Jak vybrat nejlepší granule pro psa a kočku? Podívejte se, co nesmíte při výběru opomenout a kde se dají koupit nejkvalitnější krmiva.
Jak vybrat nejlepší granule pro psa a kočku? Podívejte se, co nesmíte při výběru opomenout a kde se dají koupit nejkvalitnější krmiva.

Nejlepší granule pro psa nebo kočku – umíte je vybrat?

Jak vybrat nejlepší granule pro psa a kočku? Podívejte se, co nesmíte při výběru opomenout a kde se dají koupit nejkvalitnější krmiva.

Hledáte nejlepší granule? Výběr správného krmení pro psa nebo kočku může být někdy oříšek i pro zkušené chovatele. Pokud navíc krmivo vybíráte zcela prvně, můžete se v něm jako začínající chovatel ztratit úplně. Jak se zorientovat? Základem výživy psů i koček je dnes krmení kvalitními granulemi. Ano, můžete propadnout BARF výživě, rozmazlovat své miláčky konzervami, ale kvalitní granule pro psy a kvalitní granule pro kočky by měly být základ. Granule jsou totiž nejen praktické, ale poskytují zvířatům vyváženou stravu, kterou dokáže snadno dávkovat i začínající chovatel. Ono totiž správné množství krmení může být velkým oříškem. Každý z nás chce dát svým zvířatům určitě to nejlepší. Jenomže jak v obrovské nabídce najít nejlepší granule pro psy a stejně tak ty nejlepší granule pro kočky? Pomůže vám e-shop, který prodává kvalitní krmivo a současně vám jej dokáže nabídnou roztříděné do specifických kategorií tak, že přesně víte, kam sáhnout. Každý pes nebo kočka potřebuje totiž granule specifické svému věku, velikosti, ale rovněž svým specifickým požadavkům souvisejícím například se zdravotními problémy, obezitou nebo naopak nadměrným výdejem energie.

Naučte se, jak svému psovi nebo kočce vybrat nejlepší granule.
Naučte se, jak svému psovi nebo kočce vybrat nejlepší granule.

Nejlepší granule pro psy

Granule pro psy nakupujte rozhodně na internetu přes kvalitní e-shopy. Za stejnou značku krmiva a stejný objem zaplatíte mnohem méně, než v kamenných sítích s nabídkou pro zvířata. Pokud jste se ale ztratili v obrovské nabídce, doporučuji vám e-shop Můj Mazlík, který má zcela dokonale vyřešené třídění krmiva pro pro pejsky a nejlepší granule pro psy tak nejsou jenom reklamním tahákem, ale skutečně je dokážete najít podle potřeb vašeho psa.

Krmte svého psa správnými granulemi. Nejlepší granule nejsou ty, o kterých to tvrdí reklama. Vyberte je podle velikosti, věku a specifických požadavků vašeho pejska.
Krmte svého psa správnými granulemi. Nejlepší granule nejsou ty, o kterých to tvrdí reklama. Vyberte je podle velikosti, věku a specifických požadavků vašeho pejska.

Vybrat nejlepší granule znamená zohlednit při jejich výběru několik hledisek. Prvním a základním je tříděním na granule pro štěňata, dospělé psy a starší pejsky. U toho ale samozřejmě nejde zůstat, protože každé plemeno patří do jiné velikostní kategorie a podle toho je granule pro psy nutné vybírat. Zvířata malých plemen, mají jiné požadavky než zvířata středních plemen psů nebo plemen velkých. Zaklínadlem dneška je ignorace nekvalitního krmení a preferování prémiových, nebo dokonce superprémiových krmiv. I toto třídění si v e-shopu Mujmazlik.cz můžete zvolit. Navíc zde najdete výběr skvělých holistických krmiv, které jsou postavené na bio kvalitě a neobsahují pro pejsky těžce stravitelné složky, jakými jsou pšenice nebo sója.

V některých fázích života potřebují psi speciální krmení. Podobně jsou na tom pejskové se zdravotními problémy nebo specifickými požadavky na krmení. V e-shopu Mujmazlik.cz si na jeden klik vylistujete granule pro psy pro aktivní psi potřebující kaloričtější krmení, pro psy s nadváhou, pro pejsky s citlivým metabolismem, hypoalergenní krmivo pro psy, krmení pro hezčí srst a kůži i speciální granule pro březí a kojící feny. Jestli chcete svému psovi vybrat skutečně ty nejlepší granule, rozhodně vám k tomu Můj Mazlík dokáže pomoci.

E-shop Mujmazlik.cz nabízí sofistikovaný systém pro výběr nejvhodnějších granulí pro vašeho psa.
E-shop Mujmazlik.cz nabízí sofistikovaný systém pro výběr nejvhodnějších granulí pro vašeho psa.

Nejlepší granule pro kočky

Pokud máte doma kočku víte, že je v jídle ještě mnohem vybíravější než pes. Vybrat proto krmivo pro kočku nemusí být snadné. Dovolím si říct, že moje kočky žerou podle značek. Mají svojí oblíbenou a přejít na novou může být zcela nemožné. Na jednu by si zvykly, jiné, ať superprémiové, by se ani nedotkly. Kočka vám sama rychle vysvětlí, že nejlepší granule pozná ona sama nejlépe. Oceňuji proto, že třídění kočičích granulí na MujMazlik.cz je podle značek. Vybrat nejlepší granule pro kočky znamená výchovu od malička. Vyberte si kvalitní značku granulí hned pro kotě. Postupně jen vyměňte granule pro koťata za granule pro dospělé kočky od stejné značky. Neříkám, že se vám přechod na novou značku nepovede. Ale může to být problém a zažila jsem, že to skutečně nešlo. Proto je důležité kočku od mala zvykat na kvalitní granule. Že jsou dražší? Jak se to vezme. Osobně mám vyzkoušené, že kvalitní granule mají mnohem větší výživovou hodnotu a kočka jich spořádá mnohem méně, než pokud ji krmíte běžnými granulemi, které navíc díky vyšší spotřebě náklady na krmení rychle srovnají.

Najděte své kočce správnou značku granulí.
Najděte své kočce správnou značku granulí.

Jakou značku granulí pro kočky vybrat? Možná, že už vaše kotě vám pomůže vybrat. Vždy máte možnost začínat menším balením a zjistit, co vaší kočce z kvalitního krmiva chutná. Dobré je sáhnout po značce kočičích granulí, která nabízí i specifické řady – například krmivo pro kočky-seniory, krmení při problémech se zuby nebo obezitou. Značka Hill’s má v nabídce dokonce veterinární krmení, které řeší i vážné zdravotní problémy koček, jakým může být například u koček tak častý problém s ledvinami. Uznávanými granulemi jsou Taste of the Wild. Vaší kočku se totiž nesnaží předělat na býložravce a toto superprémiové kanadské krmivo neobsahuje žádné obiloviny. Na přilepšení k vysokému podílu masové složky nabízí ve složení kočkám sladké brambory, bylinky, borůvky, maliny a rajčata. Škoda že ne olivy. Ty z nepochopitelných důvodů moje kočky k zbláznění milují.

Zdroj obrázků: Mujmazlik.cz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník