Jiří Kožíšek říká, že melír s červenými proužky by neudělal ani největšímu nepříteli. A prozrazuje toho o sobě ještě mnohem více. Přečtěte si!

Kadeřník Jiří Kožíšek se řídí životním krédem: „Co tě nezabije, to tě posílí“. Za sebou má 13 let praxe a za svůj největší úspěch považuje to, že se mu podařilo vybudovat si vlastní kadeřnický salon HairArt Jiří Kožíšek. Najdete jej na Floriánské ul. 665 v Kladně. Jirka Kožíšek je již ve finále AICHI 2016.

Jiří Kožíšek: zpovídáme kadeřníky v soutěži proměn AICHI 2016

Proč jsi se přihlásil do soutěže AICHI 2016? Co si myslíš, že Ti soutěž přinese?

∴ Jiří Kožíšek: Do soutěže AICHI jsem se přihlásil, protože jsem chtěl vyzkoušet něco nového a potkat zajímavé lidi. Očekávám, že mi přinese nové zkušenosti a třeba i otevře dveře k novým projektům a možnostem. 

Soutěžíš v AICHI poprvé, nebo máš za sebou už nějaké předchozí účasti v této soutěži nebo dokonce úspěchy?

Jiří Kožíšek: V AICHI soutěžím poprvé. V minulosti jsem se zúčastnil L’Oréal Colour Trophy – bohužel příliš mladý a bez zkušeností 🙂

Jiří Kožíšek – Hair Art, Kladno | Proměny AICHI 2016 - postupující do semifinálového kola

Jiří Kožíšek – Hair Art, Kladno | Proměny AICHI 2016 – postupující do semifinálového kola

Představíš nám svůj tým, který Ti v soutěži AICHI pomáhá?

Jiří Kožíšek: Můj tým se skládá z mojí maličkosti a vizážistky, mé kamarádky, Ludmily Škvorové, která se oboru věnuje dlouho a je v něm velmi úspěšná. 

Co by jsi žádné ženě při proměně nikdy neudělal? Existuje střih, barva nebo styling, který pokládáš skutečně spíše za mstu?

Jiří Kožíšek: Při proměně bych určitě žádné ženě neudělal melír s červenými proužky. To považuji za pomstu, kterou bych neudělal ani největšímu nepříteli 🙂

Co Tě v současné době baví dělat s vlasy klientek a klientů nejvíce?

Jiří Kožíšek: Každý klient je osobnost a chce něco jiného. To mě ale na této práci baví a můžu se tak na každý den těšit. 

Jiří Kožíšek – Hair Art Jiří Kožíšek, Kladno | Proměny AICHI 2016 – postupující do finálového kola

Jiří Kožíšek – Hair Art Jiří Kožíšek, Kladno | Proměny AICHI 2016 – postupující do finálového kola

Máš tip na kosmetický produkt, který Ti připadá jako skutečně top a rád ho doporučuješ?

Jiří Kožíšek: Používám kosmetiku TIGI, která  je pro mě TOP a samozřejmě každému doporučuji to, co jeho vlasy potřebuji. Takže je těžké určit TOP produkt.

Odhadneš, kolik zákazníků si během roku odnese od tebe nový nebo upravený účes?

Jiří Kožíšek: Tak to bohužel ne.

Jak často měníš svůj účes Ty sám?

Jiří Kožíšek: Doby kdy jsem měnil svůj účes jsou pryč. Stále zůstávám věrný stejnému střihu. 

Kadeřník Jiří Kožíšek se řídí životním krédem: „Co tě nezabije, to tě posílí“. Za sebou má 13 let praxe a za svůj největší úspěch považuje to, že se mu podařilo vybudovat si vlastní kadeřnický salon HairArt Jiří Kožíšek.

Kadeřník Jiří Kožíšek se řídí životním krédem: „Co tě nezabije, to tě posílí“. Za sebou má 13 let praxe a za svůj největší úspěch považuje to, že se mu podařilo vybudovat si vlastní kadeřnický salon HairArt Jiří Kožíšek.

Co nejzajímavějšího Tě v Tvé kadeřnické praxi potkalo? Jaké lidi si potkal, jaké máš za sebou úspěchy a jak dlouho už vlastně jako kadeřník pracuješ?

Jiří Kožíšek: Moje kadeřnická praxe není dlouhá, oboru se věnuji asi 13 let. Stále se mám co učit a často se účastním tuzemských i zahraničních stáží. Asi nejzajímavější osobnost, kterou jsem potkal je Anthony Mascolo. Ten je pro mě opravdovou osobností a velkou inspirací. Zajímavých lidí a příběhů ale potkávám denně spousty (jsou to všichni moji zákazníci). Za největší profesní úspěch pokládám otevření vlastního salonu (brand HairArt Jiří Kožíšek). Mám za sebou i kadeřnické turné po České republice s kadeřnickou show, kterou jsem zakončil v rodném Kladně, kde byla návštěvnost kolem 5000 lidí. Dále také dělám externí školení pro značku TIGI. 

Prozraď nám své životní motto?

Jiří Kožíšek: Co tě nezabije, to tě posílí. 

Zdroj obrázků: AICHI, Jiří Kožíšek Facebook

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník