Daly jste si předsevzetí zkusit konečně nový účes? Nebo jej vaše vlasy akutně potřebují? Podívejte se na nové účesy Contemporary Salons.

Vlasy jako účesy pro každý den – to jsou nové účesy z kolekce Contemporary Salons, se kterou se kadeřnický salon dostal mezi nominované kadeřnictví na letošní BHA 2014 (British Hairdressing Awards 2014) v kategorii North Eastern Hairdresser of the Year. Kolekce účesů představuje tři série běžných každodenních účesů, které ale nezklamou ani při slavnostních příležitostech jako účesy na ples, do divadla nebo na party. Nové účesy se liší střihem, stylingem a samozřejmě barvou. Právě ta tuto kolekci nových účesů rozčleňuje do třech kategorií – jako účesy pro blondýnky, účesy pro brunetky a mahagonové účesy. Délka střihů účesů vyhoví tentokrát všem délkam vlasů.

Nové účesy pro blondýnky, účesy pro brunetky a mahagonové účesy podle Contemporary Salons.

Nové účesy pro blondýnky, účesy pro brunetky a mahagonové účesy podle Contemporary Salons.

Nové účesy pro éterické blondýnky

Contemporary Salons představil své nové účesy pro blondýnky jako skutečně ultra blond účesy, Odstín však není platinový, ale naopak, zlatistý. Najdete zde ultra hladký bob, ale také pixie kombinované s prodlouženými délkami nebo hladký lob s ofinou. Nechybí ani tradiční dlouhé blond vlasy s výčesem a rozvlněnými délkami.

FOTOGALERIE: Nové účesy pro blondýnky

Nové účesy pro brunetky

Brunetkám nabídl Contemporary Salons ve své kolekci nové krátké účesy. Ty jsou rozzářené zesvětlenými prameny melíru, který vyniká na výčesu, i na příkladu dlouhé ofiny kontrastující s extra krátce střiženými boky účesu.

FOTOGALERIE: Nové účesy pro brunetky

Mahagonové odlesky podle Contemporary Salons

Více šťávy brunetkám přidal Contemporary Salons maghagonovými odstíny vlasů. Skvěle vypadají na extrémně vyhlazeném polodlouhém mikádu, ale také a dlouhých vlnitých vlasech v mahagonové barvě. Třetí užití našel mahagonový odstín barvy vlasů na novém účesu, který pokud jej nemáte jako přirozený typ vlasů, vytvoříte krepovačkou na vlasy. Zkusíte nové účesy v mahagonové barvě?

FOTOGALERIE: Nové účesy v mahagonové barvě

O kolekci účesů Contemporary Salons

Nominace kolekce: British Hairdressing Awards 2014 North Eastern Hairdresser of the Year Finalist Collection

Vlasy: Karen & Alan Simpson @ Contemporary Salons

Foto: John Rawson

Make-up: Lan Nguyen Grealis

Oblečení a styling: Jared Green

Zdroj obrázků: nové účesy z kolekce Contemporary Salons

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník