Zkrotit objem, uhladit účes, zapomenout na krepaté vlasy a uhladit vlasy – nejen to slibuje nový krém na vlasy z řady Couture Styling od Kérastase.

Nový krém na vlasy Créme de la Créme je pomocníkem zejména pro hrubší a krepaté vlasy. Je proti krepatění vlasů, slibuje dokonalé uhlazení vlasů a je to rovněž ochrana vlasů proti vlhkosti! Nová vlasová kosmetika je průlomovým produktem Kérastase. Uhlazení vlasů bez použití problematických žehliček na vlasy je totiž touhou mnoha žen – zejména těch, které trápí krepaté vlasy. A Créme de la Créme od Kérastase z kosmetické řady Couture Styling uhlazení s luxusním vysokým leskem a také tvarovou paměť účesu nabízí. Vlasy jsou ukázněnější při foukání a krém na vlasy nabízí současně snadnější ochranu před nežádoucím objemem.

Krepaté vlasy a nejen ty mají nového pomocníka pro uhlazení vlasů, kontrolu objemu, s ochranou proti vlhkosti i s tepelnou ochranou. Je jím krém na vlasy Créme de la Créme z řady Couture Styling od Kérastase.

Krepaté vlasy a nejen ty mají nového pomocníka pro uhlazení vlasů, kontrolu objemu, s ochranou proti vlhkosti i s tepelnou ochranou. Je jím krém na vlasy Créme de la Créme z řady Couture Styling od Kérastase.

Zkroťte nechtěný objem charakteristický pro krepaté vlasy!

Každý kdo bojuje s hrubými vlasy a jejich nepoddajností či krepatostí, novinku od Kérastase, krém na vlasy Créme de la Créme, určitě ocení. Vlasový krém má středně silnou sílu fixace. Umí předcházet krepatění vlasů, vyhladit vlasové vlákno a také předcházet problémům souvisejícím s krepatostí – nekontrolovaným objemem a ztrátou tvaru účesu. Hrubší a krepaté vlasy bývají často také suché a bez lesku a krém na vlasy Créme de la Créme těmto vlasům lesk dodá. Vlasy se stanou výrazně pružnějšími, poddajnějšími a příjemnějšími na dotek. Krém je dokonalá péče pro kudrnaté vlasy a také péče pro vlnité vlasy. Nepoddajné vlasy se mohou stát minulostí.

Krém na vlasy Créme de la Créme z řady Couture Styling od Kérastase pomůže vyřešit váš problém s krepatými vlasy i s nechtěným objemem.

Krém na vlasy Créme de la Créme z řady Couture Styling od Kérastase pomůže vyřešit váš problém s krepatými vlasy i s nechtěným objemem.

Créme de la Créme je řešením, jak na vlnité vlasy, tak i jak na kudrnaté vlasy. Pozitiva zůstanou, ale negativa nový uhlazující krém vyřeší. Konečně také budete vědět, jak na krepaté vlasy!

Tajemství technologie Créme de la Créme

Technologie nového krému na vlasy Créme de la Créme od Kérastase z řady Couture Styling spočívá na kombinaci kationového polyméru, který poskytuje vlasům flexibilitu, lesk a působí proti krepatění, s jonickým polymerem, s kterým znásobí fixaci účesu a uhlazujícím elastomerem. Ten dodává vlasům uhlazující efekt a usnadňuje rozčesávání během fénování.

Krepaté vlasy vás už nemusí zlobit ani ve vlhku

Jak pečovat o vlasy ve vlhku? Technologie použité v produktu Créme de la Créme nejenže poskytuje okamžitý efekt uhlazení vlasů, ale vlasy umí chránit i před vlhkem. Právě vlhko bývá často příčinou, že vlasy ještě rychleji ztrácí svůj tvar a více se krepatí a nechtěně vlní. A krém na uhlazení vlasů Créme de la Créme řeší i tento problém. Stejně tak ale poskytuje vlasům termoochranu a to až do 230 stupňů Celsia, pokud se rozhodnete vlasy upravovat žehličkou na vlasy, kulmou nebo fénem.

Krém na vlasy Créme de la Créme z řady Couture Styling od Kérastase

Krém na vlasy Créme de la Créme z řady Couture Styling od Kérastase

Jak na vlasy aplikovat krám Créme de la Créme

  • Naneste množství krému Créme de la Créme o velikosti lískového oříšku do ručníkem vysušených vlasů.
  • Vlasy vyfoukejte pomocí kulatého kartáče.
  • Pro dosažení ještě uhlazenějšího efektu aplikujte olej Elixir Ultime v poměru 1:3 – jeden díl oleje ku třem dílům krému.
Créme de la Créme – cena a uvedení na trh

Nová kosmetika na vlasy Créme de la Créme od Kérastase z řady Couture Styling bude uvedena na trh v listopadu 2015.

Cena Créme de la Créme od Kérastase: 520 Kč / 21 €

Zdroj obrázků: Kérastase

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník