Speciální styling pro jemné vlasy Matérialiste od Kérastase slibuje konečně řešení, které jemné vlasy potřebovali. Nezatíží ale dodá objem!

Majitelky jemných vlasů vědí, o čem je řeč. Najít vlasovou kosmetiku a zejména styling pro jemné vlasy (tužidlo, tužící pěnu, gel nebo i lak), který by je nezatížil, ale dokázal správně zafungovat a vlasům dokonce dodat objem, je jako hledání jehly v kupce sena. Jemné vlasy totiž rozhodně hned tak nějaký styling neunesou a snaha o přidání objemu končí obvykle efektem opačným – jemné vlasy se zatíží a splihnou. Hlavním doporučením bývá stylingem na jemných vlasech šetřit. Jenomže to ne vždy odhadneme a někdy stačí tužidlo nebo lak jenom neprotřepat před použitím a na dně balení je pak jeho konzistence zcela jiná, než byla na začátku. Hodně řeší správně zvolené účesy pro jemné vlasy. Dobrý střih vlasů, který podpoří objem a nezdůrazní jemnost vlasů, které působí řídce, je ideální začátek toho, jak se s jemnými vlasy popasovat. Ale jenom správné účesy jemné vlasy nespasí! Střihy pro jemné vlasy je třeba podpořit vhodným stylingem. A nový Matérialiste, novinka z řady Couture Styling od Kérastase má být na účesy pro jemné a řídké vlasy ideálním. Ale rozhodně teď nezavrhněte ani péči před použitím stylingu a zůstaňte věrné také svému šamponu. Šampon pro jemné vlasy je totiž hned pro střihu druhým krokem k tomu, aby pak ten třetí krok – styling pro jemné vlasy Matérialiste, správně zafungoval. Péče o jemné vlasy musí být komplexní!

Speciální styling pro jemné vlasy Matérialiste od Kérastase slibuje konečně řešení, které jemné vlasy potřebovali. Nezatíží ale dodá objem!

Speciální styling pro jemné vlasy Matérialiste od Kérastase slibuje konečně řešení, které jemné vlasy potřebovali. Nezatíží ale dodá objem!

♥ TIP: Sledujte v našem magazínu téma Jemné vlasy >>

Matérialiste – objem vlasů i pro jemné vlasy!

Jak na objem vlasů i když jsou jemné nebo nám dokonce řídnou? Pro jemné vlasy bez objemu je tady nový Kérastase styling Matérialiste. Je to ideální styling pro jemné a řídnoucí vlasy, které postrádají hustotu a objem. Ale taky pro vlasy, které potřebují texturu a silnější strukturu. Matérialiste je vlastně sprej ve formě gelu zvyšující objem vlasového vlákna. Tento gel ve spreji s lehkou fixací kompenzuje ztrátu hustoty: Má schopnost rozšířit průměr každého vlasového vlákna a proto vlasy díky němu vypadají pevnější a mnohem snadněji se upravují.

Potřebují vaše vlasy objem? Určitě je namístě nové Matérialiste vyzkoušet. Jeho tajemství spočívá ve spojení ceramidů, které posilují vlasové vlákno, snižují jeho tření a dodávají vlasům pružnost, s minerály Intra-Cylane, které posilují vlasy zevnitř a vytváří 3-D efekt odolnou mezibuněčnou sítí, která rozšíří průměr každého vlasového vlákna. Poslední složkou Matérialiste je xylóza s termo ochrannými vlastnostmi, která zachovává kvalitu vlasů. Pro jemné vlasy je rovněž důležitá!

Nový Kérastase styling Matérialiste umí dodat objem jemným i řídnoucím vlasům.

Nový Kérastase styling Matérialiste umí dodat objem jemným i řídnoucím vlasům.

Péče o jemné vlasy pomocí Matérialiste – návod, jak styling pro jemné vlasy správně používat!

  • Dejte vlasům správný střih a při mytí použijte vždy šampon pro jemné vlasy.
  • Matérialiste aplikujte vždy na mokré vlasy nebo vlasy vysušené ručníkem.
  • Dlouhé jemné vlasy: Pokud vás zdobí dlouhé vlasy, aplikujte 4-6 dávek z pumpičky Matérialiste na ruce a rozetřete texturu. Vmasírujte do vlhkých vlasů do délek a konečků.
  • Krátké jemné vlasy: Jestli máte vlasy krátké, pro celkový objem aplikujte 2-4 dávky na ruce a rovnoměrně rozetřete do vlhkých vlasů. Pro objem vlasů u hlavy sprej aplikujte přímo ke kořínkům vlasů.

Jak na jemné vlasy – tip pro maximální objem

Co s jemnými vlasy, aby byla hustota vlasů co největší a dosáhl se maximální objem?

  • Vysušte ručníkem jemné vlasy v předklonu, abyste docílili zesilujícího efektu.
  • Před aplikací Matérialiste na jemné vlasy lze použít na ještě mokré vlasy MOUSSE BOUFFANTE. Docílíte tak ještě znatelnější zvětšení objemu.
  • Po aplikaci přípravku Matérialiste lze použít VIP VOLUME IN POWDER pro zesílení vlasů a texturizační efekt.
  • Na co si dát pozor?
  • Nepoužívejte žehličku k vyžehlení vlasů do rovna, objem se pak ztratí.
  • Nesprejujte přípravek Matérialiste přímo na vlasy. Vždy jej aplikujte na ruce, rozetřete a až pak vmasírujte do ještě vlhkých jemných vlasů.
O produktu Matérialiste

Datum uvedení na trh: listopad 2015

Doporučená cena: 520 Kč / 21 €

Zdroj obrázků: FL, L’Oréal

CHCI MAGAZÍN VLASY A ÚČESY ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Vlasy a účesy do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří milují své vlasy a vědí, že zdravé a krásné vlasy jsou korunou krásy!

Váš e-mail

Jsem profesionální kadeřník