Tady jsou nejlepší kadeřnické týmy Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015. Kategorie Kadeřník roku: Tým roku 2015 – nominace >>

Kategorie Tým roku v soutěži Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015 neboli Kadeřník roku 2015 je speciální kategorií, do které je zařazen automaticky každý kadeřnický salon, který se zapsal do soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards ve třech nebo více, maximálně však v šesti účastnících. Každý člen týmu musí být kvalifikovaný kadeřník a musí pracovat jako zaměstnanec či na živnost v salonu, za který se v týmu hlásí, a to v době trvání soutěže, tedy tentokrát od 1. 7. do 31.12. 2015. Za kadeřnický salon se může přihlásit libovolný počet soutěžících, bylo však nutno označit šest kolekcí usilujících o cenu Kadeřník roku: Tým roku 2015.

Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015 – kategorie Tým roku / Team Award (RED Salon, Salon Michal Zapoměl, Salon ŠUTA, Bomton Studia, Toni&Guy).

Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015 – kategorie Tým roku / Team Award (RED Salon, Salon Michal Zapoměl, Salon ŠUTA, Bomton Studia, Toni&Guy).

CENA VEŘEJNOSTI: I vy jste měli možnost zvolit svého kadeřníka roku v soutěži veřejnosti!

V rámci soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku, se uděluje i Cena veřejnosti, neboli Consumer Awards. Do hlasování o nejlepšího kadeřníka a jeho kolekci jste se mohli zapojit i vy a dokonce jste měli šanci vyhrát jednu ze zajímavých cen v soutěži spojené s účastí na hlasování v této čtenářské anketě. Výsledky hlasování budou zveřejněny na slavnostním galavečeru, dne 16. dubna 2016. Výsledky čtenářské soutěže zveřejníme nejpozději 7. března 2016.

Nominace Czech&Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku: Tým roku 2015

1. RED Salon
2. Salon Michal Zapoměl
3. Salon ŠUTA
4. Bomton Studia
5. Toni&Guy

♥ TIP

Sledujte speciál s dalšími informacemi a zajímavostmi ze soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards KADEŘNÍK ROKU

Nominace Tým roku 2015 – RED Salon

GALERIE: RED Salon

Nominace Tým roku 2015 – Salon Michal Zapoměl

GALERIE: Salon Michal Zapoměl

Nominace Tým roku 2015 – Salon ŠUTA

GALERIE: Salon ŠUTA

Nominace Tým roku 2015 – Bomton Studia

GALERIE: Bomton Studia

Nominace Tým roku 2015 – Toni&Guy

GALERIE: Toni&Guy

Zdroj obrázků: kadeřníci, Schwarzkopf Professional, koláže ©Triax CZ / Vlasyaucesy.cz / Vlasyaucesy.sk

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník