Jóga je o změně životního stylu a tak určitě oceníte tipy na skvělé oblečení na jógu, náramky i meditační šperky Sitara.

Jóga se pro mnohé lidi stala cestou ke hledání sebe sama, pro jiné je záchranou ve chvíli, kdy potřebuje pomoci duše, pro jiné, když potřebuje pomoci tělo a třeba ulevit od bolesti. Jóga však není jen o samotném cvičení. Je to životní styl a k němu patří i správné oblečení. Krásný internetový obchůdek Sitara nabízí praktické oblečení na jógu, se symbolikou, která vás nabije energií. Tílka a sportovní podprsenky jsou z pružné a pohodlné bavlny, vybrat si lze z různých barev a doplnit je praktickými leginami na cvičení. Oblečení pochází přímo z krásného Bali a hodí se pro cvičení všech druhů jógy.

Oblečení na jógu Sitara pochází přímo z krásného ostrova Bali.

Oblečení na jógu Sitara pochází přímo z krásného ostrova Bali.

Oblečení na jógu Sitara se symboly

Klasický symbol Jing Jang znázorňující dvě opačné na sebe navazující síly není jediným symbolem, které oblečení na jógu Sitara nabízí. Vybrat si lze tílko se symbolem ÓM, který vyjadřuje absolutno a sjednocení všech moudrostí. Lotosový květ zdobící tričko označuje krásu, čistotu, duchovnost a stálý rozkvět. Oblíbené je oblečení na jógu, které zdobí Ganéša – hinduistický bůh blahobytu a moudrosti se sloní hlavou, jenž se honosí schopností odstraňovat nám z cesty překážky. Nakonec je tady symbol zlatého stromu života, symbolizující vytrvalost, odhodlanost či pokoru a přináší nám tvůrčí nápady a inspiraci. Tílka i sportovní podprsenky na jógu Sitara mají velice zajímavě řešenou zadní část.

Oblečení na jógu Sitara zdobí symboly spojené s filosofií jógy.

Oblečení na jógu Sitara zdobí symboly spojené s filosofií jógy.

Začínáte nový život? Pořiďte si jógou inspirované šperky

Oblíbeným sortimentem e-shopu Sitara jsou zajímavé šperky z Bali inspirované jógou. Čakrový náramek s ÓM symbolem z nádherných minerálů vás doslova nabije jejich energií. Harmonizující energii vám dodá červený jaspis (kořenová čakra), karneol (křížová čakra, citrín (čakra solar plexu), zelený jadeit (srdeční čakra), howlit (krční, komunikační čakra), ametyst (čelní čakra) a modrý křemen (korunní čakra).

Čakrový náramek s ÓM symbolem z e-shopu Sitara.

Čakrový náramek s ÓM symbolem z e-shopu Sitara.

Určitě nepřehlédněte ani další nádherné náramky z Bali. Například jogínský náramek s říční perlou ze semínek rudrakshi. Ty mají schopnost vytvářet ochranné kruhy chránící před negativní energií a odstraňovat překážky na cestě za úspěchem.

Jogínský náramek s říční perlou ze semínek rudrakshi z e-shopu Sitara.

Jogínský náramek s říční perlou ze semínek rudrakshi z e-shopu Sitara.

Kromě náramků inspirovaných jógou najdete v e-shopu Sitara i další šperky – především Mala náhrdelníky s ochrannými amulety používané k meditaci nebo náušnice.

Zdroj obrázků: Sitara.cz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník