Odrosty trápí nejen ty z nás, které už barvou maskujeme první šedivé vlasy, ale i ty, které si vlasy barvíme jenom pro to, abychom měly atraktivnější barvu. Co s nimi?

Radost z dokonalé barvy vlasů, či už od kadeřníka, nebo z domácího barvení, nevydrží napořád. Odrosty se objevují poměrně rychle, nezávisle na samotné kvalitě použité barvy. Nejvíc nás trápí tehdy, pokud doslova „nechceme přiznat barvu“ – tu pravou. A hlavně, pokud je to už barva šedivá, která prozrazuje náš věk. Avšak nejen pro maskování šedivých odrostů se nový produkt, krycí sprej Hair Touch Up, hodí. Pokud radikálně měníte barvu, například z hnědé na blond, nebo naopak, jsou barevné odrosty vlasů velice výrazné a výrazně zkracují čas mezi návštěvami kadeřníka a nutností opětovného barvení vlasů. Profesionální novinka od L’Oréal Professionnel je skvělým řešením na šediny a také první pomocí jak na odrosty.

Nestihla jste kadeřníka, odrosty již nejde přehlédnout a vy právě teď potřebujete vypadat jako ze škatulky?

Nestihla jste kadeřníka, odrosty již nejde přehlédnout a vy právě teď potřebujete vypadat jako ze škatulky?

Čtyři odstíny – přijdou další?

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up se nabízí ve čtyřech odstínech: hnědý (Hair Touch Up Brown), světle hnědý (Hair Touch Up Light Brown), mahagonový  (Hair Touch Up Mahagony) a v barvě tmavé blond (Hair Touch Up Dark Blonde). Tyto čtyři barvy jsou určitě řešením pro 80 % žen, které si barví vlasy. Zejména samozřejmě pro ty, které upřednostňují přirozenější odstíny barvených vlasů. Určitě se ale najdou i příznivkyně extravagantnějších odstínů, které by ocenily pro své odrosty i jiné odstíny. Když zůstaneme u těch běžnějších, tak například černou, měděnou nebo různé oblíbené odstíny červené. Zcela ideálním produktem by pak byl vlasový korektor, který by ke konkrétní barvě na vlasy v daném odstínu nabízel rovnou i opravný spray na odrosty.

L’Oréal Professionnel přichází s profesionálním krytím odrostů. Umožní vám prodloužit si krásu barvených vlasů bez nevzhledných a „pravou barvu“ prozrazujících odrostů. Čekání na nový termín u kadeřníka, či na chvíli, kdy se konečně sama dostanete k barvení vlasů, vám pomůže nový krycí sprej Hair Touch Up!

L’Oréal Professionnel přichází s profesionálním krytím odrostů. Umožní vám prodloužit si krásu barvených vlasů bez nevzhledných a „pravou barvu“ prozrazujících odrostů. Čekání na nový termín u kadeřníka, či na chvíli, kdy se konečně sama dostanete k barvení vlasů, vám pomůže nový krycí sprej Hair Touch Up!

Hair Touch Up je profesionální řešení na odrosty

Hair Touch Up na odrosty je rychlé SOS řešení před novým barvením vlasů. L’Oréal Professionnel spray doporučuje na zakrytí odrostů a bílých vlasů v oblasti pěšinky a kontur obličeje do 1,5 cm. Jednotlivé barevné spreje Hair Touch Up obsahují intenzivní profesionální pigmenty, které jsou zárukou velice přirozeného vzhledu po aplikaci. Přirozený výsledek vzniká i díky aplikátoru s mikrodifuzí. Díky ní je možné krycí barvu aplikovat velice přesně. Hair Touch Up vlasy nezatěžuje a po aplikaci mají jemnou texturu. Výhodou je, že spray lze aplikovat před i po stylingu. Aplikace by měla být na suché vlasy. Před použitím je nutné sprej protřepat a aplikace se provádí ze vzdálenosti 15 cm.

Krytí odrostů pomocí Hair Touch Up je jednorázové. Nenahrazuje klasické barvení vlasů. Z vlasů se vám vymyje mytím při šampónování. Dobře odolává i česání.

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up ve světle hnědé barvě

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up ve světle hnědé barvě

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up v hnědé barvě

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up v hnědé barvě

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up v tmavě blond barvě

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up v tmavě blond barvě

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up v barvě magahonu

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up v barvě magahonu

Cena Hair Touch Up a kde produkt koupit

Krycí sprej na odrosty Hair Touch Up lze pořídit od poloviny července 2016 v kadeřnických salonech L’Oréal Professionnel – Salon Expert a samozřejmě v e-shopech s profesionální vlasovou kosmetikou, která nabízí produkty L’Oréal Professionnel.

  • Cena Hair Touch Up za 75 ml balení: od 299 Kč / 12 €

Redakční test: krytí odrostů Hair Touch Up jsme odzkoušeli na vlastní kůži

Hair Touch Up se jako krycí barva na odrosty skutečně osvědčil i nám v redakci. Vyzkoušeli jsme hnědý Hair Touch Up Brown. Na klasických kaštanových vlasech spray skutečně odstínem velice přirozeně splynul s odstínem vlasů. Sprej se navíc osvědčil nejen na odrosty po barvení. Mnohé z nás už máme první šediny, ale pokud se nechceme zatím začít pravidelně barvit, raději je ignorujeme. Horší je, když se nám objeví výrazný bílý pramínek vlasů například na ofině, nebo nám zbělají vlasy na spáncích (což ale bývá spíše případ mužů). Z vlastního redakčního test můžeme použití spreje doporučit i pro tyto případy. Osvědčil se právě na bílém pramínku ofiny.

Aplikace je jednoduchá, i když pomoc druhých rukou oceníte. Jak na pěšince, kam si nemusíte zcela dobře vidět, tak na ofině, kdy při stříkání musíte zavřít oči a stříkáte pak dost na slepo. Vizuální efekt je okamžitý a podle hodnocení okolí sprej skutečně dokonale zamaskoval bílé vlasy a samotná barva sprejem zamaskovaných odrostů přitom zcela dokonale splynula s barvou původních vlasů.

Malý problém vznikající při aplikaci je to, že sprej obarví i kůži hlavy, což může být dost viditelné. Zatímco třeba na čele lze barvu setřít například za pomoci čistících a odličovacích kapesníčků. v mezivlasovém prostoru může obarvená kůže působit dost nepřirozeně. Pro eliminaci tohoto problému je proto důležité dodržet doporučenu vzdálenost aplikace 15 cm.

Aplikace spreje a krytí odrostů vydrželo až do nadcházejícího mytí vlasů šampónem. Sprej se z vlasů nevyprášil a po celý čas dokonale držel. Při mytí vlasů si pak všimnete odcházející barvu Hair Touch Up a odrosty či bílé prameny vlasů jsou opět viditelné. Po vysušení vlasů je nutné sprej na odrosty aplikovat znovu, což ale L’Oréal Professionnel deklaruje a říkám to jen proto, abychom si uvědomili, že návštěvy kadeřníka a barvení vlasů nás prostě nadobro rozhodně nemine. Praktickou novinku ocení nejen ženy, ale i muži, kteří potřebují podobně jako my při testu v redakci zamaskovat nějaký ten bílý pramínek.

Zdroj obrázků: FL, L’Oréal Professionnel

Hair Touch Up – výsledek testu
Odrosty mají konečně své řešení: krycí sprej Hair Touch Up
Barva na odrosty ve spreji Hair Touch Up se ukázala jako velice užitečná pomůcka na snížení intenzity barvení vlasů a návštěv kadeřníka. A nejen pro tento účel. V osobním testu se sprej ukázal jako užitečný pomocník i při maskování prvních bílých pramenů ve vlasech v souvislosti se šedivěním. Určitě se ale Hair Touch Up nehodí jako klasická barva na vlasy!
Funkčnost100%
Snadnost aplikace95%
Univerzálnost vzhledem k odstínům80%
Cena80%
Dostupnost ke koupi85%
Pro
  • snadná aplikace
  • rychlé schnutí
  • hodí se nejen na odrosty, ale i na maskování bílých pramenů
Proti
  • poměrně malé balení (75 ml)
  • vyšší cena
  • čtyři odstíny neuspokojí každého
88%Výsledek testu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník