Nový katalog kadeřnictví vám pomůže najít ten nejlepší salon. Najděte si toho nejlepšího kadeřníka. Dobrý kadeřník či kadeřnice je totiž nad zlato!

Dobrý kadeřník či dobrá kadeřnice jsou zárukou toho, že z kadeřnictví nevyjdete zklamáni nebo dokonce s brekem. Už máte svého kadeřníka či kadeřnický salon, kterému byste se kdykoliv beze strachu a s důvěrou svěřili se svými vlasy? Pro ty kdo pořád hledají, touží po změně nebo rádi experimentují jsme vedle magazínu Vlasy a účesy vytvořili také velký katalog kadeřnictví, kde si můžete svého kadeřníka, kadeřnici či salon najít. Zajímavostí je, že se do jeho tvorby můžete jako zákazníci zapojit také vy. Je na vás, abyste po návštěvě salonů kadeřnictví ohodnotili. Vkládat můžete recenze, ale také třeba fotografie svých účesů a to vždy na stránce konkrétního kadeřnictví v záložce Recenze.

Katalog kadeřnictví: Dobrý kadeřník je nad zlato. Už máte toho svého?

Katalog kadeřnictví: Dobrý kadeřník je nad zlato. Už máte toho svého?

Chybí v katalogu váš kadeřník, kadeřnice nebo kadeřnický salon?

05-icona-katalog-pridejte-kadernikyNenašli jste svého kadeřníka či kadeřnictví v katalogu?

Pošlete nám na něj tip – kontakt nebo webové stránky. Přidáme jej do seznamu kadeřnictví.

Katalog kadeřnictví – před 3000 kadeřníků a kadeřnických salonů

Katalog kadeřnických salonů dnes obsahuje přes 3000 kadeřnických salonů a další přidáváme. V této chvíli do katalogu přibývají rozšířené informace o jednotlivých kadeřnických salonech, abychom vám o každém kadeřnictví poskytly co nejvíce informací. Každý kadeřník má v katalogu svoji vlastní informační stránku.

Pro ulehčení vyhledávání postupně vytváříme stránky podle jednotlivých měst či obcí s rozšířenou působností. Pokud v seznamu své město nevidíte, neznamená to, že katalog kadeřnictví neobsahuje žádné kadeřnictví právě ve vašem městě či obci. Použijte vyhledávání kadeřníka pomocí fulltextového políčka nad mapou. Zvolit si můžete také vzdálenost od vašeho města či obce, která vás při hledání kadeřnictví ještě zajímá.

Na hlavní stránku katalogu se dostane snadno z menu Kadeřnictví a značky / Katalog kadeřnictví. Kdykoliv si také čtete některý z našich článku v magazínu Vlasy a účesy, snadno se do katalogu dostanete pomocí zrychleného vyhledávání, které najdete vždy v pravém sloupci stránky.

Katalog kadeřnictví: Hledáte dobrou kadeřnici? Vyberte si tu nejlepší z katalogu kadeřnictví ve vašem okolí!

Katalog kadeřnictví: Hledáte dobrou kadeřnici? Vyberte si tu nejlepší z katalogu kadeřnictví ve vašem okolí!

Výzva pro kadeřníky – doplňte informace o svém kadeřnictví do katalogu

03-icona-katalog-pochlubte-se-ucesemPokud jste sami majiteli či zaměstnanci kadeřnického salonu, nezapomeňte do katalogu doplnit podrobné informace. Jestliže jste se v katalogu nenašli, registrujte se do katalogu kadeřnictví.

Veškeré informace můžete do katalogu kadeřnictví přidat prostřednictvím registračního formuláře >>

 

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník