Podívala jsem se, co vše pro své vlasy koupíte na Mall.cz.
Podívala jsem se, co vše pro své vlasy koupíte na Mall.cz.

Mall.cz pro vlasy – vlasová kosmetika i technika

Co koupíte na Mall.cz pro své vlasy? Pojďte se podívat na nabídku kosmetiky i techniky pro vlasy jednoho z největších e-shopů u nás.

Obvykle je vlasová kosmetika tím, za co utratíme hodně peněz a málokdy uvažujeme, kde ji nakoupit výhodněji, nebo kde za cenu běžné nakoupit tu profesionální. Podobně je to i s nákupy techniky pro vlasy, jako jsou fény nebo žehličky na vlasy. Když se nám pokazí kuchyňský spotřebič, většinou dlouho přemýšlíme jaký, kde a za kolik koupit. Pro nový fén vběhneme do kteréhokoliv obchodu a často jej vybereme bez uvažování nad cenou i jeho funkcemi. Chovám se tak i já. A tak mne napadlo podívat se, co vše pro vlasy koupím v jednom z největších českých e-shopů – na Mall.cz.

Podívala jsem se, co vše pro vlasy a za kolik koupíte na Mall.cz.
Podívala jsem se, co vše pro vlasy a za kolik koupíte na Mall.cz.

Vlasová kosmetika na Mall.cz

Kde kupujete svoji vlasovou kosmetiku? Dělejte to internetu! Výhody jsou finanční. Na internetu ji nakoupíte zdaleka levnější než v drogeriích nebo dokonce v salonech. Samozřejmě nepočítám vlasovou kosmetiku, jenž třeba pod svými značkami prodává DM-ko. Avšak kdo chce svým vlasům dopřát profesionální péči, musí nakupovat i profesionální vlasovou kosmetiku. Dříve se dala koupit pouze v kadeřnických salonech. Teď už mají velkoobchody i maloprodej přes internet a tuto kosmetiku koupíte i ve velkých internetových nákupních galeriích, jakou je i internetový obchod Mall.cz.

No name vlasovou kosmetiku na Mall.cz nekoupíte. Naopak – máte zde možnost koupit profesionální kosmetiku nabízenou jinak obvykle jen velkoobchody a kadeřnickými salony.
No name vlasovou kosmetiku na Mall.cz nekoupíte. Naopak – máte zde možnost koupit profesionální kosmetiku nabízenou jinak obvykle jen velkoobchody a kadeřnickými salony.

Trochu mne překvapilo, že na Mall koupíte v podstatě téměř výhradně tuto profesionální kosmetiku. Nechybí Revlon, WellaProfessional, Redken, Kérastase a další známé značky profesionální péče o vlasy. Barev na vlasy zde najdete poskrovnu, stylingové přípravky, kondicionéry a balzámy, šampony, případně vlasové kúry vás nabídkou už uspokojit dokážou. Doporučuji sledovat pravidelné letákové akce Mall.cz, protože pak máte šanci tyto produkty nakoupit ještě mnohem levněji nebo ve zvýhodněných setech. I když i tak jsou zde za rozumné ceny.

Technika pro vlasy z Mall.cz

Proklikat se až k fénu na vlasy je na Mall.cz o troše trpělivosti. Nejdříve musíte najít kategorii Malé spotřebiče, pak kategorii Osobní péči a tam pak už najdete kategorii Péče o vlasy a v ní nejen zmíněné fény, ale i zastřihovače, kulmy, stylery či žehličky na vlasy. Nabídka je ale vskutku slušná. Ceny rovněž. Když jsem si zhruba před půlrokem neuváženě koupila fén Philips ve velkém kamenném elektroobchodě, tak jsem jej  přeplatila o více než 30 %. Internetový obchod Mall.cz však rovněž není nejlevnější na internetu. Oplatí se sledovat akce a srovnávat nabídku s dalšími internetovými prodejci.  A to nejen pokud jde o cenu výrobku, ale i cenu dopravy. Protože ta je aktuálně na Mall.cz zdarma, což vyrovná třeba i nějakou tu desetikorunu na ceně zboží navíc.

Vybrat si vhodný fén na Mall.cz není žádný problém.
Vybrat si vhodný fén na Mall.cz není žádný problém.

Mne osobně těší, že v nabídce vlasové péče nechybí mnou favorizovaný Philips, ale ani BaByliss či Valera, které chci zkusit. Najdete tu i obecně levnější značky, jako jsou Sencor či Remington. Mnohdy od těchto značek za skvělou cenu koupíte kvalitativně srovnatelné výrobky,  jako od dražších značek.

A na co nezapomenout při výběru? Zejména u techniky, která tepelně namáhá naše vlasy, tedy kulmy, žehličky na vlasy nebo fény, je třeba vybírat výrobky s regulovatelnou teplotou. Nejlépe s digitálně nastavitelnou. Ano, stojí více, ale záchrana zničených vlasů je ještě dražší a navíc často bez požadovaného efektu. Mall internetový obchod je samozřejmě nabízí.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník