Inspirujte se kolekcí kadeřnického salonu J.7 Group nazvanou Free Spirits. Nabízí především zajímavé a letos tak módní melírované vlasy.

Kolekce účesů Free Spirits od světově proslulého německého kadeřnického studia J.7 Group vyniká sice zajímavými barevnými kreacemi, nezklame však přílišnou výrazností barev. Ty jsou aplikované spíše decentně jako podkres celého stylingem vytvarovaného účesu V kolekci nechybí melírované vlasy jako dámské účesy ani účesy pro muže.

J.7 Group – účesy a melírované vlasy z kolekce Free Spirits

„Be yourself“ nebo „Buďte sami sebou“ – to je aktuální sdělení J.7 Group a jejich kolekce Free Spirits. Looky z kolekce nejsou svázaný žádnými módními trendy. Právě naopak. Nabízí prostor pro originalitu a autenticitu – pro lidi, kteří se neupínají na trendy, ale jsou nadšení pro osobitou a moderní módu pro vlasy. Takže  když byla tato kolekce účesů s melírovanými vlasy vytvořena primárně pro sezónu 2014, rozhodně svojí nadčasovostí překročí hranice kalendářního roku. Navíc, barvení použité v kolekci J.7 Group je přesně tím, které bude v nadcházejícím roce 2015 tak aktuální. Melírované vlasy jako růžový podkres v platina blond, fialová barva na vlasy aplikovaná opět na platinovou, blond probarvený do modra nebo tmavé kudrnaté vlasy s fialovo-modrým stínováním – to vše se ještě jen chystá zažít svoji „zlatou éru“.

Zdroj obrázků: melírované vlasy J.Z Group, kolekce účesů Free Spirits pro S/S 2014

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník