví, sníží se výrazným způsobem lámavost vlasů a vlasy získají zdravější lesk.

Sérum de Force z řady Mythic Oil slibuje pomoc pro oslabené vlasy.

Sérum de Force z řady Mythic Oil slibuje pomoc pro oslabené vlasy.

Oslabené vlasy mohou být minulostí!

Jak dokáže sérum od Mythic Oil zregenerovat naše oslabené vlasy? Sérum de Force dokáže proniknout hluboko do struktury našich vlasů a nejen do nich. Vyživuje také vlasovou pokožku. Poškozené vlákno sérum posilní a obnoví, sníží se výrazným způsobem lámavost vlasů a vlasy získají zdravější lesk.

Jak sérum na oslabené vlasy správně aplikovat?

  1. Do vlhkých, pouze ručníkem vysušených vlasů aplikujte 2-4 pipety Sérum de Force od Mythic Oil.
  2. Sérum vmasírujte do pokožky hlavy a jemně naneste po celé délce oslabených vlasů.
  3. Soustřeďte se na masáž a nanášení. Udělejte z něj voňavý rituál!
Sérum de Force z řady Mythic Oil je skutečně luxusní péče pro oslabené vlasy.

Sérum de Force z řady Mythic Oil je skutečně luxusní péče pro oslabené vlasy.

Luxus pro oslabené vlasy se jmenuje Sérum de Force Mythic Oil

Ano, aplikace Séra de Force od Mythic Oil je skutečný rituál. Při masáži se uvolňuje podmanivá vůně mandarinek a černého rybízu, která vytváří dokonalou souhru s jemností dřevité vanilky a jasmínu. Je to aromaterapie a vlasová terapie pro oslabené vlasy v jednom. Sérum de Force Mythic Oil je doslova výživným parfémem pro vlasy.

Za kolik Sérum de Force Mythic Oil koupíte?

Doporučená prodejní cena Sérum de Force Mythic Oil: 389 Kč

Zdroj obrázků: L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník