Nestačí si omlazovat pleť a dokonce nestačí ani mít mladistvého ducha. Omlazení a cesta k věčnému mládí a kráse musí začínat a končit u vlasů!

Toužíte po omlazení? Tak tady zpozorněte! Stárnutí se neprojevuje jen vráskami, povislou kůží, přibíráním na hmotnosti nebo třeba prvními šedinami. I když tady už už přihořívá. Protože vlasy dokáží dát najevo náš neomylně pouze jedním směrem proudící čas téměř jako první. S věkem nejenže přicházíme o barvu a šedivíme, ale naše vlasy také ztrácí na kvalitě a především na hustotě. Vlasy s věkem více vypadávají a krásná hříva, která bývala naší pýchou je ta tam. Omlazení vlasů je naprostá nutnost a možná zaváháte jako já – trápit se několika vráskami kolem očí, které mi dokonce sluší, nebo spíše svými řídnoucími a nekvalitními vlasy? Rozhodně jsou stárnoucí vlasy horší a omlazení potřebují v první linii.

Novinkou, která nám může pomoci zvládnout projevy stárnutí vlasů a která nabízí jejich omlazení je speciální sérum Jeunesse z dílny Kérastase.

Novinkou, která nám může pomoci zvládnout projevy stárnutí vlasů a která nabízí jejich omlazení je speciální sérum Jeunesse z dílny Kérastase.

Omlazení vlasů může pomoci sérum pro obnovu hustoty vlasů

Na kvalitu vlasů působí různé vnější i vnitřní vlivy jako například stres, prostředí, diety a mnohé další vlivy. Právě jejich působením může docházet ke ztrátě hustoty vlasů, jejich množství a celkového objemu. To je zapříčiněno nedostatečným fungováním kmenových buněk. Také může docházet k celkovému zhoršení kvality vlasů například změna textury vlasů, méně lesku, vlasy jsou drsnější a mají pórovitější strukturu. To je způsobeno ztrátou melaninu a tím tedy barvy vlasů. Novinkou, která nám může pomoci zvládnout projevy stárnutí vlasů a která nabízí jejich omlazení je speciální sérum Jeunesse z dílny Kérastase.

Speciální sérum Jeunesse z dílny Kérastase

Kérastase nám tedy nabízí novou šanci pro omlazení vlasů a rozšiřuje řadu Densifique o omlazující vlasové sérum na podporu hustoty, sérum Jeunesse. Toto sérum obsahuje patentovanou složku Stemoxydine®, která pomáhá zachovávat hustotu vlasů a působí proti ztenčování vlasů. Klinicky bylo sérum testováno na 101 osobách jako Sérum Jeunesse vs. placebo a to ve formě každodenní aplikace po dobu 3 měsíců. Anti-Ox Cellular, komplex pomáhá chránit vlasovou pokožku. Už od první aplikace vlasy vypadají hustější, s větším objemem a jsou lesklejší od kořínků až ke konečkům. Den za dnem se objevují výsledky. Pomáhá vytvořit ideální podmínky pro zrození nových vlasů.

Výsledky používání séra Jeunesse od Kérastase – skutečně omládneme?

  • Už od první aplikace vlasy vypadají hustější, mají větší objem a jsou lesklejší od kořínků až ke konečkům.
  • Pomáhá vytvořit ideální podmínky pro zrození nových vlasů.
  • Výhodou je hustota, objem, lesk a snadné rozčesávání – vše co vede ve výsledku k pocitu z omlazení vlasů.

Jak aplikovat sérum Jeunesse pro omlazené vlasů?

  1. Aplikujte jednou denně do suchých nebo umytých a ručníkem vysušených vlasů.
  2. Rozdělte vlasy na 5 částí do linií a aplikujte 3-4 stříknutí do každé této linie přímo na pokožku a vmasírujte.
  3. Po té nastříkejte sprej do délek vlasů.
  4. Sérum je vhodné jak pro omlazení vlasů žen, tak i mužů.
Speciální sérum Jeunesse z dílny Kérastase

Speciální sérum Jeunesse z dílny Kérastase

Cena séra pro omlazení vlasů

Sérum Jeunesse, 120 ml, 1390 Kč / 49 €

Zdroj obrázků: Kérastase

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník