Jednoduché účesy do práce – podzimní tipy 2014!
Jednoduché účesy do práce – podzimní tipy 2014!

Jednoduché účesy do práce – podzimní tipy 2014!

Hledáte jednoduché účesy do práce, které se snadno udržují a nezabírají čas svojí složitou úpravou? Tady je několik podzimních tipů pro rok 2014.

Kdo by nechtěl ráno vstát, prohrábnou vlasy prsty nebo hřebenem a vyrazit do práce bez složitého přesvědčování vlasů, že mají vypadat zcela jinak než vypadají? Existují ale jednoduché účesy, které nás nebudou zlobit ani ráno, ani během dne? Jednoduché účesy do práce, ve kterých ale budeme současně vypadat skvěle, žensky a svůdně? Našli jsme pro vás dvě kolekce účesů z portfolia dvou světových kadeřnictví – Sait Algue a Coiff & Co. Určitě je zvládne i váš kadeřník nebo kadeřnice, protože jsou to jednoduché účesy pro každý den, které ale nejsou žádným kompromisem mezi dokonalým vzhledem a praktičností. Obě kolekce účesů jsou určené pro podzim a zimu 2014/2015, ale díky své nadčasovosti nezklamou ani po čase. Možná, že právě v těchto dvou kolekcích objevíte dokonalý účes do práce právě pro vás, který vás bude doprovázet třeba jen s malými úpravami po několik let.

Jednoduché účesy do práce z portfolia dvou světových kadeřnictví – Sait Algue a Coiff & Co. Nechte se takto ostříhat svým kadeřníkem.
Jednoduché účesy do práce z portfolia dvou světových kadeřnictví – Sait Algue a Coiff & Co. Nechte se takto ostříhat svým kadeřníkem.

Jednoduché účesy Saint Algue v Chic Collection pro letošní podzim

Jednoduché účesy z kolekce Saint Algue potěší blondýnky i brunetky. Účesy jsou určené pro krátké vlasy, polodlouhé vlasy i pro vlasy dlouhé. Každý účes je postaven na kvalitním bezúdržbovém střihu a také na příjemné a přirozeně působící barevnosti. Dokonce ani blond účes s růžovými konečky nepůsobí extravagantně, ale velice decentně a elegantně. Tak, jak se na účes do práce sluší a patří.

GALERIE: Jednoduché účesy do práce podle Saint Algue

Praktické účesy Coiff & Co. do zaměstnání, ale i jako účesy do školy

Prosvětlené délky a v této sezónně módní měděné odlesky – to charakterizuje podzimní účesy z kolekce Coiff & Co. Snadná úprava dělá tyto jednoduché účesy velice oblíbenými. Současně jejich délka umožňuje variabilitu účesu. Vlasy v této délce sepnete do různých typů copů a dokonce z nich uděláte i efektní drdol. Blond účesy v kolekci jsou kratší. Jednoduchý polodlouhý účes je mírně zvlněný, blond bob zdobí rozverná ofina. Oba blond účesy zdobí především hra s odstíny jednotlivých pramenů. Nejde však o nijak agresivně vypadající melír, ale o velice efektní a módní probarvené. Jednoduché účesy z kolekce Coiff & Co. si určitě zamilujete.

GALERIE: Praktické účesy do školy a do práce podle Coiff & Co.

Zdroj obrázků: účesy z kolekcí firem Sait Algue a Coiff & Co. pro podzim/zima 2014/2015

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.