Podívejte se na missky v plavkách i bez nich! Nová Česká Miss 2016 je jednadvacetiletá Andrea Bezděková z Náchoda – tady je ona i další vítězky!
Podívejte se na missky v plavkách i bez nich! Nová Česká Miss 2016 je jednadvacetiletá Andrea Bezděková z Náchoda – tady je ona i další vítězky!

Miss 2016: missky v plavkách i bez nich!

Podívejte se na missky v plavkách i bez nich! Nová Česká Miss 2016 je jednadvacetiletá Andrea Bezděková z Náchoda – tady je ona i další vítězky!

Tady jsou – nejkrásnější dívky roku 2016. Miss, jež získala titul Česká Miss 2016 se stala jednadvacetiletá Andrea Bezděková soutěžící s číslem 4. Andrea je tak letošní absolutní vítězkou soutěže. Titulů se však uděluji v rámci soutěže více. Titul Česká Miss World 2016 získala Natálie Kotková a titul Česká Miss Earth 2016 získala Kristýna Kubíčková. Novou královnu krásy vybrala osmadvacetičlenná porota v čele s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou a patronkou soutěže Miss Ivou Kubelkovou. Další dva tituly – Česká Miss World 2016 a Česká Miss Earth 2016 zvolila veřejnost.

Známe výsledky letošní Miss. Česká Miss 2016 je Andrea Bezděková, finalistka s číslem 4. Českou Miss World 2016 je Natálie Kotková, Českou Miss Earth je Kristína Kubíčková.
Známe výsledky letošní Miss. Česká Miss 2016 je Andrea Bezděková, finalistka s číslem 4. Českou Miss World 2016 je Natálie Kotková, Českou Miss Earth je Kristína Kubíčková.

Výsledky Česká Miss 2016

 1. Česká Miss 2016: Andrea Bezděková
 2. Česká Miss World 2016: Natálie Kotková
 3. Česká Miss Earth 2016: Kristýna Kubíčková
"Nejkrásnější

„Hlava se mi točí, první chvíle ve světlech reflektorů jsou nepopsatelné. Byl to můj sen a ten se nyní proměnil ve skutečnost. Je to rovněž odpovědnost a já pevně věřím, že se budu snažit, co nejlépe reprezentovat Českou republiku.“ To jsou první dojmy, které sdělila nová Česká Miss 2016 Andrea Bezděková.

Své vítězky a tedy své Miss mají i jednotlivé vložené soutěže partnerů Česká Miss 2016

 • Česká Miss posluchačů rádia Frekvence 1: Natálie Kotková
 • Česká Miss Tvář: Natálie Kotková
 • Česká Miss Bikiny: Natálie Kotková
 • Česká Miss Fashion: Nikola Kováříková
 • Česká Miss Technologie: Kristýna Kubíčková

Co do počtu vítězství ve volbě veřejnosti je tedy nejúspěšnější dívkou nádherná blondýnka z Prahy, Natálie Kotková. A za ní v těsném závěsu, Kristýna Kubíčková, další blondýnka, tentokrát z Ostravy.

„Vítězkám z celého srdce gratuluji! Podaly vynikající výkon nejen během finálového večera, ale i po celou dobu průběhu soutěže. Přeji jim, ať si zasloužené vítězství užívají a těšíme se na skvělou spolupráci,“ řekla ředitelka soutěže Marcela Krplová.

"Druhé
"Na

Podívejte se a všechny finalistky Česká Miss 2016 – v plavkách i bez nich

"Finalistka
"Finalistka
"Finalistka
"Finalistka
"Finalistka
"Finalistka
"Finalistka
"Finalistka
"Finalistka
"Finalistka

Móda, boty a účesy na finále soutěže Česká Miss 2016

Česká Miss 2016 byla skutečně světovou přehlídkou módy. Na úvodní nástup finálového večera Miss dívky oblékly lehké šaty od návrhářského dua Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových zdobené třpytivou aplikací od Šenýr Bijoux. Následovala talk show inspirovaná soutěží „Máme rádi Česko“, kterou dívky absolvovaly v modelech londýnské značky, prodávající se i v České republice, Karen Millen. Dokonalými postavami uhranuly diváky během promenády v plavkách značky Astratex.

Módní návrhářka Blanka Matragi společně s třemi vítězkami Česká Miss 2016
Módní návrhářka Blanka Matragi společně s třemi vítězkami Česká Miss 2016

Zlatým hřebem večera se stala přehlídka luxusních šatů světoznámé návrhářky Blanky Matragi. Autorčin rukopis je rozpoznatelný v každé originální látce i střihu. Kolekce exkluzivních šatů vznikla v Libanonu a byly na ni použity nejluxusnější látky, zdobné kameny a krajky. Návrhářka využila celé palety odstínů barev od hřejivé béžové, přes ledovou královskou modř až po sněhově bílou, aby podtrhla jedinečnou krásu finalistek. Značka NeroGiardini obula dívky do páskových střevíčků jako z pohádky. Profesionální make-up finalistkám zajistili vizážisté značky AVON a o hairstyling se postarali kadeřníci salonu Franck Provost.

Módní střípky z finále Česká Miss 2016

 • Oko uteklo na 12 punčochových kalhotách.
 • Kadeřníci salonu spotřebovali 43 laků na vlasy a 690 pinetek.
 • Vizážisti použili přes 30 kusů řasenek, 23 odstínů rtěnek a 40 zmatňujících pudrů.

Jak vypadalo velké finále letošní Miss 2016?

Finálový galavečer soutěže Česká Miss 2016 byl grandiózní. Monumentální scéně vévodila high-tech LED stěna, která byla pro tento večer v České republice použita poprvé. „Na výstavbu celé instalace bylo zapotřebí 35 tun materiálu techniky a technologie od AV MEDIA a jejich partnerů. Musel se postavit takzvaný riggingový závěsný systém a kvůli těsným prostorům musela být celá konstrukce na milimetr přesná,“ řekl Tomáš Rýdl, vedoucí technické produkce AV MEDIA. Nadčasová, šik a trendy grafika odhalila v samotném úvodu exkluzivní instalaci společnosti Lasvit. Minimalismus podtrhl designový řečnický pult z lehkého tenkostěnného betonu od české firmy Gravelli.

Přímý přenos pod taktovkou režiséra Romana Petrenka a scénografa Marka Holého vysílala již tradičně televize Prima. „Pošesté je to právě Prima, která přináší divákům tuto přehlídku ženské krásy a šarmu. A já jsem tomu velmi rád. Přímý přenos finálového večera soutěže Česká Miss se pravidelně těší velkému zájmu diváků. Všechny dívky byly nádherné a věřím, že si večer užily,“ říká Marek Singer, generální ředitel televize Prima.

Deset nejkrásnějších dívek těsně před vyhlášením vítězek
Deset nejkrásnějších dívek těsně před vyhlášením vítězek

Finálovým večerem provázel diváky scénárista a moderátor Libor Bouček spolu s Leošem Marešem. Nechybělo ani moderátorské překvapení v podobě tanečního vystoupení, které každý z nich pojal po svém. Během finále zazářily i hvězdy hudebního světa. V televizní premiéře zazněla píseň Katarze skupiny Slza. Doplnili ji oblíbená slovenská kapela No Name a česko-britský hudební projekt Lake Malawi.

Hlavním tématem letošního finálového večera byl český design a odkaz kulturního bohatství naší země. Slavnostní galavečer se uskutečnil v secesní Smetanově síni Obecního domu. Finalistky Miss 2016 se představily nejenom na pódiu, ale i prostřednictvím video medailonků, které vyzdvihly nejkrásnější místa České republiky. Soutěž Česká Miss se řídí heslem, že skutečnou krásu najdeme v lásce a ve schopnosti pomoci jeden druhému, a proto byl celkový výtěžek z odeslaných hlasovacích SMS věnován kontu AVON na podporu boje proti rakovině prsu. Vítězky letošního ročníku budou reprezentovat Českou republiku na zahraničních soutěžích, při kterých je kladem velký důraz na filantropii a charitativní činnost.

Střípky z finálového galavečera Česká Miss 2016

 • Scéně vévodilo 200 m čtverečních LED stěny od AV MEDIA.
 • 60 lidí stavělo scénu a podium celé 3 dny v kuse (72 hodin).
 • 18 hodin mají technici na deinstalaci scény.
 • Bylo použito 35 tun materiálu techniky a technologie.
 • Jeviště bylo velké 100 m čtverečních.
 • Během finálového týdne se vypilo přes 2 100 šálků kávy.
 • Otevřelo se 650 lahví Bohemia Sektu.

Trochu z historie soutěže Miss v České republice

Soutěž krásy Miss má v České republice za sebou docela bohatou historii. Původní „porevoluční“ československá Miss a její po rozdělení státu čistě česká následovnice získala před dvanácti lety silného konkurenta – soutěž Česká Miss. A to tak úspěšného, že ji nakonec nová soutěž spolkla. Jenomže ani úspěšná podnikatelka Michaela Bakalová (původně vítězka jednoho z ročníku původních Miss, tehdy ještě jako Michaela Maláčová) si nakonec novou Českou Miss neponechala a prodala ji podnikatelce Marcele Krpové. Muž, který po roce 1989 České a tehdy i Slovenské republice vrátil soutěž Miss – Miloš Zapletal, se dnes doslova vrátil ke kořenům, jenomže zcela jiným. Podniká se svoji farmou. Michaela Bakalová se spolu se svým manželem postupně zbavují svého beauty businessu a Česká Miss má nového konkurenta: Česko-slovenskou Miss. Za projektem stojí Pavlína Němečková, která původně založila soutěž Dívka Šumavy, až se nakonec z této soutěže vyvinula soutěž nadnárodní. Jestli z ní má soutěž Česká Miss strach? No částečně určitě, když kampaň na ročník Česká MIss 2016 byl ve znění: Je jen jedna česká Miss! I když – pokud se nepletu, tak Česko-slovenská Miss 2016 zatím dívky do dalšího ročníku neláká. Soutěží Miss je však jak hub po dešti. Doufám, že si Česká Miss udrží takovou prestiž, že se nebudeme za čas opět dohadovat, která je ta skutečně pravá česká Miss. Marcele Krpové v tom držím palce.

Zdroj obrázků: Česká Miss – Navarafoto.cz, facebook Blanka Matragi

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník