Čtyři kadeřníci – čtyři zcela odlišné pánské kolekce účesů. Podívejte se na módní pánské účesy od nejlepších kadeřníků Austrálie a Nového Zélandu.
Čtyři kadeřníci – čtyři zcela odlišné pánské kolekce účesů. Podívejte se na módní pánské účesy od nejlepších kadeřníků Austrálie a Nového Zélandu.

Módní pánské účesy podle nejlepších kadeřníků u protinožců

Čtyři kadeřníci – čtyři zcela odlišné pánské kolekce účesů. Podívejte se na módní pánské účesy od nejlepších kadeřníků Austrálie a Nového Zélandu.

Australské HairExpo ocenilo čtyři pánské kadeřníky, jejichž účesy pro muže se teď můžete inspirovat. Ty nejlepší pánské účesy od protinožců mají na svědomí Jules Tognini, Uros Mikic, Tony Wilson a Nephen Pepin. Módní pánské účesy každého z těchto kadeřníků jakoby ani netvořily trendy, ale naopak, samy se inspirovaly trendy ulice. Účesové kolekce navíc doprovází úžasné fotky se street atmosférou.

Módní pánské účesy podle nejlepších kadeřníků u protinožců.
Módní pánské účesy podle nejlepších kadeřníků u protinožců.

Pánské kadeře podle Uros Mikic

Máte-li bohatou hřívu či dokonce nádherné kudrnaté kadeře, najdete inspiraci pro módní pánské účesy právě v kolekci Uros Mikic. Krátké vyčesané švihácké účesy střídají pánské polodlouhé vlnité kadeře, které jsou dokonce efektně kombinovány také s plnovousem. Celá kolekce vypadá velice přirozeně a tak trochu jako z 80. let.

GALERIE: Pánské účesy Uros Mikic

Módní pánské účesy s nádechem punku podle Jules Tognini

Z další kolekce pánských účesů cítíte svobodu i vůni benzínu. Své účesy v decentně punkové stylizaci nafotil Jules Tognini v prostorách motorkářské díly. Nechybí ani krásné staré stroje. I tady je kolekce účesů v několika případech kombinována s výrazným plnovousem. Není se proč divit – rozhodně se letos nosí.

GALERIE: Účesy pro muže podle Jules Tognini

Rockové účesy podle Tony Wilson

Tony Wilson své účesy stylizoval jako vlasy rockových hvězd. I fotky jsou stylizované stejným způsoben a vidíme je na členech rockové kapely. Střídání vyholených partií s delšími vlasy a důraz na ofinu – či už vyčesanou nebo tvarovanou na čele, jsou hlavními znaky této módní pánské účesové kolekce.

GALERIE: Módní pánské účesy Tony Wilson

Nephen Pepin alias lovec mužských duší

Dalším kadeřníkem od protinožců, kterým se teď můžete inspirovat, je Nephen Pepin. Jeho účesy pro muže představují několik typů mužů, jejichž duši tvoří právě zcela odlišné typy účesů. S kterým mužem Nephena Pepina se ztotožníte vy?

GALERIE: Pánské účesy Nephen Pepin

Zdroj obrázků: Hair Expo – Hairexpoaustralia.com

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník