Pořad NEW LOOK se opět vrátil na televizní obrazovku Óčka. I v druhé sezoně je L`Oreál Professionnel opět hlavním partnerem!

Premiéra prvního dílu druhé sezóny NEW LOOK byla odvysílaná 1. záři ve 21:45 na Óčku. A tvůrci si připravili pro své fanoušky řadu změn. Tou nejvýraznější je, že moderátorka Tereza Seidlová dostane své netradiční studio ve Fusion hotelu v centru Prahy. Diváci se ale mohou těšit i na speciální díl, který se ohlédne za první sérií NEW LOOK. Ten televize Óčko odvysílá v sobotu 30. srpna v 15:00.Další velkou novinkou je i účast VIP hostů. Ti se budou v pořadu objevovat pravidelně. „Image a styl je jedinečná záležitost a právě slavní mají k tomuto tématu hodně co povědět, a proto jsme se rozhodli, že náš pořad okořeníme i jejich názory a zážitky,“ říká dramaturg pořadu Jan Čtvrtečka. Mezi prvními hosty se objeví například zpěvačka Markéta Konvičková, nebo také Ilona Csáková a do studia přijde i bloggerka a neteř slavného hokejisty Pavlína Jágrová. Hvězdy ale nebudu nejen komentovat proměny divaček, ale také zavzpomínají na své proměny, anebo na to, kdy oni hledaly své nové já.

NEW LOOK začalo Óčko vysílat ve druhé sezóně.

V pořadu NEW LOOK se objeví i více lidských příběhů a emocí. Silné lidské osudy nenechají žádného diváka chladným. „Hlavním kritériem stále zůstal potenciál k proměně, ale tentokrát jsme při výběru koukali i na to, čím si dané přihlášené prošly. Hodně nás inspiroval příběh Terezy Vosecké (pozn. slečna s obrnou půlky těla, která překonává nástrahy svého osudu), která se nebojí do světa ukázat, že jiná a bojuje. Tentokrát se přihlásila spousta dívek a žen, které možná našly odvahu právě díky Tereze,“ prozrazuje hlavní kadeřník a majitel firmy, která pořad na klíč dodává, Honza Kořínek.

NEW LOOK začalo Óčko vysílat ve druhé sezóně.

NEW LOOK dostala i moderátorka Tereza Seidlová

Proměnou opět prošla i moderátorka pořadu NEW LOOK Tereza Seidlová. Ze sexy brunetky se tak stala ještě více sexy zrzka. K nové sérii nafotila i nové promofotky. Tato kolekce, o kterou se nepostaral nikdo jiný než Honza Kořínek, nese název Naughty GIRLURL na článek – tedy Zlobivá HOLKA. „Nebudu lhát. Té změny jsem se dost bála, ale nakonec musím uznat, že výsledek je super a jsem ráda, že jsem do toho nakonec šla. Někdy je prostě potřeba přinášet oběti, a když děláte pořad o proměnách, tak trochu se změna image očekává,“ říká s úsměvem Tereza Seidlová a přidává i pozvánku k televizní obrazovce. „Já osobně se nejvíce těším na výsledek. Viděla jsem už pár rozdělaných dílů a musím říci, že proměny jsou skutečně výrazné. K tomu všechny ty emoce, dojetí, osudy přihlášených.. Myslím, že je se opravdu na co těšit,“ uzavírá moderátorka.

NEW LOOK začalo Óčko vysílat ve druhé sezóně.

Partnery pořadu NEW LOOK jsou Hair studio Honza Kořínek, L`Oreál Professionnel, dodavatel vlasové kosmetiky, dekorativní kosmetiku si dělí značky Astor a Rimmel, o styling se stará ZOOT.cz. Zázemí pro studio vzniklo ve Fusion hotelu. Mediálními partnery pořadu jsou OK! Magazine a rádio Kiss.

NEW LOOK začalo Óčko vysílat ve druhé sezóně.

Zdroj obrázků: L`Oreál Professionnel

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník