Chcete nosit divoký look topmodelek z přehlídkových mol? Dodejte vašim vlasům nespoutaný pocit luxusu a jedinečnosti se soudobým trendem ombrés.

Co přesně ombrés je? Ombrés je speciální metoda stínovaného barvení vlasů. Zatímco horní polovina vlasů zůstane ve tmavém odstínu, spodní polovina bude výrazně prosvětlena. Tato metoda barvení tak simuluje přirozené zesvětlování vlasů sluníčkem. Vypadá přirozeně a vlasy díky různým valérám stejné barvy získávají opticky na objemu.

Jste moderní a osobitá žena nebo dívka? Zapomeňte na základní barvy minulých let! Nové trendy hlásí tonálnost. Sami přitom určíte, nakolik bude zesvětlení intenzivní. Novinka Préférence Wild Ombrés od přední kosmetické značky L´Oréal Paris nabízí tři přirozené barevné odstíny ombrés pro domácí barvení:

  • Světle hnědá → tmavě hnědá
  • Tmavá blond → středně hnědá
  • Blond → tmavá blond  
L´Oréal Paris Préférence Wild Ombrés nabízí tři přirozené barevné ombrés odstíny pro domácí barvení.

L´Oréal Paris Préférence Wild Ombrés nabízí tři přirozené barevné ombrés odstíny pro domácí barvení.

Hvězdný trend ombrés je vhodný pro rozmanité typy a barvy vlasů. Vynikat potom bude nejen na ležérně rozpuštěných vlasech, ale také na vkusném nebo výstředním účesu. Seznamte se s unikátními ombrés účesy a osvojte si hvězdný vzhled osobností Hollywoodu a slavného červeného koberce.

Ombrés účesy do práce

Hledáte ideální účes do práce, který by byl elegantní, ale zároveň i stylový? Zvolte si jednoduchý, ale efektní cop. Originalitu a sofistikovanost mu snadno dodáte s barvou ombrés. Rafinovanosti dosáhnete, pokud necháte vyniknout tmavé vlasy svázané do copu a světlejší konečky, které přehodíte volně přes rameno.

Tipy na ombrés účesy do práce s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Tipy na ombrés účesy do práce s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Ombrés účesy do města

Chystáte-li se na nákupy do města se svými kamarádkami, zvolte stylový urbanistický účes. Kráskou bulvárů se stanete, pokud vyčešete své smyslné ombrés vlasy, dodáte jim objem tupírováním a poté je zkrášlíte pleteným copem, ať už vlastním, nebo zakoupeným. 

Tipy na ombrés účesy do města s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Tipy na ombrés účesy do města s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Ombrés účesy na party

Chcete-li zapůsobit na nadcházející party, dodejte svým vlasům neodolatelný ombrés efekt. Vlasy se budou doslova vyjímat ve dvou ambivalentních tónech. Při volbě účesu potom vsaďte na jednoduchost. Pomocí kulmy s velkým násadcem vytvořte smyslné velké kudrny. Nakonec je zafixujte třpytivým sprejem. 

Tipy na ombrés účesy na party s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Tipy na ombrés účesy na party s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Přirozený účes díky ombrés

Pokud dáváte přednost přirozené kráse, potom vsaďte na rozpuštěné vlasy. Pokud chcete dosáhnout dokonalého efektu, ponechte tmavou horní část vlasů rovnou a světlou spodní část vlasů mírně zvlňte kulmou, nebo natáčkami. Ambivalentnost se tím podpoří a krásně vyniknou rozdíly. Při chůzi budou navíc vaše rozpuštěné vlasy koketně poletovat ve větru. 

Tip na přirozený ombrés účes s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Tip na přirozený ombrés účes s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Stylizovaný účes s ombrés

Jste-li příznivkyní stylizovanosti, potom se zaměřte na jednoduchý, ale výrazný účes. Přední část vlasů důkladně narovnejte žehličkou na vlasy, poté jemně vyčesejte a vytvořte jimi pomyslný půloblouk. Nakonec je připněte ozdobnou sponou ke zbytku vlasů. Ten podle potřeby narovnejte. Díky výraznosti výborně vynikne tmavý a světlý odstín vašich vlasů. 

Tip na stylizovaný ombrés účes s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Tip na stylizovaný ombrés účes s barvením pomocí Préférence Wild Ombrés.

Hvězdný look ombrés si snadno vytvoříte i z pohodlí vašeho domova

Domácí barvení vlasů je pohodlné, snadné a navíc šetrné k vašim financím. Dnes již nemusíte navštěvovat kadeřnický ani v případě náročnějších kreací. Barvení vlasů s Préférence Wild Ombrés se pro vás stane zábavou.

Postup pro ombrés barvení vlasů: 

  • Čisté a suché vlasy rozdělte do dvou částí od zadu tak, aby byly ve dvou pramenech. Potom naneste barvicí směs rovnoměrně na kartáč. Pamatujte přitom na ochranu svého oděvu. Doporučuje se přehodit si ručník přes ramena a používat přibalené ochranné rukavice.
  • Veďte hřeben po vlasech, barvu přitom začněte aplikovat mezi ušima a bradou. Nanášejte ji hřebenem zezadu vlasů, potom zepředu a ze stran. Pamatujte na to, abyste neaplikovali barvu na kořínky. Důležité je přitom zesvětlení z tmavého do světlého odstínu.
  • Nechte barvou rozvinout asi 25-45 minut, a to v závislosti na požadované intenzitě. Zkontrolujte vaši barvu po 25 minutách tím, že umyjete malý pruh. Není dostatečně světlý? Potom pruh znovu zakryjte a čekejte. Nakonec vlasy důkladně opláchněte a aplikujte polovinu kondicionéru.

Zdroj obrázků: L´Oréal Paris

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník