Do festivalu Out of home 2017 pro děti z dětských domovů se letos zapojil i salon Misha/hair studio – raw beauty.

Festival Out of home 2017 opět ukázal dětem z dětských domovů, čeho mohou dosáhnout a jak vypadá skutečné zapojení do života mimo sociální zařízení. Děti si během jednoho víkendu zkusily různé profese a měly možnost setkat se s lidmi, kteří patří mezi špičky ve svém oboru. Jedním ze stanovišť workshopu se stal díky dlouhodobé spolupráci i salón Misha/hair studio – raw beauty sídlící na náměstí Míru na Praze 2.

„Kadeřnické umění salónu Misha/hair studio – raw beauty je propojením inspirace a trendů z celého světa, čímž podněcuje k novým začátkům. Kadeřnická profese se v současné době dostává do popředí a zájem o tento učební obor velice vzrůstá. V průběhu workshopu se děti přesvědčily, že toto zaměření je velice zajímavé a dá se povznést do výšin umění, designu a exkluzivity,“ říká majitelka salónu Misha Čadková, která letos slaví desetileté výročí svého působení mezi špičkami kadeřnické elity.

Malí, možná budoucí kadeřníci, odpovídali na odborné otázky týkající se například diagnostiky vlasů nebo kadeřnických pomůcek. Měli možnost vyzkoušet si i triky profesionálů a naučili se několik typů pletení copů.

Malí, možná budoucí kadeřníci, odpovídali na odborné otázky týkající se například diagnostiky vlasů nebo kadeřnických pomůcek. Měli možnost vyzkoušet si i triky profesionálů a naučili se několik typů pletení copů.

Průvodcem kadeřnického workshopu byla Pavla – hair style director. „Jsem na sebe hrdá, že jsem to dokázala“, popisuje své pocity Pavla, když se před dětmi rozhovořila o svém příběhu. „Bylo mi ctí předat dětem zkušenosti a motivaci k výběru zaměstnání, které by je obohacovalo.“ dodává. Workshop se skládal jak z teorie, tak i ze samotné praxe v plném provozu salónu. Malí, možná budoucí kadeřníci, odpovídali na odborné otázky týkající se například diagnostiky vlasů nebo kadeřnických pomůcek. Měli možnost vyzkoušet si i triky profesionálů a naučili se několik typů pletení copů.

Celá akce byla pojata podobně jako zážitková hra, kde se hodnotí zájem, nadšení i šikovnost a to jak jednotlivců, tak dětského domova jako celku. Jednou z cen, které na výherce festivalu čekala, byl vstup zdarma na velkolepou kadeřnickou událost roku a tím je galavečer k oslavě 10ti let fungování Misha/hair studio – raw beauty v hodnotě 2350 Kč.

Zdroj obrázků: Misha/hair studio

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník