Služba cashback portálu Tipli vám zlevní nákupy na Aliexpress až o 8 %. Nejenže v Číně levně nakoupíte, ale získáte ještě peníze z nákupu zpátky.

Nechte si vrátit peníze za své nákupy. Nakupte v některém z více než 250 obchodů, které spolupracují s cashback portálem Tipli.cz, a ušetřte další procenta za své nákupy. Mezi nimi najdete řadu českých e-shopů, ale i nákupní ráj Aliexpress.com. Nákupy na Aliexpress jsou již zcela běžnou realitou pro každého, kdo nakupuje chytře a vyhýbá se zbytečně prodraženým nákupům toho samého zboží u českých obchodníků. A prostřednictvím cashback portálu Tipli.cz mohou být teď vaše nákupy z Číny ještě levnější.

Nákupy na Aliexpress, aneb levně na sebe i pro vlasy.

Nákupy na Aliexpress, aneb levně na sebe i pro vlasy.

Nákupy na Aliexpress, aneb levně na sebe i pro vlasy

Zejména pro ty z vás, kteří jste ještě levné nákupy na Aliexpress neobjevili, mám tady malé představení tohoto čínského nákupního ráje. Za prvé zapomeňte na to, že vše z Číny je šmejd. Ano, najde se všude. Na Aliexpressu, ale i jinde. Podstatné však je, že mnoho českých obchodníků tyto levné věci z Číny vozí k nám a prodává s obrovskými přirážkami. Přitom si téměř vše máte možnost koupit přímo na Aliexpressu. Nebojte se ani poštovného. Pro neznalé bude šokujícím fakt, že doprava je obvykle zdarma. Zatímco v Česku za poštovné a dopravu „krvavě“ platíme, nákupy na Aliexpress lze ve většině případů pořídit bez poštovného. Takto si snadno necháte poslat různou módu, ale i jen jednu sponku do vlasů nebo třeba příčesek či jinou pomůcku pro tvorbu účesu. Proč taky ne, když za dopravu neplatíte a ceny jsou skutečně extrémně nízké. Třeba jen počítat s tím, že doprava zdarma znamená, že k vám objednané zboží dorazí nejdříve za 14 dnů, obvykle však do měsíce. Když s tím ale počítáte, rozhodně se zde nákupy vyplatí.

S Tipli.cz ušetříte za nákupy na Aliexpressu ještě více.

S Tipli.cz ušetříte za nákupy na Aliexpressu ještě více.

S Tipli.cz ušetříte za nákupy na Aliexpressu ještě více

Tipli.cz spolupracuje s řadou e-shopů a díky tomu, že jim přivádí nás jako zákazníky, získává za tuto službu provizi. Jenomže tu si celou nenechá a část z ní nám jako zákazníkům vrací. To je princip cashback služby. Takto funguje nejen s českými, ale i se zahraničními e-shopy – a mezi nimi nechybí ani Aliexpres.com. A právě pokud jde o nákupy na Aliexpress, je Tipli vůči nám velice štědrý. Zatímco jiné cashback portály nabízí zpátky pouhých 4-5 % z ceny nákupu, Tipli.cz nám dává hned 8 %.

Co musíte udělat proto, abyste za své nákupy v Číně na Aliexpress ušetřili 8 % i vy? Registrujte se na Tipli.cz a pak vždy nakupujte tak, že se na Tipli přihlásíte a na Aliexpress nákupy se prokliknete přes odkaz na webu Tipli.cz.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník