Barvy Olia Garnier mají nový odstín pro červené vlasy. Tentokrát nás dostane nádherná karmínová barva vlasů.

Ptáte se, jakou barvu vlasů zvolit v této sezóně? Jedna věc jsou barvy podle posledních trendů – jakou je například nový hit, šedivá barva, druhou pak naše oblíbené barvy, kterou  je často červená barva vlasů. A k portfoliu červených odstínů teď jeden přidává také značka Garnier – je jím karmínová barva Olia Garnier. Na téma, jaká to vlastně karmínová barva je, by se mezi vámi čtenářkami určitě vedly diskuse celé dlouhé hodiny. Karmínová od Garnier patří mezi tmavě červené barvy na vlasy a připomíná svým odstínem loňskou oblíbenou sangria červenou nebo také barvu burgundského vína.

Barvy Olia Garnier mají nový odstín – je jím nádherná karmínová barva, která tak rozšiřuje portfolio odstínů pro milovnice červených vlasů.

Barvy Olia Garnier mají nový odstín – je jím nádherná karmínová barva, která tak rozšiřuje portfolio odstínů pro milovnice červených vlasů.

Nový karmínový odstín barvy Olia Garnier dostal jméno Scarlet

Permanentní barva Olia od Garnier je intenzivní olejová barva na vlasy s obsahem oleje v barvícím krému. Olejová červená barva na vlasy Olia Garnier v karmínovém odstínu má nejen své číslo 6.66, ale také své jméno. Barva se jmenuje Scarlet. Je to skutečně povedená a krásná barva u které platí, že odstínů červené barvy na vlasy je mnoho, ale Scarlet je jen jedna! Takže pokud jsou červené vlasy vaší krevní skupinou, neváhejte tento odstín červené barvy na vlasy vyzkoušet!

Podívejte se na další odstíny barev Olia Garnier. Pokud se vám karmínová barva nezdá tou pravou, nabízí barvy na vlasy Garnier také další odstíny červené.

Další odstíny barvy na vlasy Olia Garnier.

Další odstíny barvy na vlasy Olia Garnier.

Karmínová barva Olia Garnier není jen nádherná

Složení barvy Olia Garnier je založeno na olejové bázi bez amoniaku. Vlasům dodává intenzivní lesk a navíc zlepšuje kvalitu vlasů. Olia Garnier je barva pro domácí použití. Díky svému složení zabraňuje, abyste si vlasy při domácím barvení poničily. Permanentní olejová barva Olia od Garnier obsahuje až 60 % oleje v barvicím krému. V barvě obsažené oleje pomáhají barvě proniknout hluboko do vlasu, díky čemuž barva poskytuje až 100% krytí šedin. Olia viditelně zlepšuje kvalitu vlasů, a tak jsou vlasy s každým barvením pružnější, zářivější a sametově hebké. Ve složení produktu nenajdete amoniak. Nemusíte se bát ani toho, že olej vaše vlasy zatíží, což je problém zejména u jemných vlasů. Olej funguje jako nosič pigmentů a vlasy nezatíží.

Podívejte se, jak chytne karmínová barva na vlasy 6.66 Olia Garnier na váš odstín vlasů.

Podívejte se, jak chytne karmínová barva na vlasy 6.66 Olia Garnier na váš odstín vlasů.

Domácí barvení vlasů s barvami Olia je hračka

Olia od Garnier je považovaná za nejlepší barvy pro domácí barvení. A to nejen kvůli obsahu olejů nebo povedeným odstínům. Složení barvy Olia je uzpůsobeno také snadnému barvení v domácích podmínkách. Konzistence zamezuje stékání barvícího krému z vlasů a proto je aplikace velice snadná. Aplikuje se stejně, jako vlasová maska. Barvící směs se vytvoří v nádobce pomocí štětce a pak se už jen snadno nanese na vlasy. Kvalitní barvy na vlasy bez amoniaku, jaku je i karmínová barva na vlasy Olia, navíc nepáchnou a i proto je barvení vlasů s nimi v domácím prostředí mnohem příjemnější.

02-karminova-barva-olia-garnier-6_66

Cena barvy na vlasy – Olia Garnier karmínová červená 6.66

Cena: 164,90 Kč / 5,99 € (doporučená maloobchodní cena)

Datum uvedení na trh: říjen 2015

Zdroj obrázků: Garnier – L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník