Kadeřnická síť Klier představuje svoji mezinárodní kolekci účesů pro letošní podzim 2015 a zimu 2016 – dámské účesy doplňují i účesy pro muže.

Nová kolekce účesů kadeřnické sítě Klier představuje účesy pro podzim/zima 2015/2016. Do nového roku 2016 nás Klier kadeřníci pošlou s módní měděnou barvou vlasů vpletenou do roztomilých účesů s vlnami a pletenými copy, ale také s módním mikádem a bob účesem v barvě roku 2015 Marsala. Blond účesy v nové kolekci jakoby kopírovaly styl filmových hvězd. Krátké vlasy s nádherným leskem zdobí hollywoodská vlna, Dlouhé mikádo, kterému se říká lob, zas jakoby vzpomínalo na slavné roky, kdy se rodila ženská nezávislost. Vlny v účesech dostávají dynamiku tornáda a pyšně čnějí do stran.

Klier účesy pro sezónu podzim/zima 2015/2016 – kolekce přináší nové dámské i pánské účesy.

Klier účesy pro sezónu podzim/zima 2015/2016 – kolekce přináší nové dámské i pánské účesy.

Účesy Klier jsou pro krásné ženy bez kompromisů

Účesy z nové Klier kolekce se budou rozhodně dobře nosit a snadno udržovat. Jsou pro ženy, které nevolí mezi krásou a praktičností. Žádné „buď-anebo“! Chtějí vše a to jim nová kolekce účesů dává. Klier vystříhal do nové sezónu sebevědomou a současně krásnou ženu. Vlasy pro ni jsou více než hadříky ve skříni – jsou jazykem její osobnosti.

GALERIE ÚČESŮ: Klier – podzim/zima 2015/2016

Muž jako elegán – vousy jsou nezbytností!

V kolekci pro podzim a zimu 2015/2016 dostaly prostor i pánské účesy. Klier však jednoznačně vsadil na doplnění střihu plnovousem. Vousy jsou totiž symbolem elegance a dnes patří do práce i do společnosti.

Pánské účesy Klier pro podzim/zima 2015/2016.

Pánské účesy Klier pro podzim/zima 2015/2016.

O kadeřnické síti Klier

Klier je největší kadeřnickou sítí u nás a jednou z největších sítí na světě vůbec. V České republice najdete 44 Klier kadeřnictví, které nechybí v žádném z velkých měst a salony se nachází na frekventovaných místech oblíbených nákupních center. V salonech se pracuje s nekvalitnější vlasovou kosmetikou a kadeřnickými potřebami od značek Kérastase Paris, Paul Mitchell, Schwarzkopf Professional, Redken, Bioionic, Tangle Teezer, GHD nebo Alterna Haircare.

Výhodou kadeřnictví Klier je jejich skvělá dostupnost v rámci nákupních center. Spojit můžete víkendové nákupy směle s tím, že se ostříhá celá rodina. Salony jsou otevřeny sedm dní v týdnu a můžete do nich přijít kdykoliv bez objednání.

Ve kterých městech najdete kadeřnictví Klier?

Klier Brno

Klier České Budějovice

Klier Hradec Králové

Klier Kladno

Klier Liberec

Klier Mladá Boleslav

Klier Olomuc

Klier Opava

Klier Ostrava

Klier Pardubice

Klier Plzeň

Klier Praha

Klier Prostějov

Klier Teplice

Klier Uherské Hradiště

Klier Ustí nad Labem

Klier Zlín

Klier Znojmo

Zdroj obrázků: Klier.de

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník