Podívejte se na nominace s kolekcemi účesů v kategorii Kolorista roku 2017 v Czech and Slovak Hairdressing Awards 2017 / Kadeřník roku 2017.

Obdivujete práce koloristů a máte rádi barevné účesy? Pojďte se podívat na barevné nápady českých a slovenských kadeřníků, které zaslali do soutěže HDA 2017. Kategorie Kolorista roku 2017 / Schwarzkopf Professional Colourist of the Year je jedinou kategorií v nezávislé soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards, která je přímo svázaná s pořadatelem akce, společností Schwarzkopf Professional (divize Henkel). Podmínkou účasti v této speciální kategorii byla práce s barvami Schwarzkopf Professional. Každý kadeřník mohl do kategorie Kadeřník roku 2017: Kolorista roku 2017 přihlásit pouze jednu soutěžní kolekci účesů. Současně musel doložit kopii partnerské smlouvy se Schwarzkopf Professional nebo doklad o zakoupení barev na vlasy Schwarzkopf Professional vystavený příslušným obchodním zástupcem Schwarzkopf Professional. V kategorii Kolorista roku bylo možné použít dámské i pánské modely, ale vždy jen jeden model na jednu fotografii. Soutěžní fotografie musely být barevné, což u jiných kategorií podmínkou nebylo. Každý kadeřník soutěžící v této kategorii soutěže Kadeřník roku musel k přihlášce přiložit seznam a odůvodnění použitých produktů, stejně tak jako popis použité barvící techniky. Kategorie Kolorista roku bývá tradičně na kadeřnických soutěžích velice oblíbená a úspěch má tradičně i na Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 – kategorie Kolorista roku.

Czech&Slovak Hairdressing Awards 2017 – kategorie Kolorista roku.

Nominace Czech&Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku 2017: Kolorista roku 2017

1.  Jan Hlaváček: Hairthusiasts, Praha
2. Nikola Hlaváčková: RED Salon, Praha
3. Lucie Kacafírková: TONI&GUY, Praha
4. Kateřina Muratová: RED Salon, Praha
5. Lucie Zelengorovová: Bomton Studia, Praha

♥ TIP

Sledujte speciál s dalšími informacemi a zajímavostmi ze soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards – KADEŘNÍK ROKU.

Nominace Kolorista roku 2017: Jan Hlaváček (Hairthusiasts, Praha)

GALERIE: Jan Hlaváček (Hairthusiasts, Praha)

Nominace Kolorista roku 2017: Nikola Hlaváčková (RED Salon, Praha)

GALERIE: Nikola Hlaváčková (RED Salon, Praha)

Nominace Kolorista roku 2017: Lucie Kacafírková (TONI&GUY, Praha)

GALERIE: Lucie Kacafírková (TONI&GUY, Praha)

Nominace Kolorista roku 2017: Kateřina Muratová (RED Salon, Praha)

GALERIE: Kateřina Muratová (RED Salon, Praha)

Nominace Kolorista roku 2017: Lucie Zelengorovová (Bomton Studia, Praha)

GALERIE: Lucie Zelengorovová (Bomton Studia, Praha)

Zdroj obrázků: kadeřníci a kadeřnické salony, Schwarzkopf Professional, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník