Drdoly jako hříšné účesy v minikolekci s názvem The Sin představuje Linda Tóth-Kostiková, senior stylistka Libor Šula The Salon. 

Hlavním vodítkem kolekce účesů Lindy Tóth-Kostikové s drdoly The Sin je ležérnost a elegance, ale současně i záměr nechat vyniknout celkový vzhled. „Drdoly jsou sice lehce výstřední, ale ne tak, aby přebily oblečení,“ vysvětluje autorka „hříšné“ kolekce Linda Tóth-Kostiková. „Jedná se o účesy na důležité události, které ovšem patří do běžného dne,” dodává kadeřnice, jenž s vlasy pracuje jako se sochařským materiálem. Vždycky má předem jasnou představu o účesu, který bude tvořit. „Pokaždé do toho ale nechám proniknout i momentální rozpoložení. A podle toho celkový záměr upravím,“ prozrazuje, jak postupovala při své nejaktuálnější práci.

Linda Tóth-Kostiková – drdol jako hříšná elegance do práce i k „malým černým“.

Linda Tóth-Kostiková – drdol jako hříšná elegance do práce i k „malým černým“.

Linda Tóth-Kostiková – drdoly z kolekce The Sin

Styl drdolů je variabilní, avšak propojený jednotným prvkem – mašlí, kterou lze pokaždé umístit jinam. „Lidé se bojí experimentovat s ozdobami. Mají za to, že musí být velkolepé a nepřehlédnutelné,“ vyvrací zažité pravidlo Linda Tóth-Kostiková. „Ale ona docela stačí látková nebo tkaná stuha a vytvoříte, co potřebujete.“ Možná vás překvapí, že tkané stuhy, které Linda použila, nejsou žádným luxusním zbožím a používají se například v zahradní tvorbě na upevňování novovysazených, především vzrostlých stromů ke kotvícím kůlům. Přesto mohou směle doplnit i luxusnější drdoly.

Linda Tóth-Kostiková – drdol pro vánoční večírek, ale i jako účes na svatbu.

Linda Tóth-Kostiková – drdol pro vánoční večírek, ale i jako účes na svatbu.

Pro každý drdol zvolila Linda Tóth-Kostiková odlišnou texturu vlasů. V prvním případě prameny vyfoukala dohladka a do objemu, ale konečky nechala střapaté. S druhým účesem pomohla krepovačka, která se hodí na denní nošení, ale v drdolu působí extravagantně. Nakonec u třetího účesu promluvila kulma, jako ukázka, že i vlny mohou působit elegantně a šik.

Jednoduchost, čistota a rychlost – to jsou tři slova, která dokonale vystihují práci Lindy Tóth-Kostikové, Senior stylistky z Libor Šula The Salon, URL: www.LiborSula.cz a která jsou součástí i její nejnovější kolekce drdolů The Sin – HŘÍŠNÁ. Každému ze tří stylů totiž opatrně a s citem vtiskla prvky sotva zřetelné dekadence.

Linda Tóth-Kostiková – drdol pro milovnice vintage, ale i jako plesový účes k v této sezóně módním zlatavým odstínům doplňků či večerních šatů.

Linda Tóth-Kostiková – drdol pro milovnice vintage, ale i jako plesový účes k v této sezóně módním zlatavým odstínům doplňků či večerních šatů.

Přestože svoje drdoly z minikolekce doporučuje Linda Tóth-Kostiková jako slavnostní účesy, které patří do běžného dne, nezklamou ani jako svatební účesy nebo účesy na ples. Právě čas plesových účesů bývá chvílí, kdy saháme po drdolech a každý drdol z kolekce Lindy je velice vkusným, moderním a nepřehlédnutelným řešením, jak pro podzimní plesové účesy 2014, tak pro zimní účesy 2015.

  • Vlasy: Linda Tóth-Kostiková
  • Make-up: Lucie Janků
  • Styling: Libor Šula
  • Foto: Ondřej Košík

Kde najdete kadeřnici Lindu Tóth Kostikovou?

  • Libor Šula The Salon
  • Dušní 6, 110 00 Praha 1 – Staré Město
  • Tel.: +420 224 817 575, +420 224 811 822, +420 602 147 702, +420 602 482 187

Zdroj obrázků: Libor Šula The Salon

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník