Vlasy a hezký účes si zaslouží být vidět. Zkuste červené odstíny barev Olia od Garnier bez amoniaku, které o vlasy pečují a neničí je. 

V kurzu jsou červené odstíny

Krásná výrazná a zářivá barva vlasů je nejhezčí ozdobou každé ženy. Dovolte si experimentovat a vyzkoušejte některý ze zářivě červených odstínů Olia od Garnier. Ohnivá barva je nejen neuvěřitelně přitažlivá, ale letos je navíc podle stylisty Jana Pokorného ohromně v kurzu. A jaké je jeho doporučení?

 „Při výběru barvy se rozhodně nemusíte držet při zemi! V kurzu jsou například červené odstíny. Skvělým příkladem je i zpěvačka Rihanna, která  nosila zářivě rudou hřívu už před rokem. Přestože červené vlasy působí extravagantním dojmem, dokázala je výborně prodat jak ve svých klipech tak na oficiálních akcích. Vše záleží na stylingu, nutná je samozřejmě ale také dávka odvahy.“

Garnier Olia - červené odstíny pro vaše vlasy. Vlevo barva 4.6 - tmavě červená, vpravo barva 6.60 intenzívní červená

Garnier Olia – červené odstíny pro vaše vlasy. Vlevo barva 4.6 – tmavě červená, vpravo barva 6.60 intenzívní červená

Vyzkoušejte intenzivní odstíny barev Olia

Pokud jste dosud neměly odvahu experimentovat s barvou vašich vlasů, nyní je čas dodat jim trochu života. Olejové složení barev Olia zajišťuje opravdu intenzivní barvu a pečující složka se navíc postará o kvalitu vašich vlasů. Barvy Olia navíc krásně květinově voní, dobře se nanášejí a 100% kryjí šediny.

Zdroj obrázků: Garnier

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník