Misha/hair studio – raw beauty propojilo své jméno s Nadací Terezy Maxové. Od května putuje do nadace 50 Kč z každé uhrazené částky za služby.

Salon prestižní české kadeřnice Mishy Čadkové, která je nositelkou zatím posledního uděleného titulu Kadeřník roku v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards, funguje pro své zákazníky již kulatých  deset let. A salon se to rozhodl oslavit po svém – spoluprací s Nadací Terezy Maxové. „Od května putuje 50 Kč z každé uhrazené částky za naše služby právě této Nadaci,“ informuje k novince manažerka salonu Iveta Čadková.

Misha/hair studio – raw beauty propojilo své jméno s Nadací Terezy Maxové

„Již deset let jsme tady. Již deset let stále s vámi. Již deset let stále pro vás. Rozhodli jsme se to oslavit spoluprací, která dává smysl, víru a pokoru.“ (Misha/hair studio – raw beauty)

Salon s nadací spolupracuje již delší dobu. „Nově jsme se zapojili do projektu „Made by“ – finanční gramotnost pro matky v azylových domech. V našem salónu budou k zakoupení vlastnoručně vyráběné produkty žen, které nejsou schopny vlastními silami řešit svou náročnou životní situaci,“ říká ke spoluprací s Nadací Terezy Maxové manažerka salonu Iveta Čadková. „Jedná se o příběhy, které nás nenechají jen nečinně přihlížet a probouzí v nás touhu zapojit se a pomáhat,“ doplnila Misha Čadková, majitelka salonu Misha/hair studio – raw beauty.

Salon s Nadací Terezy Maxové spolupracuje již delší dobu. „Nově jsme se zapojili do projektu „Made by“ – finanční gramotnost pro matky v azylových domech.

Zdroj obrázků: koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu, Misha/hair studio, Nadace Terezy Maxové

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník