Podívejte se na nejlepší pánské účesy britských kadeřníků. Tyto moderní účesy pro muže mohou být inspirací pro změnu vašeho účesu.

Skvělé výtvory britských kadeřníků, které vám teď představím, bodovaly v nominacích nejprestižnější kadeřnické soutěže v Británii, jež má svoji obdobu po celém světě. British Hairdressing Awards 2014 představil šest nejlepších pánských kadeřníků a jejich moderní účesy pro muže. Extravagantnější i klasické pánské účesy vznikly pod rukama kadeřníků Martin Crean, Simon Khan, Donna Mitchell, Rosanne Potter & Mikio Akiawaza, Jamie Stevens a Darren Webster.

Moderní účesy pro muže podle finalistů BHA 2014 v kategorii nejlepší pánský kadeřník.

Moderní účesy pro muže podle finalistů BHA 2014 v kategorii nejlepší pánský kadeřník.

Moderní účesy pro muže podle vítěze BHA 2014: Jamie Stevens

Nejlepším pánským kadeřníkem a tedy vítězem Men’s Hairdresser of the Year BHA 2014 se stal Jamie Stevens (Jamie Stevens Hair in London). Jeho moderní účesy pro muže ze soutěžní kolekce jsou především ukázkou kreativního střihu v kombinaci se zajímavým stylingem. To Jamie Stevens předvádí na krátkých pánských účesech. V kolekci ale nechybí ani dva účesy pro vracející se módní dlouhé pánské vlasy. Kromě rozpuštěného vlnitého účesu představuje tento britský kadeřník svoji verzi účesu s rasta copánky pro muže hipstera.

FOTOGALERIE: Moderní účesy pro muže 2014: Jamie Stevens

Účesy pro muže podle dalších finalistů BHA v kategorii Men’s Hairdresser of the Year2014

Martin Crean z Mode in Chipping Campden (Gloucestershire), jeden z finalistů letošního British Hairdressing Awards v kategorii pánských účesů, představil moderní účesy pro muže jako hru s barvou. Jeho úžasné melírované vlny ve valérách fialové sice nejsou pro každého, ale rozhodně vypadají slkvostně. I jako muž si ale můžete pomáhat nepermanentními barvami na vlasy a z blond odstínu tohoto účesu tak můžete například pomocí techniky HairChalk URL na tag vykouzlit podobný výsledek. Barvě se nevyhnuly ani dalším účesům v soutěžní kolekci. Rozhodně se na tyto účesy od Martin Crean podívejte.

FOTOGALERIE: Moderní účesy pro muže 2014: Martin Crean

Účesy dalšího z finalistů, Simon Khan z TONI&GUY (Solihull, West Midlands), charakterizuje především moderní pánský střih. Své účesy prezentuje na černobílých fotkách, aby barva vlasů vůbec neodpoutávala naši pozornost od střihu. Zajímavě vystříhané boky, hra s ofinou a dokonalý lesklý styling, jsou hlavními prvky účesů pro muže této kolekce. Nechybí ani moderní pánský účes pro dlouhé vlasy a hipster účes s bradou.

FOTOGALERIE: Moderní účesy pro muže 2014: Simon Khan

Další finalistka British Hairdressing Awards v kategorii pánských účesů, Donna Mitchell z Bonce Salons (Wednesbury, West Midlands), šla na svoji kolekci skutečně odvážně. Její moderní účesy pro muže jsou rozhodně jenom pro účesové fajnšmekry. A i když je nejspíš po svém holiči či kadeřníkovi samy chtít nebudete, rozhodně jsou skvělou ukázkou kadeřnické nápaditosti a zručnosti.

FOTOGALERIE: Moderní účesy pro muže 2014: Donna Mitchell

Pánské střihy Rosanne Potter a Mikio Akiawaza z Brooks and Brooks (London) jsou úžasnou proměnou vintage na moderní. Vše umocňují také fotografie účesů v sépiové barvě. Ale nejen díky ním je vintage z účesů tak patrný. Hladké pomádované vlasy, masivní plnovousy a up-do ofina v kombinaci s vyholenými pasážemi hlavy, pánský bob připomínající účesy kněží z historie – to všechno dýchá starým a pod rukami kadeřníků se mění na moderní.

FOTOGALERIE: Moderní účesy pro muže 2014: Rosanne Potter & Mikio Akiawaza

Kolekce posledního finalisty v kategorii pánských účesů, kterým je Darren Webster z Webster Whiteman (London) je postavena na kontrastu – moderní účesy pro muže jako kontrast extra krátkého s dlouhým. Vyholené pasáže se střídají s delšími vlasovými partiemi a jednotlivé účesy mají až sochařskou formu.

FOTOGALERIE: Moderní účesy pro muže 2014: Darren Webster

Zdroj obrázků: účesy kadeřníků Martin Crean, Simon Khan, Donna Mitchell, Rosanne Potter & Mikio Akiawaza, Jamie Stevens a Darren Webster

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník