Kadeřnice Ľubica Kmošenová patří mezi slovenské semifinalistky AICHI 2016. Je ráda zejména za to, že ji práce i po létech praxe stále naplňuje.
Kadeřnice Ľubica Kmošenová patří mezi slovenské semifinalistky AICHI 2016. Je ráda zejména za to, že ji práce i po létech praxe stále naplňuje.

Ľubica Kmošenová: „Skoro každá zákaznice chce nějakou změnu“

Ľubica Kmošenová patří mezi slovenské semifinalistky AICHI 2016. Je ráda zejména za to, že ji práce i po létech praxe stále naplňuje.

Kadeřnice Ľubica Kmošenová našla při přihlášení se do soutěže podporu ve své rodině. Své kadeřnické studio L’Institut – Lady štúdio provozuje v hlavním městě Slovenska, v Bratislavě. Najdete jej na adrese Prievozská 4/A, blok A. Se svoji proměnou se Ľubica dostala mezi 24 finalistů. Teď sbírá hlasy vás čtenářů k tomu, aby se dostala mezi letošní finalisty AICHI 2016. Podpořte jí!

Ľubica Kmošenová: zpovídáme kadeřníky v soutěži proměn AICHI 2016

Proč jsi se přihlásila do soutěže AICHI 2016? Co si myslíš, že Ti soutěž přinese?

∴ Ľubica Kmošenová: Do soutěže AICHI jsem se přihlásila po rozhovoru s mým synem Ondřejem. Podpořil mě, a na mou odpověď, že jsem už stará mi řekl, že soutěžit může přece každý. A co si myslím o tom, co mi soutěž přinese? Nové zkušenosti a hlavně dobrý pocit, že mi můj syn věří. Že věří v to, že něco ve svém oboru vím a měla bych si věřit hlavně já sama.

Soutěžíš v AICHI poprvé, nebo máš za sebou už nějaké předchozí účasti v této soutěži či dokonce úspěchy?

Ľubica Kmošenová: V soutěži AICHI jsem soutěžila poprvé.

Představíš nám svůj tým, který Ti v soutěži AICHI pomáhá?

Ľubica Kmošenová: Jako vizážistka mi pomáhala moje kolegyně Ing. Lucie Malá a i v semifinálovém kole mě podpořil můj syn – byl tam dokonce se mnou.

Ľubica Kmošenová – L’Institut – štúdio krásy, Bratislava | Proměny AICHI 2016 - postupující do semifinálového kola
Ľubica Kmošenová – L’Institut – štúdio krásy, Bratislava | Proměny AICHI 2016 – postupující do semifinálového kola

Co by jsi žádné ženě při proměně nikdy neudělala? Existuje střih, barva nebo styling, který pokládáš skutečně spíše za mstu?

Ľubica Kmošenová: Při proměně bych žádné ženě neudělala střih či barvu, kterou si vybere, ale nepasuje jí. Určitě každá žena touží mít střih i barvu podle nových trendů, ale ne za každou cenu. Určitě ne za cenu spálených vlasů či nevhodného střihu pro daný typ vlasů.

Co Tě v současné době baví dělat s vlasy klientek a klientů nejvíce?

Ľubica Kmošenová: Baví mě tónování a melírování vlasů, ale hlavně večerní účesy.

Máš tip na kosmetický produkt, který Ti připadá jako skutečně top a ráda ho doporučuješ?

Ľubica Kmošenová: V současné době jsem spokojená s produktem od italské firmy TMT Milan Inca Oil. Výrobky této značky, jako šampony, masky na vlasy či výživný olej, se líbí nejen mně, ale i mým zákaznice.

Odhadneš, kolik zákazníků si během roku odnese od Tebe nový nebo upravený účes?

Ľubica Kmošenová: Během roku se u mě vystřídá mnoho zákazníků – stálých i nových. V dnešní době chce skoro každá zákaznice nějakou změnu, ale pokud mám mluvit o úplné a totální změně v střihu a barvě vlasů, je to za rok něco přes 100 zákaznic.

Jak často měníš svůj účes Ty sama?

Ľubica Kmošenová: Já sama měním účes velmi často :-)

Kadeřnice Ľubica Kmošenová patří mezi slovenské semifinalistky AICHI 2016. Je ráda zejména za to, že ji práce i po létech praxe stále naplňuje.
Kadeřnice Ľubica Kmošenová patří mezi slovenské semifinalistky AICHI 2016. Je ráda zejména za to, že ji práce i po létech praxe stále naplňuje.

Co nejzajímavějšího Tě ve Tvé kadeřnické praxi potkalo? Jaké lidi jsi potkala, jaké máš za sebou úspěchy a jak dlouho už vlastně jako kadeřnice pracuješ?

Ľubica Kmošenová: V oblasti kadeřnictví dělám od vyučení, tedy skoro 30 let, a mým největším úspěchem je vlastně to, že mě moje práce baví. Jistěže jsem se v mládí účastnila mnoha soutěží, jsem ale hlavně ráda za to, že mě moje práce ani po letech neunavuje a stále se mám v čem zdokonalovat. Pracuji s lidmi, kteří jsou veselí a umí poradit – jak zákazníkům, tak i mně. A to i tehdy, když jsou mladší :-)

Prozraď nám své životní motto?

Ľubica Kmošenová: Největší ze všech majetků je krása ženy. (Fridrich Schiller)

Zdroj obrázků: AICHI, Ľubica Kmošenová Facebook

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník