Operace horních víček je jeden z nejběžnější zákrok estetické chirurgie, který pomáhá nejen omladit vzhled, ale i řešit funkční problémy očí.

Při sebelepší péči se naše tělo s věkem mění. Věk dá o sobě vědět nejen estetickými změnami, se kterými se naše po věčném mládí toužící duše nechce smířit, ale mnohdy také změnami, které jsou nám nepohodlné a brání nám v běžných každodenních činnostech. Takovým problémem jsou pokleslá oční víčka. Problém není jen estetický a postihuje jak ženy, tak muže. Operace horních víček je přitom poměrně snadný a velice běžný zákrok, nad kterým není třeba váhat.

Operace horních víček je snadný zákrok a není třeba nad ní váhat.

Operace horních víček je snadný zákrok a není třeba nad ní váhat.

Operace horních víček jako první pomoc při cestě k omlazení

Kůže horních víček věkem ochabne a její poklesnutí je častou příčinou unavených a těžkých očí. V pokročilém stádiu nám povislá horní víčka mohou dokonce bránit v kvalitním vidění a omezovat náš zrak. Celkový zákrok spočívá v odstranění přebytečné kůže víček, přičemž se velice často současně redukují i takzvané tukové prolapsy, které se projevují jako viditelné váčky u očí. Zákrok je natolik snadný, že se běžně řeší pouze při místním znecitlivění a trvá mezi 40 a 50 minutami. Skvělou klinikou, která se na operaci horních víček specializuje, je brněnská klinika estetické dermatologie a chirurgie Arte Clinic.

Kvalitní operaci horních víček poskytuje brněnská klinika estetické dermatologie a chirurgie Arte Clinic.

Kvalitní operaci horních víček poskytuje brněnská klinika estetické dermatologie a chirurgie Arte Clinic.

Arte Clinic udělá vaše oči opět krásnými a funkčními

Specialisté v Arte Clinic vědí, jak důležité je zachovat původní tvar oka, aby se po operaci horních víček nezměnil výraz vašeho obličeje. Odstraněním přebytečné kůže víček i tukových prolapsů dojde k omlazení vhledu. Oči se opět projasní a pokud vám již změny v očním okolí bránily kvalitně vidět, vše se opět vrátí do normálu. Operace horních víček by neměl být zákrok, nad kterým váháte!

V Arte Clinic se horní víčka neoperují standardně skalpelem, ale používá se speciální chirurgický přístroj Surgitron, jenž má oproti skalpelu řadu výhod. Především vytvoří precizní a čistý řez s minimálním poškozením tkání v okolí řezu. Důsledkem je pak radikální zmenšení pooperačních otoků i minimalizace tvorby pooperačních jizviček. Krvácení při operaci je minimální a rekonvalescence je velice rychlá. Po operaci horních víček se doporučuje zůstat tři dny v domácím ošetření, dodržovat klidový režim a chladit oblast očí. Stehy se odstraňují týden po zákroku.

Kdo se bojí bolestivosti zákroku operace horních víček, i tady je použití přístroje Surgitron ve výhodě. Na rozdíl od laserových plastik je operace očních víček pomocí přístroje kliniky Arte Clinic mnohem méně bolestivá. 

Zdroj obrázků: FL, Arte Clinic

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník