Trápí vás fialové či červené žilky na nohou nebo v obličeji? Metličkové žilky jsou kosmetickým problémem, který však už lze rychle a účinně řešit.

Kdo by se s nimi nesetkal? Metličky, nebo také intradermální varixy, venektázie, či tzv pavoučkové varixy, trápí velkou část populace. Obvykle si je objeví až 80 % z nás a bohužel mnohem častější jsou právě u žen, které je pokládají za závažný kosmetický problém. V některých případech jsou dokonce signálem toho, že nás trápí vážnější zdravotní problém.

Metličkové žilky jsou zejména kosmetický problém. Řeší jej krém na Remescar, který nabízí jak ošetření stávajícího problému, tak prevenci v budoucnu proti vzniku nových.

Metličkové žilky jsou zejména kosmetický problém. Řeší jej krém Remescar, který nabízí jak ošetření stávajícího problému, tak prevenci v budoucnu proti vzniku nových.

I jenom jako kosmetická vada na kráse nás umí metličkové žilky pořádně potrápit. Obvykle hyzdí především naše dolní končetiny. Objevují se zejména na lýtkách a venkovní straně hýždí. Nebývá však zcela neobvyklé, že si žilky objevíme na obličeji, kde pak tyto modro-fialovo-červené vetřelce maskujeme silnější vrstvou make-upu. Co proti nim dělat? Pokud jde o jejich vznik, mnohdy nic nezmůžeme, protože jde zejména o to, jaké genetické dispozice k nim máme. Avšak dnes už existují přípravky, jenž dokážou velice rychle snížit viditelnost metličkových žilek.

Proč nás trápí metličkové žilky?

  • K metličkovým žilkám a jejich vzniku máme obvykle genetické dispozice.
  • Jejich vznik podněcuje nedostatek pohybu.
  • Jsme-li obézní, budou nás pavoučkové varixy trápit s větší pravděpodobností, než pokud si držíme ideální hmotnost.
  • Mnohdy se u nás metličkové žilky objeví při hormonální nerovnováze.
  • Ke vzniku ložisek intradermálních varixů přispívá těhotenství.
  • Příčinou vzniku bývá rovněž vysoký krevní tlak.
  • Dlouhodobé stání, stejně tak jako dlouhodobé sezení, mají podíl na vzniku metličkových žilek. Dolní končetiny je proto třeba méně zatěžovat.
  • I nadměrné slunění dokáže výskyt pavoučkových varixů viditelně zhoršit.
Krém na metličkové žilky Remescar se hodí pro použití na nohy, břicho i obličej.

Krém na metličkové žilky Remescar se hodí pro použití na nohy, břicho i obličej.

Na metličkové žilky funguje Remescar

Metličkové žilky jsou velice podobné křečovým žilám, bývají však tenčí a nehmatatelné na dotek. Pro jejich odstranění se často doporučuje drahý laser nebo invazivní metody jejich odstranění. Existuje však ale i mnohem elegantnější řešení. Tím je speciální krém na metličkové žilky Remescar. Právě on je nejpohodlnějším řešením problémů nevzhledných žilek a je vhodný nejen na končetiny, ale třeba i na oblast obličeje. Krém Remescar na metličkové žilky má okamžité výsledky. Už po prvním nanesení se sníží viditelnost žilek až o 43 %. Při dlouhodobém používání začínají látky obsažené v krému působit přímo v žilních stěnách a do dvou až tří měsíců dojde k zlepšení našeho stavu o více než 51 %. Krém zabraňuje tvorbě nových žilek, chrání náš žilní systém a žilkám poskytuje strukturální podporu. Současně zlepšuje mikrocirkulaci a posiluje pokožku, čímž dochází k viditelnému zlepšení jejího vzhledu.

Remescar dokáže problém s metličkovými žilkami zlepšit až o 51 %.

Remescar dokáže problém s metličkovými žilkami zlepšit až o 51 %.

Zdroj obrázků: Shutterstock, Remscar.com, koláže ContentPub s.r.o.

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník