Známá brazilská transsexuální modelka a aktivistka v kampaních proti šikaně Lea T se stala novou novou múzou Redken.
Známá brazilská transsexuální modelka a aktivistka v kampaních proti šikaně Lea T se stala novou novou múzou Redken.

Lea T se stala novou novou tváří REDKEN

Známá brazilská transsexuální modelka a aktivistka v kampaních proti šikaně Lea T se stala novou novou múzou Redken.

Brazilská modelka Lea T se stala novou tváří značky vlasové péče RedkenLea T se narodila jako Leandro Medeiros Cerezo a pro svět tuto transsexuální modelku objevil známý módní designér a kreativní ředitel francouzské luxusní značky Givenchy, Riccardo Tisci. Právě podle něj si Lea T, zvolila své umělecké jméno. Pod písmenkem „T“ se totiž ukrývá „Tisci“.

Co nevíte o Lea T

Jméno Lea T: Leandro Medeiros Cerezo

Místo narození: Brazílie

Rok narození: 1981

Druhý rok narození: květen 2012 (tehdy si Lea T definitivně nechala změnit pohlaví na ženské)

Míry: výška: 180 cm, míry: 86-63-91 cm

Lea T  je dcerou známého brazilského fotbalisty. Je jím Toninho Cerezo. Po narození byla identifikována jako muž a v roce 2011 poprvé v rozhovoru zveřejnila svůj záměr změnit své pohlaví na ženské. Dnes veřejně zastupuje LGBT komunitu a v rámci ní bojuje za práva a proti diskriminaci transsexuálů.

Brazilská modelka Lea T se stala novou tváří značky vlasové péče Redken.
Brazilská modelka Lea T se stala novou tváří značky vlasové péče Redken.

Lea T pro Redken

S její úžasnou energií, stylem a nádhernými brazilskými vlasy je Lea T pro Redken jako stvořená. Lea T se jako nové tvář Redken připojuje k elitě Redken múz a tvůrců trendů, do které patří muzikantka a modelka Sky Ferreira, mezinárodní módní blogerka Chiara Ferragni, světoznámý hairstylista a legenda módního průmyslu Guido a koloristka celebrit Tracey Cunningham.

„Lea T je skutečnou průkopnicí krásy. Reflektuje vizi a pohled Redken na krásu, je zdravě sebevědomá a svým vzhledem unikátní a výjimečná.“ (Shane Wolf, Global General Manager REDKEN 5th Avenue)

Jedna z nejžádanějších a nejvíce inspirativních modelek módního světa Lea T se stala v roce 2010 tváří značky Givenchy. Byla k vidění na stránkách Vogue Paris, Vanity Fair, Vogue Brazil, Numero, W, Hercules, Interview, Cover a Love magazínu. Objevila se také na obálce Elle Brasil, stejně jako Love magazínu pro jaro/léto 2011 vedle stálice módního světa Kate Moss – na provokativních fotografiích, kde spolu tyto dvě modelky vášnivě líbají.

„Všichni jsme lidé s vlastní osobností, pohledem na krásu, životním stylem. Miluji práci pro Redken, protože je to značka, která lidskou rozmanitost vítá, stejně jako všechny druhy krásy. Věří v individualitu každé osobnosti a pro mě je tohle velice důležité.“ (Lea T)

O značce Redken

REDKEN 5th Avenue je značkou profesionálních barev na vlasy, vlasové péče a stylingu. Zaměřuje se na inspirativní vzdělávání, vývoj průlomových produktů a neustálý přísun podnětů pro podporu kreativity kadeřníků a stylistů. Redken je pořád ve středu aktuálního dění, přítomný na Fashion week v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži, vzbuzuje v lidech zájem, udává tempo, přináší nejmodernější trendy ve vlasovém průmyslu.

Zdroj obrázků: Redken, foto Matt Irwin

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník