Kadeřnictví Honzy Kořínka prošlo za necelé dva týdny neuvěřitelnou proměnou. Stojí za ní designérka Kamila Douděrová. Podívejte se!

Známé kadeřnictví Honzy Kořínka – Hair studio Honza Kořínek, se po dvou letech dočkalo nového provedení. „Rozhodli jsme se pro rekonstrukci, protože jsme prostě a jednoduše zjistili, že nám některé věci už po dvou letech fungování nevyhovují,“ říká majitel vlasového studia Honza Kořínek. Nový koncept svého kadeřnictví ale nevymýšlel sám. Má ho na svědomí designérka Kamila Douděrová. „Kamila nás zaujala už v televizi a její práce se nám moc líbila, tak jsme jí oslovili, nechali zpracovat návrh a ten nás uchvátil, k tomu všemu jsme rekonstrukci potřebovali stihnout za jeden týden,“ vysvětluje Honza Kořínek.

Kadeřnictví Honzy Kořínka je nyní v novém novém kabátě.

Kadeřnictví Honzy Kořínka je nyní v novém novém kabátě.

Kadeřnictví Honzy Kořínka v novém kabátě

Celý prostor doznal velkých změn a proměna kadeřnictví Honzy Kořínka je patrná hned na první pohled. Zcela nová je recepce, které dominuje speciální závěs a napínaný podhled a výrazné jsou i světla ve tvaru cylindrů. Novinkou je i výmalba stěn a použití tapety jako dominantního prvku a umístění loga salonu na stěnu. „Do přední části salonu jsme ale potřebovali a chtěli umístit prodejní zóny a musím uznat, že se Kamile podařilo je zpracovat krásně – jsou dobře rozmístěné a design skříněk vyráběných na míru je prostě skvělý,“ chválí majitel vlasového studia Honza Kořínek.

Úspěšný český kadeřník dal svému hair studiu nový design interiéru.

Úspěšný český kadeřník dal svému hair studiu nový design interiéru.

Nový interiér kadeřnictví Honzy Kořínka.

Nový interiér kadeřnictví Honzy Kořínka.

Velkou změnou prošla i zadní část kadeřnictví Honzy Kořínka a to relaxační zóna. „Upřímně tohle bylo místo, které nás od začátku velmi trápilo. Bohužel jsme před dvěma lety neměli inspiraci a tak bylo potřeba, aby designérka Kamila na části okolo mytí hodně zapracovala a výsledek je pro nás velmi příjemný,“ říká s radostí Honza Kořínek. Nově už klientky nesedí vedle sebe, ale jedna má výhled do zahrady a druhé na galerii obrázků. Při masáži hlavy i zad tak mohou klientky příjemně relaxovat.

Hair Studio Honza Kořínek patří k salonům Premium po záštitou L’Oréal Professionnel, které nabízí ti nejlepší služby a produkty této značky pod rukou těch  nejpovolanějších profesionálů. Každá návštěva salonu je teď příjemným zážitkem. Navštivte i vy Hair Studio Honza Kořínek v Praze, blízko Náměstí Míru.

Zdroj fotografií: Czech deco team, Poskytl L’Oréal
Autor projektu: Kamila Douděrová, ing.arch.

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník