Vlasy pravidelně regenerujte! Nestačí používat šampón a kondicionér, chce to výživné masky na vlasy, jaké jsou například v řade Garnier Ultra Doux.

Je tady léto a právě v létě nebo po létě vlasy často volají o pomoc. Pomůže vhodná vlasová kosmetika. Nejrychlejší účinná pomoc jsou masky na vlasy. Vlasy můžeme mít suché, oslabené a lámavé, mohou mít nepříjemně suchou strukturu nebo být příliš jemné. O pomoc volají i barvené a melírované vlasy, které spolu s vlivem sluníčka (vysoké teploty i UV) nebo vlivem slané mořské či chlorované vody), mohou vypadat velice suše a nezdravě. Řešení se nám snaží přinést novinky od Garnier. Ten představuje tři nové vyživující masky na vlasy Garnier Ultra Doux – najdete je pod názvy maska na vlasy Rituál krásy, Trésors de Miel a Arganový olej a brusinka.

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux jsou novinkou léta 2014.

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux jsou novinkou léta 2014.

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux – novinky pro léto 2014

Pro jaký typ vlasů a problémů jsou masky na vlasy od Garnier Ultra Doux určeny?

  • Maska na vlasy Garnier Ultra Doux Rituál krásy: hodí se pro suché a hrubé vlasy
  • Maska na vlasy Garnier Ultra Doux Trésors de Miel: ošetří oslabené a lámavé vlasy
  • Maska na vlasy Garnier Ultra Doux Arganový olej a brusinka: je vhodná pro barvené a melírované vlasy

Maska na vlasy Ultra Doux Rituál krásy

Máte nepříjemně suché a hrubé vlasy? Potřebujete vlasům dodat hebkost ? Pro regeneraci suchých vlasů, které jsou současně nepříjemně hrubé, často až krepaté, je určena maska Ultra Doux – Rituál krásy. Složení této masky na vlasy od Garnier kombinuje vyživující účinky arganového oleje a oleje z kamélie. Ten umí navrátit vlasům lesk a hebkost. Takže si pamatujte, v drogerii hledáte masku na vlasy Garnier Ultra Doux Rituál krásy!

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux: maska na vlasy Ultra Doux Rituál krásy

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux: maska na vlasy Ultra Doux Rituál krásy

Maska na vlasy Ultra Doux – Trésors De Miel

Trápí vás oslabené vlasy nebo lámavé vlasy? Pro vás je vhodná maska na vlasy Ultra Doux – Trésors De Miel. Vlasy umí vyživit, posílit a slibuje je chránit po celé délce až po jejich konečky. Maska na vlasy obsahuje tři složky z včelího úlu – výtažky z mateří kašičky, propolisu a medu. Včelí produkty umí s vlasy zázraky. Zatímco mateří kašička vlasy posílí, propolis má pro vlasy ochranné účinky a med dodá vlasům jemnost. Ale ne tu slabou. Jemnost, která je dělá krásnými.

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux: maska na vlasy Ultra Doux Trésors De Miel.

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux: maska na vlasy Ultra Doux Trésors De Miel.

Maska na vlasy Ultra Doux – Arganový olej a brusinka

Nejčastěji asi používáme masky na vlasy pro barvené vlasy. A jelikož se barví velká většina ženské populace, nejspíš by masky na barvené vlasy neměly chybět ani vám. Pro barvené vlasy si vyberte masku, díky které budou vaše vlasy hebké a zářivě lesklé po delší dobu. Často se setkáváme s tím, že ani po kvalitním barvení s výživou nevydrží vlasy hezky lesklé více než 14 dnů. Mnoho žen se pak těší na další barvení. Ale zaměňovat barvení s regenerací je velká chyba! Složení masky na vlasy Ultra Doux – Arganový olej a brusinka pro barvené vlasy je speciálně vyvinuto právě pro použití po barvení a také pro melírované vlasy. Známé vyživující účinky arganového oleje doplňují výtažky z brusinek. Ty jsou silným antioxidantem a vlasům poskytnou další potřebnou ochranu.

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux: maska na vlasy Ultra Doux Arganový olej a brusinka.

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux: maska na vlasy Ultra Doux Arganový olej a brusinka.

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux – cena

Doporučená maloobchodní cena masky na vlasy Ultra Doux 300 ml: 99,90 Kč / 3,99 €

Poznámka: Ceny jednotlivých druhů se neliší.

Masky na vlasy Garnier Ultra Doux jsou k dostání od července 2015. Takže jsou skutečně novinkou.

Zdroj obrázků: FL, Garnier

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník