Podívejte se na nejlepší koloristy Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015. Kategorie Kadeřník roku: Kolorista roku 2015 – nominace >>

Kategorie Kolorista roku / Schwarzkopf Professional Colourist of the Year je jedinou kategorií v nezávislé soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards, která je přímo svázaná s pořadatelem akce, společností Schwarzkopf Professional (divize Henkel). Podmínkou účasti v této speciální kategorii byla práce s barvami Schwarzkopf Professional. Každý kadeřník mohl do kategorie Kadeřník roku: Kolorista roku 2015 přihlásit pouze jednu soutěžní kolekci účesů. Současně musel doložit kopii partnerské smlouvy se Schwarzkopf Professional nebo doklad o zakoupení barev na vlasy Schwarzkopf Professional vystavený příslušným obchodním zástupcem Schwarzkopf Professional. V kategorii Kolorista roku bylo možné použít dámské i pánské modely, ale vždy jen jeden model na jednu fotografii. Soutěžní fotografie musely být barevné, což u jiných kategorií podmínkou nebylo. Každý kadeřník soutěžící v této kategorii soutěže Kadeřník roku musel k přihlášce přiložit seznam a odůvodnění použitých produktů, stejně tak jako popis použité barvící techniky. Kategorie Kolorista roku bývá tradičně na kadeřnických soutěžích velice oblíbená a úspěch má tradičně i na Czech&Slovak Hairdressing Awards.

Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015 – kategorie Kolorista roku / Colourist of the Year (Jan Hlaváček – Hairthusiasts, Diana Kratochvílová – RED Salon, Dominik Mikulčák – Salon Michal Zapoměl, Romana Topinková – Salon RT, Lucie Zelengorovová – Bomton Studia).

Czech&Slovak Hairdressing Awards 2015 – kategorie Kolorista roku / Colourist of the Year (Jan Hlaváček – Hairthusiasts, Diana Kratochvílová – RED Salon, Dominik Mikulčák – Salon Michal Zapoměl, Romana Topinková – Salon RT, Lucie Zelengorovová – Bomton Studia).

CENA VEŘEJNOSTI: I vy jste měli možnost zvolit svého kadeřníka roku v soutěži veřejnosti!

V rámci soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku, se uděluje i Cena veřejnosti, neboli Consumer Awards. Do hlasování o nejlepšího kadeřníka a jeho kolekci jste se mohli zapojit i vy a dokonce jste měli šanci vyhrát jednu ze zajímavých cen v soutěži spojené s účastí na hlasování v této čtenářské anketě. Výsledky hlasování budou zveřejněny na slavnostním galavečeru, dne 16. dubna 2016. Výsledky čtenářské soutěže zveřejníme nejpozději 7. března 2016.

Nominace Czech&Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku: Kolorista roku 2015

1. Jan Hlaváček – Hairthusiasts
2. Diana Kratochvílová – RED Salon
3. Dominik Mikulčák – Salon Michal Zapoměl
4. Romana Topinková – Salon RT
5. Lucie Zelengorovová – Bomton Studia

♥ TIP

Sledujte speciál s dalšími informacemi a zajímavostmi ze soutěže Czech&Slovak Hairdressing Awards KADEŘNÍK ROKU

Nominace Kolorista roku 2015 – Jan Hlaváček (Hairthusiasts)

GALERIE: Jan Hlaváček – Hairthusiasts

Nominace Kolorista roku 2015 – Diana Kratochvílová (RED Salon)

GALERIE: Diana Kratochvílová – RED Salon

Nominace Kolorista roku 2015 – Dominik Mikulčák (Salon Michal Zapoměl)

GALERIE: Dominik Mikulčák – Salon Michal Zapoměl

Nominace Kolorista roku 2015 – Romana Topinková (Salon RT)

GALERIE: Romana Topinková – Salon RT

Nominace Kolorista roku 2015 – Lucie Zelengorovová (Bomton Studia)

GALERIE: Lucie Zelengorovová – Bomton Studia

Zdroj obrázků: kadeřníci, Schwarzkopf Professional, koláže ©Triax CZ / Vlasyaucesy.cz / Vlasyaucesy.sk

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník