Italská kosmetická značka Framesi připravila účesy, které vás mimo jiné zasvětí do aktuální módy. Módní trendy a účesy představuje jako Cultural shake.

Italské Framesi představilo nové účesy pro jaro 2015. Kolekce se jmenuje Cultural shake a buzzoword charakterizující kolekci je „mix“! Nemixují je jen různé styly, ale také móda a účesy. Módní trendy 2015 se tak představují jako celkový look dokonalých střihů oblečení i střihů vlasů, jako koktejl dokonalých barev oděvů a barev vlasů, a také jako shake struktur účesů a vzorů tkanin. V kolekci Framesi Spring 2015 nechybí dámské jarní účesy, ale ani jarní účesy pro muže.

Módní trendy pro jaro 2015 podle Framesi: móda vs. účesy jako mix stylů!

Módní trendy pro jaro 2015 podle Framesi: móda vs. účesy jako mix stylů!

Módní trendy jako mix

Účesy Framesi mixují grafické prvky, vzory a materiály se střihy a účesy. Zdánlivě neformální oblečení i neformální účes jsou promyšlenější, než by se na první pohled mohlo zdát. Cultural shake, čili kulturní mix, je o svobodě vyjádření každého z nás a současně o hledání lehkosti. Z účesů i celých outfitů je už cítit nejen jaro, ale dokonce léto, bezstarostnost sluncem prozářených dnů i vizi blížících se dovolených u moře na pláži. Módní trendy se objevují skutečně od A do Z a Framesi nezapomnělo do svého jarního mixu barev pro vlasy a nové účesy přimíchat barvu roku 2015 – Marsalu (podle Pantone 2015). Marsala je barvou vína a je pro ní typický hnědočervený odstín. Framesi však přišlo také s White Marsala barvou. Nenchte si ji ujít!

VIDEO: Framesi – účesy Cultural shake

Patchwork stylů ve stylu 80. let

Mě osobně celá kolekce připomíná to nejlepší z účesů 80. let. Pánské střihy i dámské účesy si doslova koledují o to, aby byly s tuto fashion érou srovnávány. Módní trendy se v jarní Framesi kolekci představují spojením zdánlivě nemíchatelných stylů. Zatímco na outfitech se mixují zcela různé vzory, přidávající se etnopotisky, geometrické vzory i multibarevné vzory na pánském oblečení, v účesech se také míchají různé protichůdné směry. Mikádo je prostříhané a nastylované jako shag účesy, u pánských vlasů se kombinuje extra krátké v podobě vystříhaných boků s extra dlouhými vlasy v horní partii vlasů. Framesi ve své kolekci doporučuje Marsala odstíny, plážové vlny, prostříhané vlasy a nechybí ani copánky či mokrý efekt:  módní trendy pro jaro 2015 tak, jak mají být!

FOTOGALERIE: Účesy Framesi po jaro 2015 v kontextu módních trendů

Zdroj obrázků: Framesi

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník