Jitka Kočová není v AICHI žádným nováčkem a s úspěchem se mezi nejlepší probojovala již poněkolikáté. A to i letos do AICHI 2016.

Kadeřnice Jitka Kočová proměny miluje a tak si na soutěž proměn AICHI 2016 – Art Image Change International 2016 „odskočila“ i letos – již poněkolikáté. A nejspíš se s ní v soutěži nepotkáváme ani naposled. Jitka je v současné době na mateřské, ale přesto ji některé dny máte možnost potkat a objednat se k ní v salonu Hair Design Unique v Plzni. Jitka slibuje, že s modrými vlasy neodejdete. Modrou na vlasech totiž nemá ráda.        

Poznámka redakce: Ankety s finalisty AICHI 2016 vznikly před hlasováním o Cenu veřejnosti AICHI 2016. Nyní publikujeme ty, které jste ještě neměli možnost si přečíst.

Jitka Kočová: zpovídáme kadeřníky v soutěži proměn AICHI 2016

Proč jsi se přihlásila do soutěže AICHI 2016? Co si myslíš, že Ti soutěž přinese?

∴ Jitka Kočová: Přihlásila jsem se z jednoduchého důvodu – baví mě dělat proměny… a to je asi všechno. Hlavně ať se dostanu dál! V AICHI absolutně nikdy nevíš, koho si vylosuješ a to je fakt mazec.

Soutěžíš v AICHI poprvé, nebo máš za sebou už nějaké předchozí účasti v této soutěži či dokonce úspěchy?

∴ Jitka Kočová: Do soutěže jsem se hlásila již třikrát. Jednou jsem skončila v semifinále a dvakrát ve finále.

Jitka Kočová – Hair Design Unique, Plzeň | Proměny AICHI 2016 - postupující do semifinálového kola

Jitka Kočová – Hair Design Unique, Plzeň | Proměny AICHI 2016 – postupující do semifinálového kola

Představíš nám svůj tým, který Ti v soutěži AICHI pomáhal?

∴ Jitka Kočová: Do mého týmu patří Jitka Strnadová (Pierot Hair & Makeup), která od roku 2011 pracuje jako řasová stylistka a kosmetička. Líčení je jejím velkým koníčkem. V roce 2013 absolvovala svůj první kurz u Petra Lukeše – Vizážista speciál. Je velmi nadaná a svoji práci dělá s velkým nasazením a vášní. Dalším důležitým článkem týmu je velice šikovná a nadaná fotografka Karolína Duschková.

Co by jsi žádné ženě při proměně nikdy neudělala? Existuje střih, barva nebo styling, který pokládáš skutečně spíše za mstu?

∴ Jitka Kočová: Nemám ráda modrou barvu na hlavě. Takže tady mohu s určitostí tvrdit, že ještě nikdo nikdy s touhle barvou ode mě neodešel. Ale třeba mi někdo ukáže, že to jde a hlavně, že to sluší. A to se pak ráda přiučím 🙂

Jitka Kočová a team Hair Design Unique v Plzni

Jitka Kočová a team Hair Design Unique v Plzni

Co Tě v současné době baví dělat s vlasy klientek a klientů nejvíce?

∴ Jitka Kočová: Baví mě dělat to, co zákazníkům sluší. Ráda se držím trendů, ale ne za každou cenu.

Máš tip na kosmetický produkt, který Ti připadá jako skutečně top a ráda ho doporučuješ?

∴ Jitka Kočová: Momentálně jsou pro mě top Olaplex, L’Oréal Professionnel Pro Fiber a dlouhodobě mám ráda Uniq One od Revlon.

Jitka Kočová – Hair Design Unique, Plzeň | Proměny AICHI 2016 – postupující do finálového kola

Jitka Kočová – Hair Design Unique, Plzeň | Proměny AICHI 2016 – postupující do finálového kola

Odhadneš, kolik zákazníků si během roku odnese od Tebe nový nebo upravený účes?

∴ Jitka Kočová: Jsem ještě na „mateřské“ a pracuji tři dni v týdnu, šest hodin denně, to je cca 12 zákaznic týdně. Tak nevím… 🙂

Jak často měníš svůj účes Ty sama?

∴ Jitka Kočová: Málo. Držím se své blond. Ale před rokem jsem byla na půl roku zrzka a vím, že jsem našla svojí druhou optimální barvu. Jinak jsem ale klasická ženská – ostříhám nakrátko, nechám dorůst… Takže klasický koloběh. Teď jsem ve fázi dorůstání.

Finále AICHI 2016: Jitka Kočová - Hair Design Unique, Plzeň

Finále AICHI 2016: Jitka Kočová – Hair Design Unique, Plzeň 

Co nejzajímavějšího Tě ve Tvé kadeřnické praxi potkalo? Jaké lidi jsi potkala, jaké máš za sebou úspěchy a jak dlouho už vlastně jako kadeřnice pracuješ?

∴ Jitka Kočová: Nejzajímavější na mé kariéře je, že jsem si před šesti lety splnila ve svých 31 letech sen a udělala jsem si rekvalifikační kurz. A dá se říct, že od té doby, se neživým prací, ale svým koníčkem. Jsem nejšťastnější ženská-kadeřnice na světě. Sice to byl boj, ale díky mému partnerovi a své kolegyni jsem to zvládla. A jsem strašně ráda.

Prozraď nám své životní motto?

∴ Jitka Kočová: Od té doby, co mám syna Josífka, je mé životní motto: No stress 🙂 

Baví mě dělat to, co zákazníkům sluší. Ráda se držím trendů, ale ne za každou cenu.

Baví mě dělat to, co zákazníkům sluší. Ráda se držím trendů, ale ne za každou cenu.

Zdroj obrázků: AICHI, Jitka Kočová

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník