Víte, že káva může příznivě ovlivnit růst vlasů? Čerstvě praženou výběrovou kávu si nyní můžete objednat až do domu – díky Kafe24.cz.

Znáte ji? Kafe24.cz je nová služba pro milovníky kávy a vlastně také pro každého, kdo chce mít pěkné vlasy. Kvalitní káva totiž nejen povzbudí a chutná, ale také pomáhá našim vlasům. Pití kávy je rituál, který není jen o gurmánství či snaze po stimulaci organizmu a boji proti únavě. Káva a kofein mají řadu příznivých účinků na lidský organizmus a patří mezi ně také to, že umí podpořit naše vlasy v růstu. Vždy je však důležité sázet na kvalitní kávu. Či už ji pijete pro požitek, nebo její účinky. A nová služba Kafe24 vám nekvalitnější druhý káv doručí až domů. Nezáleží na tom, zdali bydlíte ve v Praze, ve velkém městě, v satelitu nebo někde na vesnici. Navíc káva z Kafe24.cz není s přirážkou za dopravu – ta je zdarma!

Nová služba Kafe24.cz vám až do domu přiveze kvalitní čerstvě praženou kávu.

Nová služba Kafe24.cz vám až do domu přiveze kvalitní čerstvě praženou kávu.

Kafe24.cz nabízí kvalitní v Česku praženou kávu Alesio Café

V e-shopu Kafe24.cz rozhodně nenajdete desítky druhů káv, ve kterých se do půl minuty zcela ztratíte a vůbec si nebudete umět vybrat. V nabídce je pouze výběrová káva Alesio Café, avšak v několika speciálních směsích. Vybrat si můžete zrnkovou kávu pro milovníky espressa Alesio Intenso nebo Expreso, kávu pro labužníky Alesio Rustical nebo Gourmet, kávu pro pohodáře Alesio Mañana či kávu s vyšším obsahem kofeinu Alesio Festivo. Zrnková káva se prodává jako 1 kg balení rozdělené do dvou 500 g balíčků, aby se zajistilo delší zachování čerstvosti, na níž si česká značka kávy Alesio Café zakládá. Čerstvě upražená káva totiž chutná zcela jinak!

Káva Alesio Café se praží v České republice. Jednotlivé odrůdy kávy se praží vždy samostatně a až následně se míchají do chuťově vyvážených směsí. Díky službě Kafe24.cz se k vám káva může skutečně čerstvě pražená dostat v pracovních dnech do 24 hodin. Stačí si ji objednat vždy do 12:00 hodin a druhý den vám kurýrní služba přiveze vaši kávu.

Labužníci si užijí – kvalitní káva se v Kafe24.cz nabízí i v degustačním balení!

Toužíte ochutnat celý sortiment Alesio Café? Není to žádný problém. Kávu si totiž můžete objednat také v degustačním balení se všemi šesti druhy kávy – buď v balení po 100 g nebo v balení po 500 g.

Vyzkoušejte všechny vyvážené chutě směsí Alisio Café! Doprava přes Kafe24.cz je zcela zdarma a do 24 hodin v pracovních dnech.

Vyzkoušejte všechny vyvážené chutě směsí Alisio Café! Doprava přes Kafe24.cz je zcela zdarma a do 24 hodin v pracovních dnech.

Kvalitní káva vs. zdraví a krása našich vlasů

Káva má pokud jde o její působení na zdraví řadu odpůrců i příznivců. Díky mnohým věděckým studiím však stále více hlasů říká, že káva není jen o tom, že se nám z ní zvedne tlak, ale že má také řadu příznivých účinků pro náš organismus a rovněž pro krásu. Nejčastěji se setkáte s otřepanou frází o tom, jak bojuje proti volným radikálům – i když pořádně nikdo nechápe, co to volné radikály jsou. Pak je tady ale mnoho studií, které prokazují, že nás káva dokáže chránit před mnoha nemocemi, včetně těch civilizačních. Takovou nemocí je například Alzheimer.

Kvalitní káva podle posledních studií ale může být velice prospěšná také pro naše vlasy. Díky tomu, že kofein, který je v kávě obsažen, zvyšuje tlak a zlepšuje krevní oběh, dochází k lepšímu prokrvení také u vlasové pokožky. Tím se k vlasovým kořínkům dostává z těla více živin a káva se tak stává tím činitelem, který příznivě ovlivňuje jejich růst.

Káva se dokonce v přírodní kosmetice používá na přímou masáž vlasové pokožky. Kofein stimuluje vlasové folikuly a urychluje růst vlasů. Příprava kávy pro masáž vlasové pokožky je přitom stejné, jako příprava klasické kávy. Káva se standardně uvaří a pak se jen nechá vychladnou a na vlasovou pokožku se aplikuje pomocí rozprašovače, do kterého ji nalijeme. Příznivci přírodní kosmetiky říkají, že pravidelným používáním kávy na vlasy docílíte menšího vypadávání vlasů a současně vám vlasy porostou rychleji.

Objednejte si kvalitní českou čerstvě praženou zrnkovou kávu Alisio Café přes Kafe24.cz.

Objednejte si kvalitní českou čerstvě praženou zrnkovou kávu Alisio Café přes Kafe24.cz.

Káva na zintenzivnění barvy vlasů

V  přírodní kosmetice se káva používá také na zintenzivnění barvy a odstínu vlasů. I tady stačí uvařit silnější kávu, nechat ji vychladnout a použít ji jako oplach vlasů. Optimální je takto ošetřené vlasy zakrýt koupací čepicí a nechat kávu působit 30 min. Následně je vlasy zapotřebí ještě jednou pořádně propláchnout čistou vlažnou vodou, aby nám vlasy s kávou nezanechaly následně flíčky v posteli nebo na oblečení.

Podobně se dá využít také kávová sedlina. Ta se smíchá s kondicionérem, který běžně používáte, a spolu s ním se aplikuje na vlasy. Nejlépe je takto připravenou masku nechat působit 15 minut. Pak se kávová maska pečlivě opláchne. Vlasy po ní budou nádherně lesklé a současně získají intenzivnější odstín.

Líbili se vám kávová maska na vlasy, ale raději byste zůstaly u čistě přírodních ingrediencí, můžete jít na to i jinak. Opět uvařte silnou kávu, tu smíchejte s vaječným žloutkem a dvěma bohatými polévkovými lžícemi kysané smetany Masku naneste pod igelit na vlhké vlasy a nechte působit alespoň 1 hodinu. Pak vlasy umyjte ve vodě, do které přidáte lžíci octu. Vlasy budou nádherně lesklé a dokonce voňavé.

Kvalitní káva příznivě ovlivní růst našich vlasů.

Kvalitní káva příznivě ovlivní růst našich vlasů.

O značce Alesio Café

Alesio Café je značka, která chce své zákazníky seznamovat se širokou paletou chutí vznikajících míchání těch nekvalitnějších káv. Cílem značky je spojovat světové originální kávy a vytvářet tak nové a zajímavé harmonie chutí, které potěší zákazníky. V Alesio milují kvalitní kávu, kombinují různé druhy a vytváří vlastní směsi.

O službě Kafe24.cz

Nejlepší káva je čerstvě pražená. Proto česká značka kávy Alesio Café umožňuje svým zákazníkům objednávat skutečně čerstvě upraženou kávu pomocí služby Kafe24.cz. Pokud si ji objednáte do 12 hodin běžného dne, bude vám káva doručena v pracovní dny do 24 hodin. Můžete si donášku kávy dokonce předplatit. Káva vám je pak pravidelně doručována vždy čerstvě upražená každý 14 dnů. Kafe24.cz vám skutečně dobrou kávu doručí kamkoliv po České republice. Doprava je zdarma.

Zdroj obrázků: FL, Kafe24.cz

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník