Nevíte, jak na lesklé vlasy a lesk vlasů je pro vás prioritou? L'Oréal Paris přišel s novou kosmetikou pro lesk vlasů – Nutri-Gloss Luminizer.
Nevíte, jak na lesklé vlasy a lesk vlasů je pro vás prioritou? L'Oréal Paris přišel s novou kosmetikou pro lesk vlasů – Nutri-Gloss Luminizer.

Lesk jako fetiš – aneb jak na lesklé vlasy!

Nevíte, jak na lesklé vlasy a lesk vlasů je pro vás prioritou? L’Oréal Paris přišel s novou kosmetikou pro lesk vlasů – Nutri-Gloss Luminizer.

Každá máme řadu přání ohledně našich vlasů, ale v jednom se shodujeme – pro naše vlasy chceme krásný a zdravý lesk. Nová vlasová kosmetika L’Oréal Paris – Nutri-Gloss Luminizer má být tím, co našim vlasům lesk bude umět dodat. Bez lesku jsou vlasy často jako bez života a Nutri-Gloss Luminizer to slibuje změnit. V reklamách se vlasy vždy neuvěřitelně lesknou, ale doma ať zkoušíme co zkoušíme, nikdy to není ono. Nepomáhá kosmetika, ani babské rady. Nová řada vlasové kosmetiky L’Oréal Paris – Nutri-Gloss Luminizer obsahuje šampon, kondicionér a masku ve spreji. Dohromady by tyto výrobky z řady Luminizer měly naše vlasy udělat konečně lesklejšími. Lesk je totiž nejen odrazem krásy, ale také zdraví našich vlasů. A krásně a zdravě chceme vypadat všechny.

L'Oréal Paris přišel s novou kosmetikou pro lesk vlasů – Nutri-Gloss Luminizer.
L’Oréal Paris přišel s novou kosmetikou pro lesk vlasů – Nutri-Gloss Luminizer.

Víte, proč jsou vlasy bez lesku?

Naše vlasy často působí unaveně. Krepatí se, jsou bez lesku a důvodem často ani nemusí být to, že by byly příliš suché. Právě nedostatek lesku je jednou z nejčastějších problémů normálních vlasů. Tento problém vzniká hromaděním mikroskopických nečistot na vlasech. Vlas má z tohoto důvodu nerovný povrch a ten ubírá vlasům lesk. A vlasová kosmetika Nutri-Gloss Luminizer obsahuje technologie, které umí tento problém vlasů vyřešit a navrátit jim lesk.

Šampon z kosmetické řady Nutri-Gloss Luminizer od L'Oréal Paris
Šampon z kosmetické řady Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris
Kondicionér z kosmetické řady Nutri-Gloss Luminizer od L'Oréal Paris
Kondicionér z kosmetické řady Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris

Jak na lesk vlasů?

Nová řada vlasové kosmetiky Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris je obohacena o glycogel a silk elixir, které odstraňují nečistoty bránící odrážení světla. Složky zahalí vlasové vlákno zářivou pečující vrstvou, která nezatěžuje vlasy a zvýrazní odraz světla. Vlasy by tak měly vydržet lesklé až po dobu 48 hodin.

Maska z kosmetické řady Nutri-Gloss Luminizer od L'Oréal Paris
Maska z kosmetické řady Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris
Booster z kosmetické řady Nutri-Gloss Luminizer od L'Oréal Paris
Booster z kosmetické řady Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris

O Nutri-Gloss Luminizer od L’Oréal Paris

Datum uvedení řady Luminizer: říjen 2015

Doporučená prodejní maloobchodní cena Nutri-Gloss Luminizer:

  • Šampon: 79,90 Kč / 3,17 €
  • Kondicionér: 79,90 Kč / 3,17 €
  • Maska: 149,90 Kč / 5,49 €
  • Booster: 219,90 Kč / 8,99 €

Zdroj obrázků: L’Oréal Paris

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník