Lesklé vlasy jsou symbolem zdraví a krásy. Jenomže jak na lesk vlasů? Tak snadné to zas není. Lesk vlasům umí dát cukr – podívejte se, jak na to!

Určitě teď nečekejte žádný DIY návod, jak pomocí krystalového, krupicového nebo práškového cukru získat lesklé vlasy. Přesto v mé radě bude hrát cukr hlavní roli. Představím vám totiž zcela nový profesionální produkt a službu pro lesk vlasůSugar Shine od Matrix. Nádherný lesk je symbolem zdravě vypadajících vlasů. Která z nás by je nechtěla? I proto vsadila značka Matrix na to, aby vyvinula novou produktovou řadu, která nás dokáže k vysněnému a „naleštěnému“ cíli konečně dovést. Sugar Shine Matrix Biolage – to je oslnivý lesk a hydratace vlasů díky očistné síle cukru. Pojďme se na novou technologii a novou produktovou řadu podívat zblízka.

Lesklé vlasy jsou symbolem zdraví a krásy. Jenomže jak na lesk vlasů? Tak snadné to zas není. Lesk vlasům umí dát cukr – podívejte se, jak na to!

Lesklé vlasy jsou symbolem zdraví a krásy. Jenomže jak na lesk vlasů? Tak snadné to zas není. Lesk vlasům umí dát cukr – podívejte se, jak na to!

Lesklé vlasy díky síle cukru

Značka Matrix Biolage přišla s novým systémem Sugar Shine, který dodá našim vlasům téměř nekonečný lesk a rozmazlí je sladkou cukrovou vůní. Pro koho je Sugar Shine určený? Systém Sugar Shine je určený pro všechny ženy, které touží po opravdu lesklých vlasech. Je vhodný pro všechny typy a délky vlasů i pro barvené vlasy. Co bude výsledkem použití nové produktové řady? Především hladká a očištěná kutikula vlasu, hydratované pružné vlasy a jejich intenzivní lesk. Přemýšlíte, jak Sugar Shine od Matrix Biolage funguje? Krystalky cukru šetrně čistí vlasové vlákno od reziduí, které způsobují mdlý vzhled. Následná péče dodává vlasům hydrataci a výživu potřebnou pro oslnivý lesk.

Řada Sugar Shine pro lesklé vlasy

Šampon Sugar Sine

Šampon Sugar Shine Matrix Biolage pro intenzivní lesk je bez silikonů a tvoří jemnou pěnu, která odstraňuje nečistoty a rezidua, kvůli kterým vlasy vypadají mdle.

  • Cena od: 400 ml, 315 Kč / 11,40 EUR
Šampon Sugar Shine Matrix Biolage pro intenzivní lesk

Šampon Sugar Shine Matrix Biolage pro intenzivní lesk

Balzám Sugar Sine

Balzám Sugar Shine Matrix Biolage pro intenzivní lesk dodává vlasům lehkou hydrataci bez silikonů a zanechává je tak pružné a vyživené.

Použití: Po umytí vlasů šamponem Sugar Shine naneste balzám na vlhké vlasy masážními pohyby. Nechte působit 1 až 3 minuty. Důkladně opláchněte.

  • Cena od: 200 ml, 280 Kč / 12 EUR
Balzám Sugar Shine Matrix Biolage pro intenzivní lesk

Balzám Sugar Shine Matrix Biolage pro intenzivní lesk

Dvoufázový rozjasňující sprej Sugar Shine

Lehký dvoufázový rozjasňující sprej Sugar Shine Matrix Biolage napomáhá uzavřít ve vlasech lesk. Pomáhá uhladit vlasy, zkrotit poletující vlásky a zároveň zajistit termální ochranu.

Použití: Sprej důkladně protřepte pro přepojení obou fází. Lehce nastříkejte na vlhké či suché vlasy.

  • Cena od: 125 ml, 330 Kč / 13,20 EUR
Lehký dvoufázový rozjasňující sprej Sugar Shine Matrix Biolage

Lehký dvoufázový rozjasňující sprej Sugar Shine Matrix Biolage

Sugar Shine i jako služba pro lesk vlasů v salonech Matrix

Třemi novými produkty od Matrix Biolage z řady Sugar Shine, které si odnesete domů z kadeřnického salonu, vaše cesta za lesklými vlasy nemusí začít, ale ani skončit. Používaní produktů je vhodné zkombinovat se službou salonu se stejnojmenný názvem Sugar Shine. Právě ona dopřeje našim vlasům  opravdovou dávku lesku a hydratace díky očistné síle cukru. Službu lze absolvovat jedině v salonech Matrix Biolage! Rozmazlujte se a vychutnejte si tento 30 minutový sladký zážitek, na konci kterého jsou vaše znovuzrozené lesklé vlasy.

Jak služba Sugar Shine funguje?

Vše začíná vlasovým peelingem. Peeling na vlasy pro intenzivní lesk odstraňuje z vlasového vlákna nečistoty a rezidua, které způsobují mdlý vzhled a dodává pocit vyživených hydratovaných vlasů, které jsou pocitově lehké, jakoby vyleštěné. Obsahuje krystalky cukru, které vidíte i cítíte na dotek. Vlasový peeling se aplikuje jako ošetření před mytím šamponem. Vyznačuje svou šetrností k vlasům a vlasové vlákno nepoškodí, naopak, rozpouštěním krystalů jemně a precizně vlasové vlákno očistí a dodá vlasům potřebnou hydrataci.

Po šamponování se pokračuje dál. Profesionální kúra Sugar Shine Mega Gloss obalí povrch vlasového vlákna a dodá vlasům dlouhodobě intenzivní lesk.

Profesionální peeling Sugar Shine

Profesionální peeling Sugar Shine

Profesionální kúra Sugar Shine Mega Gloss

Profesionální kúra Sugar Shine Mega Gloss

Co říkají odborníci?

„Doteď nevídaný zážitek z řady Biolage. Peeling s přírodním cukrem, fungující lépe než čistící šampony, zanechává vlasy odlehčené plné textury a s nádhernou vůní. Díky kombinaci peelingu a ampulky Mega Gloss vlasy získají na životě, nádherně odrážejí světlo a hrají si tedy s vysokým leskem. Můj tip? Výborně doplňuje péči o vlasy a pokožku po použití suchých šamponů či dalších stylingových produktů.“ Jiří Tomev, regionální školitel Matrix Biolage

„Služba je úžasná pro ženy, které potřebuji vyčistit zplihlé vlasy od nánosu starého stylingu, prachu nebo jiných nečistot. Po použití peelingu jsou vlasy mnohem lehčí a krásně drží v objemu. Tento fakt je pro mě největší prioritou a doposud nebylo nic, co by plnilo takový efekt.“ Iwona Zajícová, regionální školitelka Matrix Biolage

Zdroj obrázků: Matrix Biolage

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník