Poodhalíme vám tajemství magických olejů s novou pečující olejovou řadou Matrix Oil Wonders, která dodá vašim vlasům péči, lesk a výživu.

Nová olejová péče o vlasy Matrix Oil Wonders slibuje dodat vlasům lesk a výživu. Zažijte dokonalou proměnu vlasů díky šampónu a balzámu s arganovým olejem a také díky třem profesionálním olejům pro dokonalý střih, rychlou foukanou a pro perfektní lesk a tvar. Napadá vás, co další by vám oleje Matrix  ještě mohly nabídnout?

Řada vlasové kosmetiky Matrix Oil Wonders péče o vlasy s arganovým olejem

Řada vlasové kosmetiky Matrix Oil Wonders péče o vlasy s arganovým olejem

Oleje jsou pro své blahodárné a zkrášlující účinky uctívány již od Starověku. Oil Wonders vám nyní přinášejí tato dávná tajemství starověkých civilizací v nové řadě pečujících olejových produktů. Proměňte vlasy svých zákaznic a poskytněte jim jedinečnou péči i skutečný profesionální servis díky řadě Matrix Oil Wonders.

Šampon a balzám s arganovým olejem Matrix Oil Wonders

Dopřejte si jedinečnou péči s šamponem a balzámem z nové řady Matrix Oil Wonders. Díky tomu se vlasy krásně promění, budou zářivé a hebké na dotek. Lehký mikro-olejový šampon s marockým arganovým olejem obsahuje unikátní technologii s olejovými mikročásticemi, díky které vlasy jemně čistí, vyživuje a dodává jim hebkost a lesk. Navíc je vhodný pro všechny typy vlasů. Vyzkoušejte také Matrix Oil Wonders balzám s marockým arganovým olejem, díky kterému pak budou vlasy vyživené, poddajné, hebké a lesklé bez zatížení. Speciální složení zanechá na vlasovému vláknu jemný rovnoměrný film a vlasy jsou tak jednoduše upravitelné.

Olejový krém z řady Matrix Oil Wonders

Olejový krém z řady Matrix Oil Wonders

Kondicionér z řady Matrix Oil Wonders

Kondicionér z řady Matrix Oil Wonders

Šampón z řady Matrix Oil Wonders

Šampón z řady Matrix Oil Wonders

Olejová péče o vlasy Matrix Oil Wonders

Olejová péče o vlasy Matrix Oil Wonders

Profesionální Master oleje

Řada Matrix Oil Wonders kromě péče s arganovým olejem přináší také tři speciální olejové produkty pro profesionální použití v salónu. Dopřejte si zcela jedinečné a profesionální služby díky master olejům. Sharp Cut olej pro přesný střih je obohacený o marocký arganový olej a během stříhání vlasy nezatíží a díky uhlazení povrchu vlasu zabezpečí dokonalý střih. Pro usnadnění stříhání ho lze aplikovat i na sucho přímo na břity nůžek.

Unikátní kombinaci olejového krému a gelu ve spirále nabízí Shaping Oil krém pro lesk a dokonalý tvar. Tato směs, obohacená o marocký arganový olej, vlasy vyživuje a tvaruje v jediném kroku. Vlasy jsou hebké, lesklé a s definovanou strukturou.

Matrix Oil Wonders – olejová péče, lesk a výživa pro vlasy!

Matrix Oil Wonders – olejová péče, lesk a výživa pro vlasy!

Flash Blow Dry olej s obsahem marockého arganového oleje zanechává vlasy hebké a zároveň zkracuje dobu foukání. Vlasy jsou pak dokonale uhlazené, pružné a lesklé.

Zkombinujte profesionální oleje a jedinečnou péči s vyživujícím šamponem a balzámem s obsahem arganového oleje a dopřejte si jedinečnou vlasovou proměnu. Profesionální olejová péče je určena pouze pro profesionální použití v salónu. Není možné zakoupit ve volné distribuci. Budete si pro ni muset zajít ke svému kadeřníkovi.

Sharp Cut olej pro přesný střih je obohacený o marocký arganový olej. Pro usnadnění stříhání ho lze aplikovat i na sucho přímo na břity nůžek.   Unikátní kombinaci olejového krému a gelu ve spirále nabízí Shaping Oil krém pro lesk a dokonalý tvar.

Sharp Cut olej pro přesný střih je obohacený o marocký arganový olej. Pro usnadnění stříhání ho lze aplikovat i na sucho přímo na břity nůžek. Unikátní kombinaci olejového krému a gelu ve spirále nabízí Shaping Oil krém pro lesk a dokonalý tvar.

Datum uvedení řady vlasové kosmetiky Matrix Oil Wonders: září 2014

Doporučená cena:

  • Šampon s argonovým olejem Oil Wonders: 199 Kč / 6,90 €
  • Balzám s arganovým olejem Oil Wonders: 269 Kč / 10,30 €
  • Cena profesionální péče: v salonu

Zdroj obrázků: vlasová kosmetika Matrix

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník