Trápí vás suché vlasy, ale oleje nejsou pro vás to pravé? Zkuste krém na suché vlasy, ve kterém je do podoby krému zkoncentrováno šest vlasových olejů!

Hedvábný olej v krému Elseve Extraordinary Oil je letošní novinka ve vlasové kosmetice pro každého, kdo touží po lesklých zdravých pramenech vlasů. Krém na suché vlasy od L’Oréal Paris slibuje sílu šesti vzácných olejů z květů, které se po nanesení okamžitě vstřebají do vlasového vlákna a intenzivně ho zevnitř vyživují až po dobu 48 hodin. Lehká hedvábná textura splyne s vlasem, aniž by ho zatěžovala. Mimořádná síla vzácných olejů přemění suché vlasy na mimořádně krásné.

Suché vlasy trápí až třetinu žen

Třetina žen má suché vlasy, které potřebují důkladnou výživu. Jen málo žen však využívá účinků olejů pro vyživení a obnovu vlasových vláken. Důvodů je několik a jedním z nich je i to, že se vlasové oleje jako takové hůře nanáší a hrozí také znečištění oblečení nebo koupelny. Krém na suché vlasy s koncentrovanými oleji Elseve Extraordinary Oil od L’Oréal Paris tuto nevýhodu vytěsnil. Nanáší se snáze a navíc v sobě obsahuje hned šest druhů suchým vlasům prospěšných olejů. Všechna síla šesti olejů z květů splynula do jednoho krému na vlasy.

Krém na suché vlasy Elseve Extraordinary Oil do sebe zkoncentroval sílu šesti vzácných vlasových olejů.

Krém na suché vlasy Elseve Extraordinary Oil do sebe zkoncentroval sílu šesti vzácných vlasových olejů.

Vlasový krém má lehkou hedvábnou texturu, která okamžitě splyne s vlasem. Ihned proniká hluboko do vlasového vlákna a vyživuje jej. Zároveň vlas nezatěžuje, nezanechává vlasy zplihlé a nezpůsobuje pocit mastnoty. Vlasy jsou po nanesení krému Elseve Extraordinary Oil tak lehké, jako byste olej ani nenanesli. Zároveň ale oleje okamžitě působí na vlasové vlákno, které je posílené a na pohled oslnivě lesklé.

Krém na suché vlasy – pohádka 1001 použití!

Hedvábný olej v krému je vhodný pro všechny typy vlasů. Krém na suché vlasy Elseve Extraordinary Oil lze používat různými způsoby. Při nanášení se zaměřujte na délky a konečky, které vyžadují výživu více než kořínky. Tři nejoblíbenější způsoby, jak krém na suché vlasy používat, jsou:

  1. Do mokrých vlasů před aplikací šamponu pro intenzivní výživu.
  2. Do umytých vlasů před fénováním pro ochranu před teplem a zároveň zabránění krepatění.
  3. Do suchých vlasů (kdykoliv) pro rozzáření a snadnou úpravu účesu.

Zařaďte hedvábný olej v krému do vaší rutiny péče o vlasy. Vaše vlasy budou po použití krému pro suché vlasy Elseve Extraordinary Oil jako znovuzrozené.

Elseve Extraordinary Oil od L’Oréal Paris

Elseve Extraordinary Oil od L’Oréal Paris

Cena krému na suché vlasy

Doporučená maloobchodní cena: 149,90 Kč / 5,49 €

 

Zdroj obrázků: L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník