Jaké krátké střihy vlasů pro ženy zvolit v roce 2015? Pojďte se podívat na inspirující účesy, které oživuje asymetrie a decentní barevnost!

Nezáleží na tom, zdali to bude jaro či léto, nebo podzim či zima 2015. Celý tento rok budou vládnout krátké střihy, které chtějí být vidět. Vládne jim asymetrie, která ale nemusí být příliš extrémní, barevnost, která ale může být i velice decentní a ke všemu se ještě přidává hra kontrastu délek. Není nic neobvyklé, když krátký střih zniče ni prodlouží několik dlouhým pramenů. Tyto účesy mají jednu úžasnou vlastnost – putují skrz časoprostor, kde je váš věk pouze relativní. Tyto účesy slouží mladším ročníkům, ale umí dokonale omladit a jsou to ideální účesy pro pro starší ženy. Právě ty často lpí na svých starých účesech a i když nejsem příznivcem toho, že vyšší věk znamená jednoznačně zkrátit si vlasy, tyto krátké střihy 2015 hodně lámou můj postoj. Stačí se oprostit od konzervativního přístupu k účesu a nebát se vsadit na stopové množství extravagance. Budete vypadat skvěle!

Krátké střihy 2015 – oživte je asymetrií, barvou a překvapivými délkami!

Krátké střihy 2015 – oživte je asymetrií, barvou a překvapivými délkami!

Krátké střihy podle belgického mistra kadeřníka William De Ridder

William De Ridder patří mezi světovou kadeřnickou špičku. Je to belgický kadeřník, který staví na spojení účesové a módní tvorby do jednoho celku, který nazývá „Total look“. Spolupracuje s celou plejádou belgických módních návrhářů a právě jeho úžasné krátké střihy si teď představíme. Tato kolekce není absolutní novinkou, ale přesně vystihuje, kam se krátké střihy 2015 vydaly. Jak si tedy vybrat účesy pro krátké vlasy a jak dámské krátké střihy tento rok osvěžit?

Krátké střihy potřebují letos grády. Víte jak na to?

Krátké střihy potřebují letos grády. Víte jak na to?

Vsaďte na asymetrii! Krátké střihy s asymetrií nejsou nudné!

Na dokonalých asymetrických obličejích vynikne i zcela prostý krátký účes. Avšak pokud nejsme „katalogová kráska“, což bude asi záležitost většiny z nás, je třeba dodat vlasům šmrnc a od drobných nedostatků našich rysů odlákat pozornost. To dokáže zajímavý asymetrický střih. Asymetrie může ale nemusí být vyzývavá. Krátké střihy stačí často osvěžit zcela jemnou a decentní asymetrií v podobě šikmo střižené ofiny či různých délek na bocích. Asymetrické účesy však dokážou mnohem více: skutečně ukrýt vady na obličeji nebo třeba vymodelovat dokonalejší tvar naší hlavy.

Oživte krátké střihy asymetrií.

Oživte krátké střihy asymetrií.

Oživte krátké střihy asymetrií.

Oživte krátké střihy asymetrií.

Barva je hit! Krátké střihy oživte barvou zejména na ofině!

O barvené ofině, která umí skvěle oživit podle mně hlavně blond vlasy a blond účesy, ale rozhodně to není podmínka, jsme psali již několikrát. Tentokrát se ale podívejte na účesy William De Ridder, kde nejde o klasické a už zmiňované podbarvování ofiny, ale o velice decentní nabarvení pouhých konečků na ofině. Přestože jsou použité barvy výrazné a skutečně pro vlasy netradiční, celý efekt je vlastně relativně málo extravagantní. Rozhodně ale nezavrhujte ani výrazněji podbarvenou ofinu.

Krátké střihy oživí barevná ofina.

Krátké střihy oživí barevná ofina.

Krátké střihy oživí barevná ofina.

Krátké střihy oživí barevná ofina.

Hrajte se s délkami! Krátké střihy nemusí být zcela krátké!

Rozevláté divoženky? Nic moc! Co když ale nechcete vlasy zcela krátké a ani tradiční polodlouhé účesy v podobě různých mikád či lobů nesou pro vás těmi pravými? Krátké střihy můžete oživit také delšími prameny. Mnohdy jde skutečně o krátký účes, který nechal prostor pouze několika pramenům. Jindy můžete být skutečně na vážných, zdali jde vůbec ještě o krátký účes. Zkuste to! Je to dobrá volba při přechodu od dlouhých vlasů ke krátkým, ale podobný střih ze udělat i jako fake – pomocí falešných“ pramenů. Je to ale rozhodně méně komfortní cesta.

Krátké vlasy s dlouhými prameny jsou oživením tradičních krátkých střihů a skvělým řešením při přechodu od dlouhých vlasů ke krátkým.

Krátké vlasy s dlouhými prameny jsou oživením tradičních krátkých střihů a skvělým řešením při přechodu od dlouhých vlasů ke krátkým.

Krátké střihy v unikátní kolekci Margaretha

Jelikož je belgický kadeřník William De Ridder skutečný mistr krátkých střihů, ještě s nápady na letošní rok neskončím. Další inspirací je totiž barevně i střihově velice povedená kolekce účesů Margaretha. Tyto luxusní krátké střihy stojí opět na propracované kombinaci střihu a barvy a najdete v ní všechny aktuální účesové trendy pro krátké střihy, které jsem zmiňovala výše. I zde platí, že jsou to úžasné účesy pro ženy 50+, které se nebojí malinko odvázat a hlavně, které se nebojí omládnout!

FOTOGALERIE: William De Ridder – Margaretha

Krátké střihy vlasů na ples i do společnosti

Je to vždy dilema – co s krátkými vlasy do společnosti? Je jedno jestli se jedná o slavnostní večeři , party s přáteli, zdali jdete kamarádce na svatbu nebo se chystáte na ples. I krátké střihy vlasů si zaslouží mít možnost slavnostněji prokouknout a vypadat luxusněji a ještě více upraveněji. Podívejte se na luxusní krátké střihy, jež oživuje barva (může být i nepermanentní), ale také slavnostní vlasové doplňky, jako například čelenka nebo štrasová spona připnutá na ofině. Autorem účesů je opět belgický kadeřník William De Ridder.

FOTOGALERIE: Střihy pro krátké vlasy do společnosti

Zdroj obrázků: účesy belgického kadeřníka William De Ridder

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník