Pojďte se podívat na moderní pánské účesy od nejlepších kadeřníků Ameriky. Snadno tady najdete skvělou inspiraci pro nový účes!

Hledáte moderní pánské účesy, které jsou neotřelé, unikátní, slušivé, ale ne zas příliš extravagantní, aby se v nich nedalo vyrazit do ulic i do práce? Inspirovat se můžete účesy nejlepších kadeřníků Severní Ameriky, se kterými se dostaly mezi finalisty kadeřnické soutěže NAHA 2014. Pět kolekcí s pánskými účesy představuje dohromady 15 moderních pánských účesů se zdařilými střihy i stylingem. Bez extravagance, ale také bez nudy. Prostě skvělé moderní pánské účesy pro rok 2014 a 2015.

Pojďte se podívat na moderní pánské účesy od nejlepších kadeřníků Ameriky. Snadno tady najdete skvělou inspiraci pro nový účes!

Pojďte se podívat na moderní pánské účesy od nejlepších kadeřníků Ameriky. Snadno tady najdete skvělou inspiraci pro nový účes!

Moderní pánské účesy podle Paul Pereira – povedená úhlednost!

Šarmantní muži se šarmantními vlasy – to vystihuje kolekci účesů vítěze kategorie Pánský kadeřník v soutěži NAHA 2014. Dva moderní pánské účesy od Paul Pereira kombinované s plnovousem skutečně s extravagance podezírat nikdo nebude, dokonce ani když se k zrzavému plnovousu přidal pyšně vztyčený knírek. Asi nejvíce překvapivým je ale krátký pánský blond účes, jehož pěšinku zdobí vlasy zapletené do copánku. Skvělý nápad, který zaujme, účes přitom ale rozhodně neposouvá za hranice nositelnosti. Je to prostě jenom dokonalý moderní pánský účes!

Paul Pereira, Solo Bace, Toronto, ON. Fotograf: Richard Sibbald.

Dynamické pánské střihy v podání Jorge Buccio

Do soutěže NAHA 2014 přihlásil Jorge Buccio svoje tři pánské účesy postavené především na dynamickém stylingu. Tmavé pánské vlasy i blond vlasy vynikají především stylingovou úpravou hrající si s vlasy jako s objektem plným dynamické energie.

Jorge Buccio, J Buccio Salon, Austin, TX. Fotograf: Tania Quintanilla.

Štramáci podle Marylle Koken

Pro muže s vlastním stylem a vlastním pohledem na svět jsou moderní pánské účesy 2014/2015 z kolekce Marylle Koken. Pro svoji dokonalost vyžadují trochu odvahy pro „pyšný“ styling a trochu životné nevázanosti. Možná jsou to účesy přesně pro vás!

Marylle Koken, The Harlot, Venice, CA. Fotograf: Nick Berardi.

Navždy mladí s účesy Matthew Morris

Mladistvé moderní pánské účesy Matthew Morris nejsou mladistvé proto, že by byly jen pro mladé. Naopak. Jsou to moderní pánské účesy, které fungují jako živá voda a troufají si omladit i starší ročníky.

Matthew Morris, Matthew Morris Salon and Skincare, Denver, CO. Fotograf: Jordan Holloway.

Matthew Tyldesley hlásí konec šedých kancelářských myší!

Nakonec nám zůstaly střihy pro muže z kolekce Matthew Tyldesley. Ten vytvořil business účesy, které z kancelářského konzervativizmu vychází, ale současně se mu zcela vymykají. Ulízané a vyčesané vlasy hrdě zvedá, úhlednou ofinku natáčí a barví nebo úhledný účes odvážně asymetricky stříhá. Rozhodně z vás tyto moderní účesy pro muže neudělají šedou kancelářskou myš – to si můžete být jisti!

Matthew Tyldesley, Hair by Charles & Company, Louisville, KY. Fotograf: Clay Cook. 

Zdroj obrázků: moderní pánské střihy NAHA 2014, účesy soutěžících kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník