Jak kombinovat účes v barvě roku 2015 s barvou oblečení? Podívejte se na kombinace barev, se kterými bude účes v barvě Marsala skutečnou módou!
Jak kombinovat účes v barvě roku 2015 s barvou oblečení? Podívejte se na kombinace barev, se kterými bude účes v barvě Marsala skutečnou módou!

Kombinace barev 2015 – účes v barvě roku potřebuje správné oblečení!

Jak kombinovat účes v barvě roku 2015 s barvou oblečení? Podívejte se na kombinace barev, se kterými bude účes v barvě Marsala skutečnou módou!

Nádherná módní barva Marsala je barva roku 2015. Je to ideální barva a móda také pro vlasy. Ale jako řada podobných barev s načervenalým nádechem se potýká s tím, že se nehodí zcela ke všemu. I když je Marsala spíše tmavší barva a tudíž má „nepřátel“ mezi barevnými odstíny méně, než například barva měděná, ty pravé kombinace barev je třeba chvíli hledat. Kde zalovit? Společnost Pantone, která jako autorita za výběrem barvy roku každoročně stojí, doporučuje několik barvených palet, které jsou jako barevné kombinace pro Marsala barvu vlasů v módní sezóně 2015 dokonalými. Takže, jak kombinovat barvy s vlasy v odstínu Marsala?

Účesy v barvě roku 2015 Marsala jsou hitem. Víte, s jakou barvou oblečení kombinovat vlasy v této barvě? (Vlasy: Candy Shaw /Jamison Shaw Hairdressers, foto:Tom Carson, produkce: Global Hair & Fashion Group, make-up: Betty Mekonnen, použitá barva na vlasy: Wella, módní styling: Athena Dougan.)

Kombinace barev pro oblečení a vlasy v odstínu Marsala

Marsala je svůdný teplý hnědo-červený odstín. Nazvat jej bordovou barvou je téměř vulgární, protože barva Marsala v sobě ukrývá mnohem hlubší smysl. Pantone představilo celkem sedm barevných palet složených ze čtyř nebo pěti barev, v nichž je vždy jednou barvou právě Marsala. Kombinace barev ale může být také mnohem prostší a složena třeba jen z jedné, nebo dvou doplňkových barev v dané paletě. Vesměs se doporučuje Marsala barvu kombinovat spíše s tlumenějšími barvami, které můžeme nazvat také tmavými pastely. Kombinování barev s Marsalou vytváří teplé palety, ale také kontrasty se studenými odstíny modré nebo zelené. Módní barvy v zářivějších odstínech se v paletách objevují jen sporadicky – z těchto barev můžeme vidět například zářivě růžovou Calypso Coral nebo dva modré odstíny Aqua Splash a Marine. Více podle Pantone sluší v roce 2015 Marsale teplé odstíny. Ty spolu s pastelovým tónem barev dávají barevným paletám vintage nádech. Které kombinace barev s barvo roku 2015 zkusíte?

KOMBINACE BAREV: Marsala účesy a barva oblečení či doplňků

Marsala účesy a barva oblečení či doplňků

Zdroj obrázků: Pantone, Jamison Shaw

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechejte si zasílat časopis Vlasy a účesy do své e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník